Paşabahçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Anadolu Hisarı İdman Yurdu, Çubukluspor, Gümüşsuyuspor, İstanbul Mesudiyespor, Kanlıcaspor, Paşabahçe, Soğuksuspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 2-0 Erenlerspor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/11/2021 15:00 Soğuksuspor 4-1 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 13/11/2021 12:30 Gümüşsuyuspor 2-0 Esenler Tokatspor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 Paşabahçe 2-0 Taşolukspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 2-1 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:30 Soğuksuspor 0-1 Yücespor
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 24/11/2021 12:30 Gümüşsuyuspor 2-5 İstanbul Bafraspor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 24/11/2021 14:30 Paşabahçe 3-0 Kartaltepe
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 0-1 Sapanca Gençlikspor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 05/12/2021 14:30 Paşabahçe 1-2 Yahya Kemalspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 4-2 Beylerbeyi 1911 FK
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 8. Hafta 18/12/2021 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 6-2 Yeşilköyspor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 19/12/2021 12:00 Gümüşsuyuspor 4-1 Tuzla Şifaspor
İstanbul SAL 5.Grup 9. Hafta 19/12/2021 14:30 Paşabahçe 0-0 Feriköy
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 23/12/2021 14:30 Soğuksuspor 4-1 Şehreminispor
İstanbul SAL 3.Grup 11. Hafta 25/12/2021 12:30 Kanlıcaspor 1-1 Kulaksız Okspor
İstanbul SAL 5.Grup 11. Hafta 25/12/2021 15:00 Paşabahçe 0-2 Ümraniye Yamanspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 26/12/2021 15:00 Soğuksuspor 0-2 Leventspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Soğuksuspor 1-3 Şafakspor
İstanbul SAL 5.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 Paşabahçe 0-0 İFA
İstanbul SAL 7.Grup 15. Hafta 19/01/2022 12:30 Gümüşsuyuspor 2-2 Marmara Karayollarıspor
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 19/01/2022 14:30 Paşabahçe 2-1 Tunusbağı
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 02/02/2022 14:30 Soğuksuspor 0-1 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL 7.Grup 17. Hafta 06/02/2022 12:30 Gümüşsuyuspor 0-1 Galata
İstanbul SAL 5.Grup 17. Hafta 06/02/2022 14:30 Paşabahçe 1-1 Çıksalınspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 0-1 Kavacıkspor
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 13/02/2022 16:00 Soğuksuspor 2-3 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul SAL 7.Grup 19. Hafta 20/02/2022 12:30 Gümüşsuyuspor 0-6 İstinyespor
İstanbul SAL 5.Grup 19. Hafta 20/02/2022 14:30 Paşabahçe 3-0 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 2.Grup 20. Hafta 24/02/2022 15:00 Soğuksuspor 2-1 Kurtköyspor
İstanbul SAL 7.Grup 21. Hafta 26/02/2022 13:00 Gümüşsuyuspor 0-3 Haliçspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 0-2 Arifiye Kalaycıspor
İstanbul 1A 22.Grup 1. Hafta 06/03/2022 14:00 Çiğdemspor 1-0 İstanbul Esnafspor
İstanbul 1A 19.Grup 2. Hafta 27/03/2022 14:00 Beykoz Elmalıspor 0-7 Üsküdar Anadolu
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 15. Hafta 30/03/2022 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 2-1 Pamukova 1968 Spor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 2. Hafta 02/04/2022 15:00 Kuştepespor 2-1 Gülsuyuspor
İstanbul 1A 22.Grup 3. Hafta 03/04/2022 15:00 Çiğdemspor 1-0 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 2. Hafta 03/04/2022 15:00 Feriköy 0-0 Çamlıcaspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 3. Hafta 09/04/2022 15:00 Çamlıcaspor 1-1 Cankurtaranspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 2-1 Serdivanspor
İstanbul 1A 19.Grup 6. Hafta 16/04/2022 16:00 Beykoz Elmalıspor 1-2 1923 Esenkentspor
İstanbul 1A 22.Grup 6. Hafta 17/04/2022 17:00 Çiğdemspor 0-0 Öz Karacaahmetspor
İstanbul 1A 22.Grup 8. Hafta 23/04/2022 15:00 Çiğdemspor 0-3 Maltepe Yıldızspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 7. Hafta 24/04/2022 15:00 Gülsuyuspor 0-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 19.Grup 9. Hafta 30/04/2022 16:00 Beykoz Elmalıspor 3-5 Taçspor
İstanbul 1A 19.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Beykoz Elmalıspor 3-1 Yakacıkspor
İstanbul 2A 11.Grup 10. Hafta 12/05/2022 16:00 Denizcilik İşletmeleri 0-6 Soğanlıkspor
İstanbul 1A 17.Grup 12. Hafta 19/05/2022 14:00 Beykoz Yenimahalle 4-0 İstanbul Sitespor
İstanbul 1A 19.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 Beykoz Elmalıspor 4-1 Aydınlıspor
İstanbul 1A 22.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 Çiğdemspor 6-0 İçerenköy İdman Yurdu
İstanbul 1A 19.Grup 16. Hafta 05/06/2022 17:00 Beykoz Elmalıspor 9-1 Maltepe Fındıklıspor
İstanbul 1A 17.Grup 17. Hafta 11/06/2022 14:00 Beykoz Yenimahalle 6-1 Sapanbağlarıspor
İstanbul 1A 19.Grup 17. Hafta 11/06/2022 16:00 Beykoz Elmalıspor 1-4 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul 1A 22.Grup 18. Hafta 25/06/2022 16:00 Çiğdemspor 4-0 Adalarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design