Selimiye Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bağlarbaşıspor, Çamlıcaspor, Öz Karacaahmetspor, Selimiyespor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 3.Grup 1. Hafta 08/09/2018 16:30 Üsküdar Anadolu 0-3 İstanbul Güngörenspor
İstanbul SA 8.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Çamlıcaspor 0-1 Çıksalınspor
İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 15/09/2018 14:00 Barbarosspor 1-1 Şirintepe
İstanbul SA 4.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Bağlarbaşıspor 0-0 Feriköy
İstanbul SA 3.Grup 3. Hafta 22/09/2018 15:30 Üsküdar Anadolu 0-1 Sütlücespor
İstanbul SA 8.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Çamlıcaspor 3-1 İstanbul Ağrıspor
İstanbul SA 4.Grup 4. Hafta 29/09/2018 14:00 Bağlarbaşıspor 0-0 İstanbul Bafraspor
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 29/09/2018 16:00 Barbarosspor 0-2 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul 1A 14.Grup 1. Hafta 29/09/2018 18:00 Tunusbağı 2-0 Kartal Yunusspor
İstanbul 1A 17.Grup 1. Hafta 30/09/2018 15:00 Öz Karacaahmetspor 1-2 Onayspor
İstanbul SA 3.Grup 5. Hafta 06/10/2018 14:00 Üsküdar Anadolu 0-4 Gazi Mahallesi
İstanbul SA 8.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 Çamlıcaspor 3-2 Kanaryaspor
İstanbul 1A 18.Grup 3. Hafta 13/10/2018 12:00 İstanbul Kemahspor 0-0 Pendik 571 Velibaba Şahingücü
İstanbul 1A 14.Grup 3. Hafta 13/10/2018 14:00 Tunusbağı 1-0 Çubukluspor
İstanbul 1A 16.Grup 3. Hafta 13/10/2018 16:00 Valide Tayfunspor 4-1 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul 1A 15.Grup 3. Hafta 14/10/2018 14:30 Selimiyespor 9-0 Denizcilik İşletmeleri
İstanbul 1A 17.Grup 4. Hafta 20/10/2018 16:00 Öz Karacaahmetspor 3-4 Marmara Karayollarıspor
İstanbul SA 8.Grup 8. Hafta 24/10/2018 12:30 Çamlıcaspor 5-1 Yıldıztabya
İstanbul SA 6.Grup 8. Hafta 24/10/2018 14:30 Barbarosspor 1-4 Küçükköyspor
İstanbul SA 3.Grup 8. Hafta 25/10/2018 14:30 Üsküdar Anadolu 1-4 Kağıthanespor
İstanbul 1A 16.Grup 5. Hafta 27/10/2018 12:00 Valide Tayfunspor 1-3 Yeldeğirmenispor
İstanbul 1A 14.Grup 5. Hafta 27/10/2018 14:00 Tunusbağı 1-2 Esenkentspor
İstanbul 1A 18.Grup 5. Hafta 27/10/2018 16:00 İstanbul Kemahspor 1-2 Gülsuyuspor
İstanbul 1A 15.Grup 5. Hafta 28/10/2018 14:00 Selimiyespor 1-1 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul SA 3.Grup 10. Hafta 03/11/2018 14:00 Üsküdar Anadolu 0-9 İstanbul Sahilspor
İstanbul 1A 17.Grup 6. Hafta 03/11/2018 16:00 Öz Karacaahmetspor 0-1 Batı Ataşehirspor
İstanbul 1A 16.Grup 7. Hafta 10/11/2018 14:00 Valide Tayfunspor 1-0 Şilespor
İstanbul 1A 14.Grup 7. Hafta 10/11/2018 16:00 Tunusbağı 2-1 Tuzla Mimarsinanspor
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 11/11/2018 15:00 Selimiyespor 3-2 Gülensuspor
İstanbul SA 8.Grup 13. Hafta 24/11/2018 14:00 Çamlıcaspor 5-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 16.Grup 9. Hafta 24/11/2018 16:00 Valide Tayfunspor 3-2 Ümraniye Yamanspor
