Sarıyer Çayırbaşı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1500

Evsahibi takım(lar): Büyükderespor, Çayırbaşıspor, Ferahevlerspor, Pınarspor, Poligon Fethiyespor, Reşitpaşa, Rumeli Kavağıspor, Rumelihisarıspor, Sarıyer 1923 Özkanspor, Sarıyer Yenimahallespor, Tarabyaspor, Uskumru Köyü, Yeniköyspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 6.Grup 16. Hafta     Rumeli Kavağıspor - İstanbul Bulancakspor
İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 İstinyespor 2-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 06/11/2021 15:00 Ferahevlerspor 1-1 Şirintepe
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 13/11/2021 12:30 Kilyosspor 0-4 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 İstinyespor 3-1 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 20/11/2021 12:30 Ferahevlerspor 0-1 Çubukluspor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:30 Rumeli Kavağıspor 1-1 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 27/11/2021 12:30 Kilyosspor 1-6 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 27/11/2021 14:30 İstinyespor 1-3 Haliçspor
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 28/11/2021 11:00 Rumeli Kavağıspor 0-1 Kartalgücü
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Yeniköyspor 3-2 Dudulluspor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 04/12/2021 14:30 Ferahevlerspor 2-0 Yeldeğirmenispor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 11/12/2021 12:30 İstinyespor 4-3 Gümüşsuyuspor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 11/12/2021 14:30 Kilyosspor 0-3 Orhanlıspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 12/12/2021 11:00 Rumeli Kavağıspor 6-1 Çeliktepe Ümitspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Yeniköyspor 1-2 Bursa Nilüfer 2021 FK
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 18/12/2021 14:30 Ferahevlerspor 0-5 Kartalspor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 22/12/2021 14:30 İstinyespor 5-0 Esenler Tokatspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 2. Hafta 25/12/2021 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-2 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 26/12/2021 11:00 Rumeli Kavağıspor 1-2 Pazariçi Köprülü
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Yeniköyspor 0-3 Bayburt 1918 FK
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 01/01/2022 12:30 Rumeli Kavağıspor 0-4 Kuştepespor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Ferahevlerspor 1-3 Sancaktepespor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 4. Hafta 08/01/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-5 Kocaeli Bayan FK
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 İstinyespor 2-4 Galata
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 15/01/2022 12:30 Rumeli Kavağıspor 0-4 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul SAL 4.Grup 14. Hafta 15/01/2022 14:30 Ferahevlerspor 1-0 Dikilitaşspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 6. Hafta 16/01/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-7 Ataşehir Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design