Sarıyer Çayırbaşı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1500

Evsahibi takım(lar): Büyükderespor, Çayırbaşıspor, Ferahevlerspor, Pınarspor, Poligon Fethiyespor, Reşitpaşa, Rumeli Kavağıspor, Rumelihisarıspor, Sarıyer 1923 Özkanspor, Sarıyer Yenimahalle, Tarabyaspor, Uskumru Köyü, Yeniköyspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 İstinyespor 2-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 06/11/2021 15:00 Ferahevlerspor 1-1 Şirintepe
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 13/11/2021 12:30 Kilyosspor 0-4 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 İstinyespor 3-1 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 20/11/2021 12:30 Ferahevlerspor 0-1 Çubukluspor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:30 Rumeli Kavağıspor 1-1 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 27/11/2021 12:30 Kilyosspor 1-6 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 27/11/2021 14:30 İstinyespor 1-3 Haliçspor
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 28/11/2021 11:00 Rumeli Kavağıspor 0-1 Kartalgücü
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Yeniköyspor 3-2 Dudulluspor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 04/12/2021 14:30 Ferahevlerspor 2-0 Yeldeğirmenispor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 11/12/2021 12:30 İstinyespor 4-3 Gümüşsuyuspor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 11/12/2021 14:30 Kilyosspor 0-3 Orhanlıspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 12/12/2021 11:00 Rumeli Kavağıspor 6-1 Çeliktepe Ümitspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Yeniköyspor 1-2 Bursa Nilüfer 2021 FK
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 18/12/2021 14:30 Ferahevlerspor 0-5 Kartalspor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 22/12/2021 14:30 İstinyespor 5-0 Esenler Tokatspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 2. Hafta 25/12/2021 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-2 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 26/12/2021 11:00 Rumeli Kavağıspor 1-2 Pazariçi Köprülü
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Yeniköyspor 0-3 Bayburt 1918 FK
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 01/01/2022 12:30 Rumeli Kavağıspor 0-4 Kuştepespor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Ferahevlerspor 1-3 Sancaktepespor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 4. Hafta 08/01/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-5 Kocaeli Bayan FK
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 İstinyespor 2-4 Galata
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 15/01/2022 12:30 Rumeli Kavağıspor 0-4 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul SAL 4.Grup 14. Hafta 15/01/2022 14:30 Ferahevlerspor 1-0 Dikilitaşspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 6. Hafta 16/01/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-7 Ataşehir Belediyespor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 9. Hafta 02/02/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-10 Fenerbahçe
İstanbul SAL 6.Grup 16. Hafta 02/02/2022 15:00 Rumeli Kavağıspor 1-4 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SAL 7.Grup 18. Hafta 12/02/2022 14:30 İstinyespor 2-3 Küçükköyspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 11. Hafta 13/02/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-4 1207 Antalyaspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Yeniköyspor 0-0 Vefa
İstanbul SAL 7.Grup 20. Hafta 23/02/2022 15:00 İstinyespor 0-0 Çamlıcaspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 12. Hafta 27/02/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-4 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 15:00 Yeniköyspor 3-2 Bursa Kültür 1987 Spor
İstanbul 1A 15.Grup 1. Hafta 05/03/2022 11:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 0-4 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 05/03/2022 13:00 Sarıyer Yenimahalle 0-3 FK 1864 Spor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 05/03/2022 15:00 Büyükderespor 2-2 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 06/03/2022 11:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 0-0 İstanbul 25 Çatspor
İstanbul SAL 7.Grup 22. Hafta 06/03/2022 13:00 İstinyespor 2-1 Marmara Karayollarıspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 06/03/2022 15:00 Reşitpaşa 0-1 Halil Rıfat Paşa