İstanbul 1A 15.Grup 9. Hafta 25/11/2018 12:00 Selimiyespor 2-1 Heybeliadaspor
İstanbul SA 3.Grup 13. Hafta 25/11/2018 14:00 Üsküdar Anadolu 2-3 İstanbul Siirtgücü
İstanbul 1A 17.Grup 9. Hafta 01/12/2018 14:00 Öz Karacaahmetspor 1-2 Çavuşbaşıspor
İstanbul SA 4.Grup 14. Hafta 02/12/2018 14:30 Bağlarbaşıspor 1-1 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 16.Grup 11. Hafta 08/12/2018 12:00 Valide Tayfunspor 1-2 Sancaktepespor
İstanbul SA 8.Grup 15. Hafta 08/12/2018 14:00 Çamlıcaspor 1-2 Sekbanlarspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 08/12/2018 16:00 Tunusbağı 4-0 Ortadağspor
İstanbul SA 3.Grup 15. Hafta 09/12/2018 14:00 Üsküdar Anadolu 3-9 Mahmutbey
İstanbul 1A 15.Grup 11. Hafta 09/12/2018 16:00 Selimiyespor 6-0 Kartal Elçispor
İstanbul 1A 17.Grup 10. Hafta 15/12/2018 16:00 Öz Karacaahmetspor 0-6 Ortaçeşme
İstanbul SA 4.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:00 Bağlarbaşıspor 1-5 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 22/12/2018 14:00 Tunusbağı 5-0 Taşdelenspor
İstanbul 1A 16.Grup 13. Hafta 22/12/2018 16:00 Valide Tayfunspor 3-1 Kanlıcaspor
İstanbul SA 3.Grup 17. Hafta 23/12/2018 14:00 Üsküdar Anadolu 0-7 Yeniköyspor
İstanbul 1A 15.Grup 13. Hafta 23/12/2018 16:00 Selimiyespor 4-0 Taçspor
İstanbul SA 3.Grup 18. Hafta 29/12/2018 14:00 Üsküdar Anadolu 1-4 Kuştepespor
İstanbul SA 8.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Çamlıcaspor 10-2 Tuzla Şifaspor
İstanbul 1A 16.Grup 15. Hafta 12/01/2019 12:00 Valide Tayfunspor 1-0 Ataşehirgücü
İstanbul SA 4.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:00 Bağlarbaşıspor 1-5 Irmakspor
İstanbul 1A 14.Grup 15. Hafta 12/01/2019 16:00 Tunusbağı 1-4 TED İstanbul Koleji
İstanbul 1A 17.Grup 12. Hafta 13/01/2019 12:00 Öz Karacaahmetspor 2-2 Örnekspor
İstanbul 1A 15.Grup 15. Hafta 13/01/2019 14:00 Selimiyespor 2-1 Orhanlıspor
İstanbul SA 3.Grup 20. Hafta 19/01/2019 14:30 Üsküdar Anadolu 1-3 Ramispor
İstanbul SA 8.Grup 20. Hafta 20/01/2019 12:30 Çamlıcaspor 5-2 Kadırgaspor
İstanbul 1A 16.Grup 17. Hafta 26/01/2019 14:00 Valide Tayfunspor 3-1 Kartal Çavuşoğluspor
İstanbul SA 4.Grup 21. Hafta 26/01/2019 16:00 Bağlarbaşıspor 3-2 Beykoz 1908
İstanbul 1A 15.Grup 17. Hafta 27/01/2019 14:30 Selimiyespor 2-0 Bostancıspor
İstanbul SA 3.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Üsküdar Anadolu 1-8 Pazariçi Köprülü
İstanbul SA 8.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Çamlıcaspor 4-3 İstinyespor
İstanbul 1A 17.Grup 14. Hafta 02/02/2019 16:30 Öz Karacaahmetspor 6-0 Koşuyoluspor
İstanbul 1A 14.Grup 18. Hafta 03/02/2019 12:30 Tunusbağı 6-2 Pendik Esenyalıspor
İstanbul 2A 18.Grup 1. Hafta 09/02/2019 14:00 Selamsızspor 2-0 Kavakpınarspor
İstanbul 2A 18.Grup 1. Hafta 09/02/2019 16:00 Doğan Güneşspor 1-3 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 17.Grup 1. Hafta 10/02/2019 11:30 Üsküdar Salacakspor 0-3 Kozyatağı İdman Yurdu
