Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Tuzla Sahilspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Onayspor 1-3 Yakacıkspor
İstanbul 1A 15.Grup 2. Hafta 29/09/2019 16:00 Tuzla Şifaspor 4-1 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul 1A 17.Grup 1. Hafta 05/10/2019 10:00 Orhanlıspor 2-1 Selamsızspor
İstanbul 1A 13.Grup 3. Hafta 05/10/2019 16:30 Onayspor 1-2 İstanbul Kemahspor
İstanbul 1A 16.Grup 2. Hafta 12/10/2019 15:00 Aydınlıspor 2-3 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul 1A 15.Grup 4. Hafta 13/10/2019 16:30 Tuzla Şifaspor 3-1 Ümraniye İnkılapspor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 19/10/2019 10:00 Onayspor 1-7 Ümraniye Hekimbaşıspor
İstanbul 1A 17.Grup 3. Hafta 19/10/2019 16:30 Orhanlıspor 1-0 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 1A 16.Grup 3. Hafta 20/10/2019 15:00 Aydınlıspor 0-3 Kartal Yunusspor
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 26/10/2019 12:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 1-1 Beykozspor 1908
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Tuzla Şifaspor 1-0 Heybeliadaspor
İstanbul 1A 13.Grup 8. Hafta 02/11/2019 16:30 Onayspor 1-2 Cevizli Gençlergücü
İstanbul 1A 15.Grup 9. Hafta 10/11/2019 10:00 Tuzla Şifaspor 3-0 Anadolu Üsküdarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 1. Hafta 10/11/2019 16:30 Tuzla Sahilspor 3-2 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
İstanbul 1A 17.Grup 7. Hafta 16/11/2019 14:00 Orhanlıspor 3-1 Ortadağspor
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 16/11/2019 16:00 Tuzla Şifaspor 1-1 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 16.Grup 7. Hafta 17/11/2019 15:00 Aydınlıspor 2-0 Üsküdar Anadolu
İstanbul 1A 16.Grup 8. Hafta 23/11/2019 14:30 Aydınlıspor 9-3 Adalarspor
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 24/11/2019 14:00 Onayspor 0-3 İçerenköy İdman Yurdu
İstanbul 1A 17.Grup 9. Hafta 30/11/2019 10:00 Orhanlıspor 2-2 Gülensuspor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:00 Tuzla Şifaspor 1-0 Atlas Yıldızspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 01/12/2019 12:30 Tuzla Sahilspor 2-1 İstanbul Defnespor
İstanbul 1A 13.Grup 13. Hafta 08/12/2019 14:30 Onayspor 2-1 Örnekspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 14/12/2019 12:30 Tuzla Sahilspor 2-1 Düzce Kadın FK
İstanbul 1A 17.Grup 11. Hafta 14/12/2019 14:30 Orhanlıspor 3-0 Marmara Karayollarıspor
İstanbul 1A 16.Grup 11. Hafta 15/12/2019 16:30 Aydınlıspor 0-3 Esenkentspor
İstanbul 1A 15.Grup 15. Hafta 22/12/2019 15:00 Tuzla Şifaspor 7-3 1923 Esenkentspor
İstanbul 1A 17.Grup 13. Hafta 28/12/2019 12:30 Orhanlıspor 4-1 Kartal Elçispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 29/12/2019 16:30 Tuzla Sahilspor 2-5 Kanalboyu Nilüferspor
İstanbul 1A 15.Grup 17. Hafta 05/01/2020 15:00 Tuzla Şifaspor 7-0 Bostancıspor
İstanbul 1A 13.Grup 18. Hafta 11/01/2020 14:30 Onayspor 1-4 Çubukluspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 10. Hafta 12/01/2020 16:30 Tuzla Sahilspor 0-0 Ozanlargücü
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:00 Tuzla Anadoluspor 4-1 Cevizli Kültürspor
İstanbul 2A 15.Grup 2. Hafta 08/02/2020 12:30 Tuzla Gençlerbirliği 5-1 Üsküdar Çınarspor
İstanbul 2A 15.Grup 2. Hafta 08/02/2020 16:30 Tuzla Mimarsinanspor 0-4 Maltepe Fındıklıspor
İstanbul 2A 15.Grup 3. Hafta 16/02/2020 15:00 Tuzla Mimarsinanspor 11-2 Ferahspor
İstanbul 2A 15.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:30 Tuzla Gençlerbirliği 2-3 Maltepe Fındıklıspor
İstanbul 2A 14.Grup 4. Hafta 23/02/2020 16:30 Tuzla Anadoluspor - Beykoz Yenimahallespor
İstanbul 2A 15.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Tuzla Mimarsinanspor 3-3 Tuzla Gençlerbirliği
İstanbul 2A 15.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Tuzla Gençlerbirliği 2-1 Sarıgazispor
İstanbul 2A 14.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Tuzla Anadoluspor 1-4 Fetih Kelkitspor
İstanbul 2A 15.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:00 Tuzla Mimarsinanspor 3-7 Erenköy Acarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 16. Hafta 08/03/2020 16:30 Tuzla Sahilspor 0-0 Pendik Çamlıkspor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:30 Tuzla Anadoluspor 0-4 Üsküdar İcadiyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design