Kadınlar Süper Lig A Grubu 14. Hafta 09/03/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-0 Altay
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 15. Hafta 20/03/2022 15:00 Yeniköyspor 1-0 Bağcılarspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 8. Hafta 23/03/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-2 Atakaş Hatayspor
İstanbul 2A 5.Grup 1. Hafta 26/03/2022 10:00 Çayırbaşıspor 5-0 Haznedar Çetinkaya
Kadınlar 3.Lig C Grubu 2. Hafta 26/03/2022 12:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 0-7 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 16.Grup 2. Hafta 26/03/2022 14:30 Pınarspor 4-1 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul 2A 4.Grup 1. Hafta 27/03/2022 10:00 Sarıyer 1923 Özkanspor 0-1 Telsizspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 16. Hafta 27/03/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-6 Beşiktaş
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 27/03/2022 15:00 Boyacıköyspor 4-1 Mustafakemalpaşa
Kadınlar 3.Lig C Grubu 3. Hafta 30/03/2022 12:00 Sarıyer Belediyespor 3-0 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
Kadınlar 3.Lig C Grubu 4. Hafta 02/04/2022 12:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 1-4 Sarıyer Belediyespor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 02/04/2022 14:30 Büyükderespor 6-1 Söğütlüçeşme Birlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 02/04/2022 16:30 Sarıyer Yenimahalle 5-1 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 03/04/2022 11:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 0-2 Merkezefendispor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Yeniköyspor 0-0 Bursa Zaferspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 03/04/2022 16:30 Reşitpaşa 1-5 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 1A 15.Grup 4. Hafta 07/04/2022 13:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 2-3 Gedikpaşa
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 07/04/2022 15:00 Boyacıköyspor 1-0 İkitellispor
Kadınlar 3.Lig C Grubu 5. Hafta 09/04/2022 12:00 Sarıyer Belediyespor 2-3 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 09/04/2022 14:30 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 2-4 Terazidere
İstanbul 1A 16.Grup 5. Hafta 09/04/2022 16:30 Pınarspor 3-2 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 13/04/2022 16:00 Sarıyer 1923 Özkanspor 2-4 Bayrampaşa Atletikspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 4. Hafta 14/04/2022 15:00 Feriköy 3-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 2A 5.Grup 4. Hafta 14/04/2022 17:00 Çayırbaşıspor 2-0 Halkalı Taştepespor
İstanbul 1A 15.Grup 6. Hafta 16/04/2022 10:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 1-4 Altınyıldızspor
Kadınlar 3.Lig C Grubu 6. Hafta 16/04/2022 12:00 Sarıyer Belediyespor 2-2 Pendik Güvenspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 16/04/2022 15:00 Büyükderespor 2-1 Şişli Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 16/04/2022 17:00 Sarıyer Yenimahalle 8-0 Alemdarspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 18. Hafta 17/04/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-4 Fatih Vatanspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 5. Hafta 17/04/2022 15:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-2 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 17/04/2022 17:00 Emirganspor 1-0 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 16.Grup 7. Hafta 20/04/2022 15:00 Pınarspor 1-1 Merterspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 6. Hafta 21/04/2022 15:00 Bahçelievlerspor 1-0 Gülsuyuspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 21/04/2022 17:00 Boyacıköyspor 7-0 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 23/04/2022 12:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 0-6 Kadırgaspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 7. Hafta 23/04/2022 15:00 Feriköy 0-0 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 2A 5.Grup 6. Hafta 23/04/2022 17:00 Çayırbaşıspor 1-0 Ihlamurderespor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 24/04/2022 10:30 Sarıyer 1923 Özkanspor 0-3 Nurtepe Güney Yıldızıspor
İstanbul 1A 15.Grup 8. Hafta 24/04/2022 12:30 Sarıyer Maden Gençlikspor 4-1 Damlaspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 24/04/2022 14:30 Büyükderespor 0-6 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 24/04/2022 16:30 Sarıyer Yenimahalle 4-0 Sakarya İ.M.Ç.
