Yıldıztabya Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Büyük Ümitlerspor, Çayırgücü, Fişekspor, İstanbul Rizespor , Sarıgöl Birlikspor , Şafakspor, Yeşilpınarspor, Yıldıztabya

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 1. Hafta 29/08/2018 16:30 Gaziosmanpaşa 1-0 Edirnespor
İstanbul SA 8.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Yıldıztabya 0-2 Kocasinanspor
İstanbul SA 3.Grup 2. Hafta 16/09/2018 16:00 Pazariçi Köprülü 1-1 Kağıthanespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 22/09/2018 15:00 Gaziosmanpaşa 0-0 Bozüyük Vitraspor
İstanbul SA 8.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Yıldıztabya 0-0 Çıksalınspor
İstanbul SA 8.Grup 4. Hafta 29/09/2018 15:00 İstinyespor 3-1 Kocasinanspor
İstanbul SA 3.Grup 4. Hafta 30/09/2018 15:00 Pazariçi Köprülü 1-5 İstanbul Sahilspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-1 Zeytinburnu 1957 Kül. Day. Spor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 07/10/2018 10:00 Çayırgücü 1-1 Haliçspor
İstanbul SA 8.Grup 5. Hafta 07/10/2018 12:00 Yıldıztabya 1-2 İstanbul Ağrıspor
İstanbul SA 2.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Araphanspor 1-1 Siirt İst. Yavuz Selim Okulu
İstanbul SA 3.Grup 5. Hafta 17/10/2018 15:00 Pazariçi Köprülü 0-3 Yeniköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 20/10/2018 10:45 Eyüp Çırçır İmarspor 2-4 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 20/10/2018 12:30 Yedikule 5-0 Gelişimspor
İstanbul SA 3.Grup 7. Hafta 20/10/2018 14:30 Pazariçi Köprülü 1-3 İstanbul Siirtgücü
İstanbul SA 8.Grup 7. Hafta 21/10/2018 11:30 Yıldıztabya 2-2 Kanaryaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Gaziosmanpaşa 2-1 Kütahyaspor
İstanbul SA 8.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 Yıldıztabya 0-5 Tuzla Şifaspor
İstanbul SA 3.Grup 9. Hafta 28/10/2018 14:30 Pazariçi Köprülü 3-2 Mahmutbey
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 31/10/2018 14:00 Gaziosmanpaşa 0-1 Vefa
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 7. Hafta 04/11/2018 15:00 Gaziosmanpaşa 1-1 Başiskele Doğantepespor
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 11/11/2018 12:30 Eyüp Çırçır İmarspor 0-1 Boğaziçispor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 11/11/2018 14:30 Pazariçi Köprülü 4-0 Üsküdar Anadolu
İstanbul SA 3.Grup 12. Hafta 17/11/2018 14:30 Pazariçi Köprülü 0-0 Kuştepespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 9. Hafta 18/11/2018 15:00 Gaziosmanpaşa 0-0 Maltepespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design