23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Şile İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1000

Evsahibi takım(lar): Şile Yıldızspor, Şilespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 5.Grup 2. Hafta 08/10/2023 14:00 Şilespor 0-1 Bahçelievler Olimpikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 2. Hafta 20/10/2023 15:00 Şile Yıldızspor 0-0 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul SAL 5.Grup 4. Hafta 22/10/2023 14:00 Şilespor 0-1 Bağlarbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 4. Hafta 03/11/2023 15:00 Şile Yıldızspor 5-1 Haliçspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 05/11/2023 12:00 Şile Denizspor 1-1 Girne Gençlikspor
İstanbul SAL 5.Grup 6. Hafta 05/11/2023 16:00 Şilespor 0-3 Gülsuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 6. Hafta 10/11/2023 15:00 Şile Yıldızspor 1-2 Beykoz İshaklıspor
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 19/11/2023 15:30 Şilespor 0-0 İstanbul Bulancakspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 8. Hafta 24/11/2023 15:00 Şile Yıldızspor 1-1 Maltepespor
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 28/11/2023 15:00 Şile Denizspor 1-4 Dolayobaspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 03/12/2023 12:00 Şile Denizspor 1-1 Kartalgücü
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 03/12/2023 14:30 Şilespor 0-4 Galata
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 05/12/2023 14:30 Şile Yıldızspor 0-2 Beylikdüzüspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 19/12/2023 14:30 Şile Yıldızspor 1-1 Vefa
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 13. Hafta 22/12/2023 14:30 Şile Yıldızspor 1-0 Kartal Sportif Faaliyetleri
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 24/12/2023 13:00 Şile Denizspor 2-4 Çiğdemspor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 24/12/2023 15:00 Şilespor 2-2 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 30/12/2023 12:00 Şile Denizspor 3-4 Gümüşsuyuspor
İstanbul SAL 5.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:00 Şilespor 1-2 Modafen
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 15. Hafta 05/01/2024 14:30 Şile Yıldızspor 2-3 Anadolu Futbol Yatırımları
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 07/01/2024 14:00 Şile Denizspor 3-2 Ümraniye İnkılapbirspor
İstanbul SAL 5.Grup 16. Hafta 13/01/2024 14:00 Şilespor 1-4 Güngörenspor
İstanbul 1A 13.Grup 14. Hafta 18/01/2024 15:00 Şile Denizspor 1-5 Fikirtepe Dumlupınarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 16. Hafta 26/01/2024 15:00 Şile Yıldızspor 2-1 Nişantaşıspor
İstanbul SAL 5.Grup 18. Hafta 27/01/2024 14:00 Şilespor 1-2 Paşabahçe
İstanbul 1A 13.Grup 17. Hafta 04/02/2024 14:00 Şile Denizspor 2-1 Adalarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 18. Hafta 09/02/2024 15:00 Şile Yıldızspor 0-0 Yeni Ufukspor
İstanbul 1A 13.Grup 19. Hafta 10/02/2024 13:00 Şile Denizspor 5-2 Küçükbakkalköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 20. Hafta 10/02/2024 15:30 Şilespor 2-2 Bayrampaşa Teknikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 20. Hafta 23/02/2024 15:00 Şile Yıldızspor 0-3 Beylerbeyi 1911 FK
İstanbul 1A 13.Grup 21. Hafta 24/02/2024 13:00 Şile Denizspor 0-1 Pendik Kaynarcaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 22. Hafta 08/03/2024 15:00 Şile Yıldızspor 1-0 İnkılapspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 24. Hafta 22/03/2024 15:00 Şile Yıldızspor 2-0 Bayrampaşa
İstanbul 2A 16.Grup 3. Hafta 30/03/2024 13:00 Anadolu Kavağıspor 2-0 Tunçspor
İstanbul 2A 20.Grup 3. Hafta 30/03/2024 15:00 Ağvaspor 1-1 Pendik Yenişehir Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 26. Hafta 05/04/2024 15:00 Şile Yıldızspor 1-1 Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri
İstanbul 2A 20.Grup 5. Hafta 13/04/2024 14:00 Ağvaspor 4-1 Tuzla Anadoluspor
İstanbul 2A 20.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Ağvaspor 1-1 1453 Maltepe Gençlikspor
İstanbul 2A 16.Grup 8. Hafta 27/04/2024 13:00 Anadolu Kavağıspor 3-4 Üsküdar İcadiyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 29. Hafta 03/05/2024 15:00 Şile Yıldızspor 4-1 Alibeyköyspor
İstanbul 2A 20.Grup 9. Hafta 05/05/2024 15:00 Ağvaspor 1-0 Libadespor
İstanbul 2A 20.Grup 11. Hafta 11/05/2024 15:00 Ağvaspor 3-1 İstanbul Çorumspor
İstanbul 2A 20.Grup 13. Hafta 22/05/2024 15:00 Ağvaspor - Kirazlıtepespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |