23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Yakacık Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Soğanlıkspor, Yakacıkspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 Balkan Yeşilbağlarspor 3-1 Taşlıtarlaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 4. Hafta 03/11/2023 15:00 Kartal Sportif Faaliyetleri 1-0 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 14.Grup 2. Hafta 04/11/2023 16:00 Yakacıkspor 2-4 Çekmeköy Çarşıspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 05/11/2023 14:00 Adalarspor 2-2 Ümraniye İnkılapbirspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 6. Hafta 10/11/2023 15:00 Kartal Sportif Faaliyetleri 0-2 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 18/11/2023 13:00 Ortadağspor 2-2 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 1A 14.Grup 4. Hafta 18/11/2023 15:00 Yakacıkspor 1-0 Acıbademspor
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 19/11/2023 15:00 Adalarspor 2-1 Fikirtepe Dumlupınarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 8. Hafta 24/11/2023 15:00 Kartal Sportif Faaliyetleri 2-1 Yeni Ufukspor
İstanbul 1A 13.Grup 6. Hafta 25/11/2023 14:30 Adalarspor 2-3 Şile Denizspor
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 26/11/2023 14:30 Yakacıkspor 0-2 Pendik Emekspor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 02/12/2023 16:00 Ortadağspor 3-2 Pendik Doğanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 05/12/2023 14:30 Kartal Sportif Faaliyetleri 1-2 Haliçspor
İstanbul 1A 14.Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:30 Yakacıkspor 2-1 Kaynarcaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 19/12/2023 14:30 Kartal Sportif Faaliyetleri 1-4 Beylerbeyi 1911 FK
İstanbul 1A 12.Grup 9. Hafta 23/12/2023 15:00 Ortadağspor 2-3 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 24/12/2023 15:00 Adalarspor 6-2 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 30/12/2023 16:00 Adalarspor 2-2 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 31/12/2023 13:00 Ortadağspor 1-2 Beykoz Yenimahalle
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 31/12/2023 15:00 Yakacıkspor 0-0 Küçükyalı Yelkenspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 15. Hafta 05/01/2024 14:30 Kartal Sportif Faaliyetleri 2-3 Alibeyköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 12. Hafta 06/01/2024 13:00 Ortadağspor 1-1 Ümraniye Yamanspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 06/01/2024 15:00 Sultan Mehmed Hanspor 1-3 Kaynarcaspor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 07/01/2024 15:00 Adalarspor 2-1 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 14.Grup 12. Hafta 14/01/2024 15:00 Yakacıkspor 4-2 Sultan Mehmed Hanspor
İstanbul 1A 13.Grup 14. Hafta 18/01/2024 15:00 Adalarspor 0-4 Girne Gençlikspor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 20/01/2024 15:00 Yakacıkspor 4-2 Tuzla Gençlerbirliği
İstanbul 1A 13.Grup 16. Hafta 27/01/2024 15:00 Adalarspor 2-1 Dolayobaspor
İstanbul 1A 14.Grup 16. Hafta 03/02/2024 15:00 Yakacıkspor 2-1 Samandıra Futbol SK
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 08/02/2024 15:00 Kurtköyspor 3-2 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 1A 15.Grup 17. Hafta 10/02/2024 14:30 Maltepe Yıldızspor 4-5 Ataşehir Doğuşspor
İstanbul 1A 14.Grup 18. Hafta 17/02/2024 16:30 Yakacıkspor 1-1 Çavuşbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 20. Hafta 23/02/2024 15:00 Kartal Sportif Faaliyetleri 2-0 Bayrampaşa
İstanbul 1A 13.Grup 21. Hafta 24/02/2024 13:00 Adalarspor 7-9 Çiğdemspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 6. Hafta 24/02/2024 15:00 Tunçspor 4-3 Arapçeşmespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |