Sarıyer Çayırbaşı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1500

Evsahibi takım(lar): Büyükderespor, Ferahevler, Pınarspor, Poligon Fethiyespor, Reşitpaşa, Rumeli Kavağıspor, Rumelihisarıspor, Sarıyer 1923 Özkanspor, Sarıyer Çayırbaşıspor, Sarıyer Yenimahallespor, Tarabyaspor, Uskumru Köyü

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 17. Hafta   12:30 Kireçburnu Gençlikspor - Konak Belediye Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 17. Hafta   12:30 Sarıyer Belediyespor - Esenyurt Kartalspor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 1863 Boğaziçi SK 1-9 Yeni Ufukspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Bahçeköyspor 1-3 Gelişimspor
İstanbul SAL 8.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Rumeli Kavağıspor 1-3 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 13:30 Reşitpaşa 3-1 Kocamustafapaşa
İstanbul SAL 1.Grup 1. Hafta 29/09/2019 15:30 İstinyespor 2-0 Çıksalınspor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/10/2019 13:00 Ferahevler 4-2 Yahya Kemalspor
İstanbul SAL 6.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Yeniköyspor 5-0 Kanaryaspor
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Rumeli Kavağıspor 0-1 Beykozspor 1908
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 13/10/2019 13:00 1863 Boğaziçi SK 0-4 Kadırgaspor
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Reşitpaşa 4-4 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Yeniköyspor 5-0 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 2.Grup 5. Hafta 26/10/2019 12:30 Ferahevler 1-2 İFA
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:30 Rumeli Kavağıspor 2-2 Taşolukspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 2. Hafta 27/10/2019 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 4-0 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Reşitpaşa 0-3 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 27/10/2019 16:00 1863 Boğaziçi SK 2-1 Terazidere
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 02/11/2019 12:30 1863 Boğaziçi SK 0-1 Gültepespor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 02/11/2019 14:30 İstinyespor 6-0 Karadolapspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 3. Hafta 03/11/2019 13:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-2 Algspor
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 03/11/2019 15:00 Yeniköyspor 2-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 2.Grup 7. Hafta 09/11/2019 12:30 Ferahevler 3-3 Başakşehirspor
İstanbul SAL 8.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 Rumeli Kavağıspor 0-5 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 10/11/2019 15:00 Reşitpaşa 4-1 Hamidiyespor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 16/11/2019 12:30 İstinyespor 1-2 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 16/11/2019 14:30 Reşitpaşa 3-2 Sağmalcılarspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Yeniköyspor 2-1 Beylerbeyi
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 23/11/2019 12:30 Ferahevler 3-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Rumeli Kavağıspor 0-1 Kartal Bulvarspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 5. Hafta 24/11/2019 12:30 Kireçburnu Gençlikspor 1-3 Fatih Vatanspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 3. Hafta 24/11/2019 14:30 Sarıyer Belediyespor 9-0 Kırklar Yıldızı Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 30/11/2019 13:00 Reşitpaşa 2-2 Şehreminispor
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 30/11/2019 15:00 İstinyespor 0-2 Bakırköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 07/12/2019 12:30 Yeniköyspor 8-0 Sekbanlarspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 Ferahevler 2-0 Nişantaşıspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 7. Hafta 08/12/2019 12:30 Kireçburnu Gençlikspor 3-2 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 14/12/2019 12:30 1863 Boğaziçi SK 1-5 Bağcılar İstoçspor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 14/12/2019 14:30 Reşitpaşa 2-2 İstanbul Erzincanspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 15/12/2019 12:30 Ferahevler 3-0 Valide Tayfunspor
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:30 Yeniköyspor 5-0 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul SAL 8.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Rumeli Kavağıspor 2-1 Kartaltepe
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 7. Hafta 22/12/2019 12:30 Sarıyer Belediyespor 8-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 28/12/2019 12:30 1863 Boğaziçi SK 0-8 Altınovaspor
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 28/12/2019 13:30 Reşitpaşa 5-0 Taksimspor
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 29/12/2019 10:45 Yeniköyspor 10-1 Piyalepaşa
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 9. Hafta 29/12/2019 12:30 Kireçburnu Gençlikspor 0-4 Hakkarigücü
