Bayındır İlçe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bayındırspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İzmir 1A 10.Grup 2. Hafta 06/10/2018 13:00 Çırpı Doğanspor 3-5 Selçuk Efesspor
İzmir SA Beyaz Grup 1. Hafta 06/10/2018 15:00 Bayındırspor 2-2 Gaziemir Gençlikspor
İzmir 1A 10.Grup 4. Hafta 20/10/2018 13:00 Çırpı Doğanspor 0-2 Ödemiş Gençlikspor
İzmir SA Beyaz Grup 3. Hafta 21/10/2018 15:00 Bayındırspor 2-1 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir SA Beyaz Grup 5. Hafta 04/11/2018 13:00 Bayındırspor 3-2 Güraltay
İzmir 1A 10.Grup 7. Hafta 11/11/2018 13:00 Çırpı Doğanspor 0-1 Ayrancılar Gençlikspor
İzmir SA Beyaz Grup 7. Hafta 17/11/2018 14:00 Bayındırspor 2-0 Narlıdere Belediyespor
İzmir SA Beyaz Grup 9. Hafta 24/11/2018 14:00 Bayındırspor 4-1 Torbalı Çaybaşıspor
İzmir 1A 10.Grup 9. Hafta 25/11/2018 13:00 Çırpı Doğanspor 1-1 Tire Belediyespor
İzmir SA Beyaz Grup 11. Hafta 08/12/2018 14:00 Bayındırspor 0-5 Alaçatıspor
İzmir 1A 10.Grup 10. Hafta 09/12/2018 14:00 Çırpı Doğanspor 2-6 Beydağ Belediyespor
İzmir 1A 10.Grup 11. Hafta 16/12/2018 15:00 Tire Belediyespor 0-3 Ayrancılar Gençlikspor
İzmir SA Beyaz Grup 13. Hafta 23/12/2018 13:00 Bayındırspor 1-1 Kemalpaşa Esnafgücü
İzmir 1A 10.Grup 12. Hafta 23/12/2018 15:00 Çırpı Doğanspor 2-1 Mesev Gençlikspor
İzmir 1A 10.Grup 14. Hafta 13/01/2019 13:00 Tire Belediyespor 0-2 Beydağ Belediyespor
İzmir SA Beyaz Grup 15. Hafta 16/01/2019 14:00 Bayındırspor 4-2 Halilbeylispor
İzmir 1A 10.Grup 15. Hafta 17/01/2019 15:00 Çırpı Doğanspor 1-2 Selçuk Çamlıkspor
İzmir SA Beyaz Grup 17. Hafta 23/01/2019 14:00 Bayındırspor 5-1 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor
İzmir 1A 10.Grup 17. Hafta 27/01/2019 13:00 Çırpı Doğanspor 8-3 İzmir Yıldızspor
İzmir SA Beyaz Grup 19. Hafta 03/02/2019 13:00 Bayındırspor 3-2 Şirinyerspor
İzmir SA Beyaz Grup 21. Hafta 17/02/2019 14:00 Bayındırspor 1-0 Balçova Belediye Termalspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design