Paşabahçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Anadolu Hisarı İdman Yurdu, Beykozspor 1908, Çubukluspor, Gümüşsuyuspor, İstanbul Mesudiyespor, Kanlıcaspor, Paşabahçe, Soğuksuspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 8.Grup 2. Hafta 16/09/2017 16:30 Paşabahçe 0-2 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SA 3.Grup 2. Hafta 17/09/2017 14:30 Soğuksuspor 2-1 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul SA 1.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Çubukluspor 1-5 İstanbul Bafraspor
İstanbul SA 4.Grup 3. Hafta 24/09/2017 16:00 Beykozspor 1908 0-0 Nişantaşıspor
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 30/09/2017 13:30 İstanbul Mesudiyespor 1-0 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul SA 8.Grup 4. Hafta 30/09/2017 15:30 Paşabahçe 0-0 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SA 3.Grup 4. Hafta 01/10/2017 15:30 Soğuksuspor 5-0 Bağcılar İstoçspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 07/10/2017 15:00 Şile Yıldızspor 3-0 Havran Fatih Belediyespor
İstanbul 1A 14.Grup 2. Hafta 08/10/2017 13:00 Kanlıcaspor 4-0 Koşuyoluspor
İstanbul SA 4.Grup 5. Hafta 08/10/2017 15:00 Beykozspor 1908 0-4 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul SA 6.Grup 6. Hafta 14/10/2017 13:30 İstanbul Mesudiyespor 1-1 Mustafakemalpaşa
İstanbul SA 8.Grup 6. Hafta 14/10/2017 15:30 Paşabahçe 2-2 Kağıthanespor
İstanbul SA 3.Grup 6. Hafta 15/10/2017 14:30 Soğuksuspor 3-0 Çapaspor
İstanbul SA 4.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Beykozspor 1908 0-4 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 5. Hafta 21/10/2017 13:30 Şile Yıldızspor 2-1 Yunus Emre Belediyespor
İstanbul SA 8.Grup 8. Hafta 22/10/2017 12:30 Paşabahçe 10-2 Çayırbaşıspor
İstanbul SA 6.Grup 8. Hafta 22/10/2017 14:30 İstanbul Mesudiyespor 2-0 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul SA 4.Grup 9. Hafta 28/10/2017 14:30 Beykozspor 1908 2-2 Barbarosspor
İstanbul SA 3.Grup 9. Hafta 29/10/2017 15:00 Soğuksuspor 2-1 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul 1A 15.Grup 6. Hafta 04/11/2017 15:00 Gümüşsuyuspor 8-0 Onayspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:30 Şile Yıldızspor 0-1 Ayvalıkgücü Belediyespor
İstanbul SA 4.Grup 11. Hafta 11/11/2017 11:30 Beykozspor 1908 1-2 Yeniköyspor G.O.P
İstanbul SA 8.Grup 11. Hafta 11/11/2017 13:30 Paşabahçe 5-0 Kestanelikspor
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 11/11/2017 15:30 İstanbul Mesudiyespor 3-1 İstanbul Güngörenspor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 12/11/2017 14:30 Soğuksuspor 1-1 Beşyüzevlerspor
İstanbul 1A 15.Grup 8. Hafta 18/11/2017 13:00 Gümüşsuyuspor 7-1 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul SA 3.Grup 12. Hafta 18/11/2017 15:00 Soğuksuspor 2-3 Ortaköyspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 19/11/2017 12:30 İstanbul Mesudiyespor 3-0 Kadırgaspor
İstanbul SA 8.Grup 12. Hafta 19/11/2017 14:30 Paşabahçe 2-3 Irmakspor
İstanbul 1A 17.Grup 9. Hafta 26/11/2017 14:30 Anadolu Hisarı İdman Yurdu 0-3 Kartal Yunusspor
İstanbul SA 6.Grup 14. Hafta 03/12/2017 12:30 İstanbul Mesudiyespor 5-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SA 8.Grup 14. Hafta 03/12/2017 14:30 Paşabahçe 3-0 Kartaltepespor
İstanbul SA 3.Grup 16. Hafta 13/12/2017 14:30 Soğuksuspor 1-5 Beyoğlu Yeniçarşıspor
İstanbul SA 6.Grup 16. Hafta 14/12/2017 12:30 İstanbul Mesudiyespor 1-0 Çeliktepespor
İstanbul SA 8.Grup 16. Hafta 14/12/2017 14:30 Paşabahçe 2-0 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 16/12/2017 14:30 Gümüşsuyuspor 2-1 Çakmakspor
