Yenisahra Suni Çim Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Erenköy Acarspor, Fetih Kelkitspor, Göztepe Hilalspor, Koşuyoluspor, Yeldeğirmenispor, Yenisahraspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 17. Hafta   12:30 Ataşehir Belediyespor - Hakkarigücü
İstanbul 1A 15.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Bostancıspor 1-2 Heybeliadaspor
İstanbul 1A 14.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 Yeldeğirmenispor 1-3 Öz Karacaahmetspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 İçerenköy İdman Yurdu 3-1 Onayspor
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 05/10/2019 14:00 Çamlıcaspor 3-0 Balatspor
İstanbul 1A 14.Grup 4. Hafta 12/10/2019 16:00 Yeldeğirmenispor 2-1 Kartal Çavuşoğluspor
İstanbul 1A 15.Grup 4. Hafta 13/10/2019 14:00 Bostancıspor 1-6 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 17.Grup 2. Hafta 13/10/2019 16:00 Küçükbakkalköyspor 2-1 Ortadağspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 1. Hafta 20/10/2019 12:30 Ataşehir Belediyespor 0-2 Beşiktaş
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 26/10/2019 14:30 Yeldeğirmenispor 1-3 Sapanbağlarıspor
İstanbul 1A 17.Grup 4. Hafta 27/10/2019 12:30 Küçükbakkalköyspor 1-1 Gülensuspor
İstanbul 1A 15.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:30 Bostancıspor 1-11 Atlas Yıldızspor
İstanbul 1A 15.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 Bostancıspor 0-4 Tuzla Şifaspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 3. Hafta 03/11/2019 12:30 Ataşehir Belediyespor 0-0 Konak Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 14.Grup 9. Hafta 09/11/2019 16:00 Yeldeğirmenispor 4-2 Taşdelenspor
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 17/11/2019 16:00 Yeldeğirmenispor 2-1 Sultanbeylispor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 5. Hafta 24/11/2019 12:30 Ataşehir Belediyespor 4-1 Fomget Gençlikspor
İstanbul 1A 17.Grup 8. Hafta 24/11/2019 14:30 Küçükbakkalköyspor 2-2 Kartal Elçispor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 Bostancıspor 0-2 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 1A 14.Grup 12. Hafta 01/12/2019 14:30 Yeldeğirmenispor 1-1 Kanlıcaspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 7. Hafta 08/12/2019 12:30 Ataşehir Belediyespor 4-0 Kocaeli Bayan FK
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Bağlarbaşıspor 1-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 17.Grup 10. Hafta 08/12/2019 16:30 Küçükbakkalköyspor 1-2 Orhanlıspor
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 14/12/2019 14:00 Bostancıspor 3-4 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 14/12/2019 16:00 Tunusbağı 0-2 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 15/12/2019 14:00 Yeldeğirmenispor 2-1 İstanbul Sitespor
İstanbul 1A 17.Grup 12. Hafta 22/12/2019 14:00 Küçükbakkalköyspor 0-3 Selamsızspor
İstanbul 1A 17.Grup 13. Hafta 28/12/2019 12:30 Küçükbakkalköyspor 1-4 Marmara Karayollarıspor
İstanbul 1A 15.Grup 16. Hafta 28/12/2019 14:30 Bostancıspor 1-1 Ümraniye İnkılapspor
İstanbul 1A 14.Grup 17. Hafta 04/01/2020 14:30 Yeldeğirmenispor 7-3 Maltepe Yıldızspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 10. Hafta 05/01/2020 12:30 Ataşehir Belediyespor 5-1 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul 1A 15.Grup 18. Hafta 11/01/2020 14:00 Bostancıspor 10-2 1923 Esenkentspor
İstanbul 2A 18.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:00 Erenköy Gençlikspor 1-5 Pendik Güllübağlarspor
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 01/02/2020 16:00 Ataşehir Arenaspor 3-4 Girne Gençlikspor
İstanbul 2A 15.Grup 1. Hafta 02/02/2020 14:00 Erenköy Acarspor 4-0 Pendik Doğanspor
İstanbul 2A 16.Grup 2. Hafta 09/02/2020 12:00 Feneryoluspor 0-3 Hasanpaşa
İstanbul 2A 16.Grup 2. Hafta 09/02/2020 16:00 Fikirtepe Dumlupınarspor 2-1 Taçspor
İstanbul 2A 14.Grup 3. Hafta 15/02/2020 12:00 Kozyatağı İdman Yurdu 2-1 Girne Gençlikspor
İstanbul 2A 14.Grup 3. Hafta 15/02/2020 16:00 Ataşehir Arenaspor 1-8 Tuzla Anadoluspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 13. Hafta 16/02/2020 12:30 Ataşehir Belediyespor 4-2 Fatih Vatanspor
İstanbul 2A 15.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:00 Erenköy Acarspor 1-2 Üsküdar Çınarspor
İstanbul 2A 16.Grup 4. Hafta 23/02/2020 12:00 Fikirtepe Dumlupınarspor 3-0 Koşuyoluspor
İstanbul 2A 16.Grup 4. Hafta 23/02/2020 16:00 Feneryoluspor 2-4 Çekmeköy Çarşıspor
İstanbul 2A 14.Grup 5. Hafta 29/02/2020 12:30 Kozyatağı İdman Yurdu 2-3 Tuzla Anadoluspor
İstanbul 2A 16.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Koşuyoluspor 0-3 1453 Maltepe Gençlikspor
İstanbul 2A 18.Grup 5. Hafta 29/02/2020 16:30 Erenköy Gençlikspor 3-1 Atalarspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 15. Hafta 01/03/2020 12:30 Ataşehir Belediyespor 3-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 2A 17.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Acıbademspor 4-0 Pendik Yenişehir Kartallarspor
İstanbul 2A 16.Grup 6. Hafta 05/03/2020 12:00 Feneryoluspor 0-1 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 2A 14.Grup 6. Hafta 05/03/2020 14:00 Ataşehir Arenaspor 2-3 Kozyatağı İdman Yurdu
İstanbul 2A 16.Grup 6. Hafta 05/03/2020 16:00 Fikirtepe Dumlupınarspor 0-0 Ataşehirgücü
İstanbul 2A 17.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Acıbademspor 4-0 İdealtepespor
İstanbul 2A 14.Grup 7. Hafta 08/03/2020 12:30 Kozyatağı İdman Yurdu 1-1 Beykoz Yenimahallespor
İstanbul 2A 16.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:30 Koşuyoluspor 1-3 Hasanpaşa
İstanbul 2A 18.Grup 8. Hafta 14/03/2020 14:30 Erenköy Gençlikspor 2-2 Haydarpaşaspor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 14/03/2020 16:30 Ataşehir Arenaspor 2-10 Pendik Kavakpınarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design