Kadınlar 3.Lig C Grubu 8. Hafta 27/04/2022 12:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 0-2 Pendik Güvenspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 8. Hafta 28/04/2022 15:00 İstanbul Mesudiyespor 2-0 Albayrakspor
Kadınlar 3.Lig C Grubu 9. Hafta 30/04/2022 12:00 Sarıyer Belediyespor 5-0 Sarıyer Maden Gençlikspor
İstanbul 2A 4.Grup 8. Hafta 30/04/2022 14:30 Sarıyer 1923 Özkanspor 2-4 Başakşehir Belediyespor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 30/04/2022 16:30 Boyacıköyspor 2-0 Gelişimspor
İstanbul 2A 5.Grup 8. Hafta 01/05/2022 12:00 Çayırbaşıspor 10-0 Ceylanspor
İstanbul 1A 16.Grup 9. Hafta 01/05/2022 14:00 Pınarspor 2-0 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 14.Grup 9. Hafta 01/05/2022 16:00 Emirganspor 2-0 Esentepe Adıyamanspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 21. Hafta 05/05/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 2-2 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Kadınlar 3.Lig C Grubu 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 0-5 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
İstanbul 1A 16.Grup 10. Hafta 07/05/2022 14:30 Pınarspor 3-2 Vardarspor
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 07/05/2022 16:30 Emirganspor 1-1 Esenler Turgutreis Gençlikspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Boyacıköyspor 2-2 Gürpınarspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 11/05/2022 15:00 1877 Alemdağspor 0-2 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul 2A 4.Grup 11. Hafta 14/05/2022 12:00 Sarıyer 1923 Özkanspor 4-2 1453 İstanbul Asspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 14/05/2022 14:00 Sarıyer Yenimahalle 3-0 Kocamustafapaşa
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 14/05/2022 16:00 Büyükderespor 0-3 Yeşilılgazspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 15/05/2022 10:30 Reşitpaşa 1-2 Güngörenspor
Kadınlar Süper Lig Play-Out 1. Hafta 15/05/2022 14:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-1 Demir Grup Sivasspor
İstanbul 2A 5.Grup 11. Hafta 15/05/2022 17:00 Çayırbaşıspor 6-0 Cevatpaşa
İstanbul 1A 14.Grup 12. Hafta 18/05/2022 16:00 Emirganspor 1-2 Ateştuğlaspor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 19/05/2022 14:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 1-6 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 Boyacıköyspor 4-0 Esenlerspor
İstanbul 2A 5.Grup 12. Hafta 21/05/2022 11:00 Çayırbaşıspor 4-2 Yeşilpınarspor
İstanbul 1A 16.Grup 13. Hafta 21/05/2022 13:00 Pınarspor 5-0 Fatih Görkem Atletikspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 21/05/2022 15:00 Reşitpaşa 2-0 Bağcılar İstoçspor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 21/05/2022 17:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 3-3 Şişli Anadoluspor
İstanbul 2A 4.Grup 12. Hafta 22/05/2022 14:00 Sarıyer 1923 Özkanspor 3-5 Nişanca Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 22/05/2022 16:00 Sarıyer Yenimahalle 7-0 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 2A 4.Grup 14. Hafta 28/05/2022 12:00 Sarıyer 1923 Özkanspor 1-4 THY
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 28/05/2022 14:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 3-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 28/05/2022 16:00 Sarıyer Yenimahalle 3-0 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 29/05/2022 13:00 Reşitpaşa 10-2 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 2A 5.Grup 14. Hafta 29/05/2022 15:00 Çayırbaşıspor 12-1 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 31/05/2022 16:00 Boyacıköyspor 3-1 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 01/06/2022 15:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 3-4 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 1A 16.Grup 15. Hafta 01/06/2022 17:00 Pınarspor 5-0 Abidei Hürriyet
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 04/06/2022 14:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 0-1 Etiler Kartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 04/06/2022 16:00 Reşitpaşa 1-1 Merkez Kayaşehirspor
İstanbul 1A 15.Grup 16. Hafta 05/06/2022 13:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 2-1 Güneşlispor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 05/06/2022 15:00 Büyükderespor 2-3 Haydarspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 05/06/2022 17:00 Sarıyer Yenimahalle 5-1 Çankırı Marufspor
İstanbul 2A 5.Grup 16. Hafta 09/06/2022 16:00 Çayırbaşıspor 13-0 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 1A 13.Grup 17. Hafta 11/06/2022 17:00 Boyacıköyspor 3-0 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 16.Grup 17. Hafta 12/06/2022 16:00 Pınarspor 2-0 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 2A 4.Grup 18. Hafta 26/06/2022 10:00 Sarıyer 1923 Özkanspor 3-4 Fatihspor
İstanbul 1A 15.Grup 18. Hafta 26/06/2022 12:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 4-8 Hamidiyespor
İstanbul 1A 5.Grup 18. Hafta 26/06/2022 14:00 Büyükderespor 3-5 Yeşildirek
İstanbul 1A 11.Grup 18. Hafta 26/06/2022 17:00 Sarıyer Yenimahalle 1-0 Şişli Yaylaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design