İstanbul 2A 13.Grup 1. Hafta 10/02/2019 13:30 Selami Ali Yeşil Sahaspor 1-0 Pendik Yenişehir Kartallarspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 10/02/2019 15:30 Ortaçeşme 2-2 Adalarspor
İstanbul 2A 15.Grup 2. Hafta 16/02/2019 12:00 Üsküdar İcadiyespor 4-2 Pendik Güllübağlarspor
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 16/02/2019 14:00 Üsküdar Çınarspor 0-5 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 2A 15.Grup 2. Hafta 16/02/2019 16:00 Anadolu Üsküdarspor 5-1 İstanbul Altınordu
İstanbul 2A 18.Grup 2. Hafta 17/02/2019 16:00 Acıbadem Üsküdarspor 2-1 Tokatköyspor
İstanbul 2A 18.Grup 3. Hafta 23/02/2019 16:30 Selamsızspor 1-1 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 13.Grup 4. Hafta 27/02/2019 12:00 Üsküdar Çınarspor 2-4 İstanbul Esnafspor
İstanbul 2A 17.Grup 4. Hafta 27/02/2019 14:00 Üsküdar Salacakspor 1-2 1453 Maltepe Gençlikspor
İstanbul 2A 15.Grup 4. Hafta 27/02/2019 16:00 Anadolu Üsküdarspor 3-1 Atalarspor
İstanbul 2A 18.Grup 4. Hafta 28/02/2019 13:00 Acıbadem Üsküdarspor 6-0 Öz Ataşehirspor
İstanbul 2A 18.Grup 4. Hafta 28/02/2019 15:00 Doğan Güneşspor 2-5 Selamsızspor
İstanbul 2A 17.Grup 5. Hafta 02/03/2019 14:00 Ferahspor 0-1 Üsküdar Salacakspor
İstanbul 2A 18.Grup 5. Hafta 03/03/2019 16:00 Selamsızspor 1-0 Tokatköyspor
İstanbul 2A 18.Grup 6. Hafta 09/03/2019 12:00 Acıbadem Üsküdarspor 0-3 Ümraniye İnkılapspor
İstanbul 2A 18.Grup 6. Hafta 09/03/2019 16:00 Doğan Güneşspor 1-4 Anadolu Kartallarıspor
İstanbul 2A 17.Grup 6. Hafta 10/03/2019 12:00 Üsküdar Salacakspor 2-3 1923 Esenkentspor
İstanbul 2A 13.Grup 6. Hafta 10/03/2019 14:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor 0-7 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 2A 15.Grup 6. Hafta 10/03/2019 16:00 Üsküdar İcadiyespor 0-3 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 2A 17.Grup 3. Hafta 13/03/2019 14:00 Ferahspor 2-2 İçerenköy İdman Yurdu
İstanbul 2A 13.Grup 3. Hafta 13/03/2019 16:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor 0-4 Girne Gençlikspor
İstanbul 2A 17.Grup 7. Hafta 16/03/2019 12:00 Ferahspor 5-2 1453 Maltepe Gençlikspor
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 16/03/2019 14:00 Üsküdar Çınarspor 3-2 Pendik Çamlıkspor
İstanbul 2A 15.Grup 7. Hafta 16/03/2019 16:00 Anadolu Üsküdarspor 2-2 Maltepe Fındıklıspor
İstanbul 2A 18.Grup 8. Hafta 23/03/2019 12:00 Doğan Güneşspor - Kavakpınarspor
İstanbul 2A 18.Grup 8. Hafta 23/03/2019 16:00 Selamsızspor - Anadolu Kartallarıspor
İstanbul 2A 13.Grup 8. Hafta 24/03/2019 16:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor - İstanbul Esnafspor
İstanbul 2A 15.Grup 9. Hafta 27/03/2019 12:00 Üsküdar İcadiyespor - Küçükbakkalköyspor
İstanbul 2A 13.Grup 9. Hafta 27/03/2019 14:00 Üsküdar Çınarspor - Selami Ali Yeşil Sahaspor
İstanbul 2A 15.Grup 9. Hafta 27/03/2019 16:00 Anadolu Üsküdarspor - İdealtepespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design