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 Ferahevler 2-1 Paşabahçe
İstanbul SAL 8.Grup 15. Hafta 04/01/2020 12:30 Rumeli Kavağıspor 2-2 Mecidiyeköyspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 9. Hafta 05/01/2020 12:30 Sarıyer Belediyespor 4-1 Alibeyspor
İstanbul SAL 1.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 İstinyespor 1-1 Söğütlüçeşmespor
İstanbul SAL 1.Grup 16. Hafta 11/01/2020 14:30 İstinyespor 1-0 Dolayobaspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 11. Hafta 12/01/2020 12:30 Kireçburnu Gençlikspor 0-3 Ataşehir Belediyespor
İstanbul SAL 6.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:30 Yeniköyspor 0-1 İstanbul Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 2.Grup 17. Hafta 18/01/2020 12:30 Ferahevler 0-4 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SAL 8.Grup 17. Hafta 18/01/2020 14:30 Rumeli Kavağıspor 3-2 Çakmakspor
İstanbul SAL 1.Grup 18. Hafta 25/01/2020 14:30 İstinyespor 0-1 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SAL 6.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 Yeniköyspor 7-2 Kartalgücü
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 01/02/2020 10:45 Büyükderespor 2-3 Taşlıtarlaspor
İstanbul SAL 2.Grup 19. Hafta 01/02/2020 12:30 Ferahevler 0-9 İstanbul Siirtgücü
İstanbul SAL 8.Grup 19. Hafta 01/02/2020 14:30 Rumeli Kavağıspor 2-3 Kumburgazspor
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 02/02/2020 10:45 Pınarspor 8-1 Gürzaferspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 11. Hafta 02/02/2020 12:30 Sarıyer Belediyespor 3-4 Kemer Futbol Kulübü
İstanbul 2A 11.Grup 1. Hafta 02/02/2020 15:00 Poligon Fethiyespor 0-0 Bağcılar Gençlergücü
İstanbul 2A 9.Grup 2. Hafta 08/02/2020 10:45 Gümüşderespor 3-4 Hürriyet Eğitimspor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 08/02/2020 12:30 Sarıyer Maden Gençlikspor 4-2 Ceylanspor
İstanbul SAL 1.Grup 20. Hafta 08/02/2020 14:30 İstinyespor 0-1 Kartalspor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 09/02/2020 10:45 Sarıyer Yenimahallespor 3-2 Yeşildirek
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 12. Hafta 09/02/2020 12:30 Kireçburnu Gençlikspor 1-0 Adana İdman Yurdu
İstanbul 2A 4.Grup 2. Hafta 09/02/2020 14:30 Boyacıköyspor 2-1 Güzelhisarspor
İstanbul 2A 6.Grup 3. Hafta 15/02/2020 10:45 Büyükderespor 4-2 Eyüp Çırçır İmarspor
İstanbul SAL 2.Grup 21. Hafta 15/02/2020 12:30 Ferahevler 1-2 Leventspor
İstanbul SAL 6.Grup 21. Hafta 15/02/2020 14:30 Yeniköyspor 1-0 Şirintepe
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 13. Hafta 16/02/2020 12:30 Sarıyer Belediyespor 1-5 Bağcılar Evrenspor
İstanbul 2A 9.Grup 4. Hafta 22/02/2020 10:45 Gümüşderespor 1-6 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 7.Grup 4. Hafta 22/02/2020 12:30 Sarıyer Maden Gençlikspor 0-11 Pınarspor
İstanbul SAL 1.Grup 22. Hafta 22/02/2020 14:30 İstinyespor 2-1 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 22/02/2020 16:30 Poligon Fethiyespor 1-2 Filizspor
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 23/02/2020 12:30 Sarıyer Yenimahallespor 6-1 Kadimspor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 23/02/2020 14:30 Boyacıköyspor 4-0 Fatih Görkem Atletikspor
İstanbul 2A 6.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:00 Büyükderespor 9-0 Beyoğluspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 01/03/2020 10:45 Pınarspor 3-0 Telsizspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 15. Hafta 01/03/2020 12:30 Kireçburnu Gençlikspor 0-7 Beşiktaş
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 15. Hafta 01/03/2020 12:30 Sarıyer Belediyespor 1-3 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor
İstanbul 2A 7.Grup 6. Hafta 04/03/2020 12:00 Sarıyer Maden Gençlikspor 6-2 Gürzaferspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 04/03/2020 14:00 Poligon Fethiyespor 3-3 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 2A 10.Grup 6. Hafta 05/03/2020 12:00 Sarıyer Yenimahallespor 1-1 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 05/03/2020 14:00 Boyacıköyspor 6-2 Sefaköy
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 07/03/2020 12:30 Pınarspor 3-1 Bahçelievlerspor
İstanbul SAL Klasman A 1. Hafta 07/03/2020 15:30 TED İstanbul Koleji 3-2 Beykozspor 1908
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 08/03/2020 12:30 Boyacıköyspor 1-0 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul 2A 6.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:30 Büyükderespor 6-0 Ulusspor
İstanbul 2A 6.Grup 8. Hafta 14/03/2020 10:45 Büyükderespor 2-1 Ihlamurderespor
İstanbul SAL Klasman B 2. Hafta 14/03/2020 15:30 Kavacıkspor 1-2 İstanbul Bayburtspor
İstanbul 2A 7.Grup 8. Hafta 15/03/2020 14:30 Pınarspor 5-0 Altınaslarspor
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 15/03/2020 16:30 Poligon Fethiyespor 1-3 Şişli Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design