İstanbul SA 4.Grup 17. Hafta 17/12/2017 14:30 Beykozspor 1908 2-0 Ramispor
İstanbul SA 6.Grup 18. Hafta 23/12/2017 12:30 İstanbul Mesudiyespor 3-0 Yıldıztabyaspor
İstanbul SA 8.Grup 18. Hafta 23/12/2017 14:30 Paşabahçe 0-1 Yedikulespor
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 30/12/2017 12:30 Gümüşsuyuspor 7-1 Taşdelenspor
İstanbul SA 3.Grup 19. Hafta 30/12/2017 14:30 Soğuksuspor 3-0 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul SA 4.Grup 19. Hafta 31/12/2017 14:30 Beykozspor 1908 2-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 15.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 Gümüşsuyuspor 3-0 Esenkentspor 1923
İstanbul 1A 18.Grup 14. Hafta 16/01/2018 15:00 Çamlıcaspor 2-2 Maltepe Yıldızspor
İstanbul SA 6.Grup 21. Hafta 20/01/2018 14:30 İstanbul Mesudiyespor 0-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SA 3.Grup 21. Hafta 21/01/2018 14:30 Soğuksuspor 2-2 Dolayobaspor
İstanbul 1A 15.Grup 18. Hafta 27/01/2018 14:30 Gümüşsuyuspor 2-1 Kartal Elçispor
İstanbul 2A 18.Grup 1. Hafta 03/02/2018 14:30 Çiğdemspor 2-1 Üsküdar Salacakspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 1. Hafta 10/02/2018 15:00 1877 Alemdağspor 3-2 Yahya Kemalspor
İstanbul 2A 16.Grup 2. Hafta 11/02/2018 14:30 Elmalıspor 2-1 TED İstanbul Koleji
İstanbul SA Klasman B Grubu 2. Hafta 17/02/2018 15:00 Ataşehir Çamolukspor 3-2 Vefa
İstanbul SA Klasman A Grubu 3. Hafta 24/02/2018 15:00 1877 Alemdağspor 3-2 Kağıthanespor
İstanbul 2A 16.Grup 4. Hafta 25/02/2018 12:30 Elmalıspor 5-1 Ataşehir Yoncaspor
İstanbul 2A 18.Grup 4. Hafta 25/02/2018 14:30 Çiğdemspor 3-3 Feneryoluspor
İstanbul 2A 16.Grup 5. Hafta 03/03/2018 14:30 TED İstanbul Koleji 2-0 Girne Gençlikspor
İstanbul 2A 17.Grup 6. Hafta 10/03/2018 12:00 Beykoz Göllü Köyüspor 3-2 Fetih Kelkitspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 5. Hafta 10/03/2018 15:00 1877 Alemdağspor 1-0 Araphanspor
İstanbul 2A 16.Grup 6. Hafta 11/03/2018 16:00 Elmalıspor 1-1 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 6. Hafta 17/03/2018 15:30 Küçükyalı Yelkenspor 0-1 Vefa
İstanbul 2A 16.Grup 8. Hafta 25/03/2018 15:00 TED İstanbul Koleji 3-0 Ataşehir Yoncaspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 8. Hafta 31/03/2018 15:30 Küçükyalı Yelkenspor 1-0 İstanbul Bafraspor
İstanbul 2A 17.Grup 9. Hafta 01/04/2018 12:30 Beykoz Göllü Köyüspor 4-3 Maltepe Belediyespor
İstanbul SA Klasman A Grubu 8. Hafta 01/04/2018 15:30 1877 Alemdağspor 2-2 Leventspor
İstanbul 2A 16.Grup 10. Hafta 08/04/2018 12:30 Elmalıspor 0-1 Girne Gençlikspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 9. Hafta 08/04/2018 15:30 Küçükyalı Yelkenspor 3-0 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul 2A 16.Grup 11. Hafta 14/04/2018 16:00 TED İstanbul Koleji 2-1 Elmalıspor
İstanbul 2A 16.Grup 12. Hafta 22/04/2018 14:00 Elmalıspor 3-0 Selami Ali Yeşil Sahaspor
İstanbul 2A 18.Grup 12. Hafta 22/04/2018 16:00 Çiğdemspor 3-2 Harb-İşspor
İstanbul 2A 16.Grup 14. Hafta 06/05/2018 15:30 Elmalıspor 10-1 Ataşehir Arenaspor
İstanbul 2A 16.Grup 15. Hafta 09/05/2018 16:00 TED İstanbul Koleji 4-1 Atlasspor
İstanbul 2A 18.Grup 16. Hafta 12/05/2018 14:00 Çiğdemspor 4-2 Tunusbağıspor
İstanbul 2A 16.Grup 16. Hafta 12/05/2018 16:00 Elmalıspor 3-3 Atlasspor
İstanbul 2A 16.Grup 17. Hafta 20/05/2018 14:00 Elmalıspor 4-2 Doğangüneşspor
İstanbul 2A 16.Grup 18. Hafta 26/05/2018 14:00 TED İstanbul Koleji 7-0 Ataşehir Arenaspor
İstanbul 2A 18.Grup 18. Hafta 26/05/2018 16:00 Çiğdemspor 4-1 Üsküdar İcadiyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design