Ümraniye Suni Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ümraniye Yamanspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 4.Grup 2. Hafta 16/09/2017 16:30 Karabekirspor 2-4 Beykozspor 1908
İstanbul SA 4.Grup 5. Hafta 08/10/2017 15:30 Karabekirspor 1-0 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 16.Grup 3. Hafta 14/10/2017 16:30 Ümraniye Yamanspor 2-0 Gülsuyuspor
İstanbul SA 4.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Karabekirspor 3-2 Ramispor
İstanbul SA 4.Grup 9. Hafta 28/10/2017 16:00 Karabekirspor 6-2 İstanbulspor Kulübü
İstanbul SA 4.Grup 11. Hafta 11/11/2017 16:30 Karabekirspor 0-1 Küçükköyspor
İstanbul SA 4.Grup 12. Hafta 19/11/2017 15:00 Karabekirspor 4-1 Yeniköyspor G.O.P
İstanbul 1A 16.Grup 11. Hafta 09/12/2017 14:30 Ümraniye Yamanspor 5-3 İstanbul Ağrıspor
İstanbul SA 4.Grup 17. Hafta 17/12/2017 15:00 Karabekirspor 3-2 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul 1A 16.Grup 13. Hafta 23/12/2017 14:30 Ümraniye Yamanspor 1-1 Selimiyespor
  17. Hafta 24/12/2017 10:00 Ümraniyespor 0-2 Samsunspor
İstanbul SA 4.Grup 19. Hafta 31/12/2017 15:00 Karabekirspor 1-2 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 1A 16.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Ümraniye Yamanspor 1-2 Kartal Çavuşoğluspor
İstanbul SA 4.Grup 21. Hafta 20/01/2018 14:30 Karabekirspor 6-1 Barbarosspor
  18. Hafta 21/01/2018 10:00 Ümraniyespor 0-3 Gaziantepspor
İstanbul 1A 16.Grup 18. Hafta 28/01/2018 12:30 Ümraniye Yamanspor 5-1 Ataşehir Doğuşspor
  20. Hafta 03/02/2018 10:00 Ümraniyespor 3-0 Adanaspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 04/02/2018 15:00 Çakmakspor 1-0 Ümraniye Yamanspor
İstanbul 2A 16.Grup 2. Hafta 11/02/2018 14:00 Atlasspor 3-1 Pendik Yenişehir Kartallarspor
  22. Hafta 17/02/2018 12:00 Ümraniyespor 2-0 Eskişehirspor
İstanbul 2A 17.Grup 3. Hafta 18/02/2018 15:00 Üsküdar Çınarspor 5-0 Maltepe Belediyespor
  24. Hafta 25/02/2018 10:00 Ümraniyespor 4-1 Akın Çorap Giresunspor
  27. Hafta 10/03/2018 11:00 Ümraniyespor 5-2 Grandmedical Manisaspor
İstanbul 2A 16.Grup 6. Hafta 11/03/2018 14:00 Atlasspor 0-6 TED İstanbul Kolejispor
İstanbul 2A 18.Grup 7. Hafta 17/03/2018 15:00 Tunusbağıspor 4-0 Çiğdemspor
  29. Hafta 31/03/2018 10:00 Ümraniyespor 4-0 BB Erzurumspor
İstanbul 2A 16.Grup 9. Hafta 31/03/2018 14:00 Atlasspor 8-2 Doğangüneşspor
İstanbul 2A 18.Grup 11. Hafta 14/04/2018 13:00 Feneryoluspor 0-4 Üsküdar İcadiyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design