Silivri Müjdat Gürsu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 2500

Evsahibi takım(lar): Fenerköyüspor, İstanbul Arenaspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 1.Grup 1. Hafta 04/09/2021 16:30 Criptoswaps Çatalcaspor 3-0 Karaman FK
TFF 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 25/09/2021 16:00 Criptoswaps Çatalcaspor 5-1 Sancaktepe FK
TFF 3.Lig 1.Grup 6. Hafta 09/10/2021 15:30 Criptoswaps Çatalcaspor 1-3 Nevşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 8. Hafta 17/10/2021 14:00 Criptoswaps Çatalcaspor 0-2 Hendekspor
TFF 3.Lig 1.Grup 10. Hafta 31/10/2021 14:00 Criptoswaps Çatalcaspor 1-0 Belediye Kütahyaspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Silivrispor 2-0 Bakırköyspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Silivrispor 7-0 Beyköy Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 16. Hafta 12/12/2021 13:00 Criptoswaps Çatalcaspor 0-2 Artvin Hopaspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Silivrispor 3-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Silivrispor 3-1 Kilimli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Silivrispor 2-0 Beykozspor 1908
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Silivrispor 1-1 Devrek Belediyespor
İstanbul 1A 1.Grup 1. Hafta 05/03/2022 15:00 Akörenköyspor 1-0 Yeniköy 1924 Spor
İstanbul 2A 1.Grup 1. Hafta 26/03/2022 13:00 Sayalarspor 0-3 Alipaşaspor
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 26/03/2022 15:00 Alibeyspor 2-1 Gazitepespor
İstanbul 2A 2.Grup 1. Hafta 27/03/2022 15:00 Silivri Mimarsinanspor 4-4 Kavaklıköyüspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 15. Hafta 30/03/2022 14:00 Silivrispor 1-0 Maltepespor
İstanbul 1A 1.Grup 3. Hafta 02/04/2022 11:00 Akörenköyspor 3-0 İzzettinspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 17. Hafta 02/04/2022 14:00 Silivrispor 1-1 Çilimli Belediyespor
İstanbul 1A 1.Grup 3. Hafta 02/04/2022 16:30 Selimpaşaspor 3-1 Karacaköy Belediyespor
İstanbul 2A 1.Grup 2. Hafta 03/04/2022 11:00 Silivri Kadıköyspor 2-0 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 1.Grup 2. Hafta 03/04/2022 13:00 Alipaşaspor 3-3 Celaliyespor
İstanbul 1A 2.Grup 4. Hafta 06/04/2022 15:00 Alibeyspor 3-2 Dağyenicespor
İstanbul 2A 1.Grup 3. Hafta 09/04/2022 11:00 Sayalarspor 0-8 Öznakkaşspor
İstanbul 1A 2.Grup 5. Hafta 09/04/2022 13:00 Alibeyspor 0-3 Güzelcespor
İstanbul 2A 1.Grup 3. Hafta 09/04/2022 15:00 İstanbul Arenaspor 5-1 Çeltikköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 10/04/2022 10:00 Beycilerspor 2-1 Kavaklıköyüspor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 10/04/2022 12:00 Silivri Mimarsinanspor 1-2 Tem Terkosspor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 10/04/2022 14:00 Akörenköyspor 1-2 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 10/04/2022 16:00 Selimpaşaspor 2-1 Silivri Ortaköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 13/04/2022 16:00 Kavaklıköyüspor 5-3 Fenerköyüspor
İstanbul 2A 1.Grup 4. Hafta 14/04/2022 15:00 Alipaşaspor 2-3 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 16/04/2022 15:00 Beycilerspor 5-2 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 16/04/2022 17:00 Silivri Mimarsinanspor 0-1 Seymenköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 5. Hafta 17/04/2022 17:00 Sayalarspor 3-1 Silivri Kadıköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 7. Hafta 21/04/2022 15:00 Selimpaşaspor 1-0 Akörenköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 6. Hafta 23/04/2022 12:00 Çeltikköyspor 2-2 Öznakkaşspor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 23/04/2022 14:00 Gazitepespor 1-3 Güzelcespor
İstanbul 2A 1.Grup 6. Hafta 23/04/2022 16:00 Alipaşaspor 2-2 Çatalca İhsaniyespor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 24/04/2022 13:00 Selimpaşaspor 0-0 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 24/04/2022 15:00 Akörenköyspor 1-0 Akalanspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 27/04/2022 12:00 Kavaklıköyüspor 2-6 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 27/04/2022 14:00 Fenerköyüspor 0-4 Büyükçekmece Gençorduspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 27/04/2022 16:00 Beycilerspor 2-1 Seymenköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 7. Hafta 28/04/2022 14:00 Alipaşaspor 4-1 Çeltikköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 7. Hafta 28/04/2022 16:00 Sayalarspor 3-4 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 30/04/2022 16:00 Silivri Mimarsinanspor 1-2 Beycilerspor
