Silivri Müjdat Gürsu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 1.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Alibeyspor 0-1 Silivri Ortaköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 Alibeyspor 0-1 Karacaköy Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 1. Hafta 10/11/2019 12:30 Alibeyspor 2-1 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor
İstanbul 1A 1.Grup 10. Hafta 16/11/2019 14:00 Alibeyspor 4-1 Akalanspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 3. Hafta 24/11/2019 12:30 Alibeyspor 5-0 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 1A 1.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 Alibeyspor 1-0 Büyükçekmece Mimarsinanspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 5. Hafta 08/12/2019 12:30 Alibeyspor 1-3 Telsizspor
İstanbul 1A 1.Grup 14. Hafta 14/12/2019 14:30 Alibeyspor 2-0 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 1A 1.Grup 16. Hafta 28/12/2019 14:30 Alibeyspor 4-2 Doğa Hospital Yeşilkentspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 8. Hafta 29/12/2019 12:30 Alibeyspor 2-1 Kemer Futbol Kulübü
İstanbul 1A 1.Grup 18. Hafta 11/01/2020 14:30 Alibeyspor 3-0 GOP Yeniköyspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 10. Hafta 12/01/2020 12:30 Alibeyspor 1-1 Bağcılar Evrenspor
İstanbul 2A 2.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:30 Beycilerspor 0-2 Gümüşyakaspor
İstanbul 2A 3.Grup 1. Hafta 02/02/2020 12:30 Silivri Mimarsinanspor 0-4 Yeşilbayırspor
İstanbul 2A 1.Grup 1. Hafta 02/02/2020 14:30 Değirmenköy 1963 Spor 4-1 Esenyurt Gümüşhanespor
İstanbul 2A 3.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Akörenköyspor 6-3 Silivri Mimarsinanspor
İstanbul 2A 2.Grup 2. Hafta 09/02/2020 12:30 Büyük Çavuşluspor 3-3 Kamilobaspor
İstanbul 2A 2.Grup 2. Hafta 09/02/2020 14:30 Gümüşyakaspor 1-1 B.Çekmece Karadeniz İdmanocağı
İstanbul 2A 3.Grup 3. Hafta 16/02/2020 12:30 Silivri Mimarsinanspor 0-3 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 3. Hafta 16/02/2020 14:30 Değirmenköy 1963 Spor 3-0 Haraççıspor
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 23/02/2020 12:30 Gümüşyakaspor 11-1 Kamilobaspor
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 23/02/2020 14:30 Beycilerspor 2-4 Selimpaşaspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 15. Hafta 01/03/2020 12:30 Alibeyspor 10-2 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 2A 3.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Silivri Mimarsinanspor 0-4 Dağyenicespor
İstanbul 2A 3.Grup 6. Hafta 04/03/2020 13:00 Akörenköyspor 1-1 Yeşilbayırspor
İstanbul 2A 1.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Değirmenköy 1963 Spor 4-0 Çakılköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Beycilerspor 0-2 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:30 Büyük Çavuşluspor 0-5 Gümüşyakaspor
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 14/03/2020 14:00 Beycilerspor 1-0 Büyük Çavuşluspor
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 14/03/2020 16:00 Gümüşyakaspor 3-2 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul 2A 1.Grup 8. Hafta 15/03/2020 15:00 Değirmenköy 1963 Spor 5-1 Celaliyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design