İstanbul 2A 1.Grup 8. Hafta 01/05/2022 14:00 Silivri Kadıköyspor 3-1 Çeltikköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 9. Hafta 01/05/2022 16:00 Alibeyspor 0-4 Esenyurtspor
İstanbul 2A 1.Grup 9. Hafta 07/05/2022 10:00 Alipaşaspor 5-1 Silivri Kadıköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 9. Hafta 07/05/2022 12:00 Çeltikköyspor 0-7 Celaliyespor
İstanbul 2A 1.Grup 9. Hafta 07/05/2022 14:00 Sayalarspor 2-4 İstanbul Arenaspor
İstanbul 1A 2.Grup 10. Hafta 07/05/2022 16:00 Alibeyspor 2-1 Yalıköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 9. Hafta 08/05/2022 14:00 Fenerköyüspor 1-9 Silivri Mimarsinanspor
İstanbul 2A 2.Grup 9. Hafta 08/05/2022 16:00 Beycilerspor 8-1 Çakılköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 10. Hafta 11/05/2022 16:00 Fenerköyüspor 1-5 Çakılköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 10. Hafta 12/05/2022 12:00 Silivri Kadıköyspor 2-5 Celaliyespor
İstanbul 2A 1.Grup 10. Hafta 12/05/2022 14:00 Çeltikköyspor 3-4 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 1.Grup 10. Hafta 12/05/2022 16:00 Alipaşaspor 12-0 Sayalarspor
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 14/05/2022 10:00 Beycilerspor 7-1 Fenerköyüspor
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 14/05/2022 12:00 Silivri Mimarsinanspor 0-2 Oklalıspor
İstanbul 1A 1.Grup 11. Hafta 14/05/2022 14:00 Selimpaşaspor 2-0 Yeniköy 1924 Spor
İstanbul 1A 1.Grup 11. Hafta 14/05/2022 16:00 Akörenköyspor 1-4 Karacaköy Belediyespor
İstanbul 1A 2.Grup 12. Hafta 18/05/2022 16:00 Alibeyspor 3-2 Arnavutköyspor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 19/05/2022 14:00 Gümüşyakaspor 1-1 Büyükçekmece Karadenizspor
İstanbul 1A 1.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 Silivri Ortaköyspor 2-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 2A 1.Grup 12. Hafta 21/05/2022 16:00 Çeltikköyspor 1-6 İstanbul Arenaspor
İstanbul 2A 2.Grup 12. Hafta 22/05/2022 12:00 Kavaklıköyüspor 0-5 Beycilerspor
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 22/05/2022 14:00 Akörenköyspor 3-0 Silivri Ortaköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 22/05/2022 16:00 Selimpaşaspor 5-0 İzzettinspor
İstanbul 2A 2.Grup 13. Hafta 25/05/2022 13:00 Fenerköyüspor 0-3 Kavaklıköyüspor
İstanbul 2A 2.Grup 13. Hafta 25/05/2022 15:00 Silivri Mimarsinanspor 1-2 Büyükçekmece Gençorduspor
İstanbul 2A 2.Grup 13. Hafta 25/05/2022 17:00 Beycilerspor 0-1 Oklalıspor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 28/05/2022 12:00 Gümüşyakaspor 1-2 Çanakçaspor
İstanbul 2A 2.Grup 14. Hafta 28/05/2022 14:00 Seymenköyspor 1-7 Silivri Mimarsinanspor
İstanbul 1A 1.Grup 14. Hafta 28/05/2022 16:00 Silivri Ortaköyspor 1-0 Selimpaşaspor
İstanbul 2A 1.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 Alipaşaspor 1-0 Öznakkaşspor
İstanbul 1A 2.Grup 15. Hafta 01/06/2022 16:00 Alibeyspor 6-1 Subaşıspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 02/06/2022 14:00 Akörenköyspor 2-1 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 02/06/2022 16:00 Selimpaşaspor 4-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 2A 1.Grup 15. Hafta 04/06/2022 16:00 İstanbul Arenaspor 5-1 Atakent 2015 Spor
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 05/06/2022 12:00 Gümüşyakaspor 5-2 Bollucaspor
İstanbul 2A 2.Grup 15. Hafta 05/06/2022 14:00 Beycilerspor 0-3 Büyükçekmece Gençorduspor
İstanbul 2A 2.Grup 15. Hafta 05/06/2022 16:00 Silivri Mimarsinanspor 5-1 Istrancaspor
İstanbul 1A 1.Grup 16. Hafta 05/06/2022 18:00 Akörenköyspor 2-1 Selimpaşaspor
İstanbul 2A 2.Grup 16. Hafta 08/06/2022 15:00 Seymenköyspor 1-4 Beycilerspor
İstanbul 2A 2.Grup 16. Hafta 08/06/2022 17:00 Silivri Mimarsinanspor 3-1 Çakılköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 17. Hafta 11/06/2022 13:00 Beycilerspor 2-3 Silivri Mimarsinanspor
İstanbul 2A 2.Grup 17. Hafta 11/06/2022 15:00 Fenerköyüspor 2-8 Seymenköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 17. Hafta 12/06/2022 14:00 Alipaşaspor 2-0 İstanbul Arenaspor
İstanbul 1A 2.Grup 17. Hafta 12/06/2022 16:00 Alibeyspor 0-4 Yeşilbayırspor
İstanbul 2A 2.Grup 18. Hafta 26/06/2022 12:00 Silivri Mimarsinanspor 9-2 Fenerköyüspor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 26/06/2022 14:00 Gümüşyakaspor 3-5 Gümüşpınarspor
İstanbul 1A 1.Grup 18. Hafta 26/06/2022 18:00 Akörenköyspor 1-3 Karaağaçspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design