İzmir Atatürk 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Reo Atillaspor, Torosgücü

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İzmir 2A F Grubu 4. Hafta   11:00 İzmir TEK - 1925 Gençlikspor
İzmir SAL Ön Eleme 1. Hafta   12:00 Kemalpaşaspor - Kemalpaşa Esnafgücü
İzmir 2A F Grubu 4. Hafta   13:00 İzmir 35 FK - Hücumspor
İzmir 2A F Grubu 4. Hafta   15:00 Ege Çağlayanspor - Basmane Altınparkspor
İzmir SAL Ön Eleme 1. Hafta   16:00 Alaçatıspor - Dikili Belediyespor
İzmir 2A D Grubu 4. Hafta   17:00 Altındağspor - Naldökengücü
İzmir 2A D Grubu 4. Hafta   19:00 Çamdibi Debre Gençlikspor - Çamdibi İdman Yurdu
İzmir 1A E Grubu 1. Hafta 15/09/2019 13:00 Çayırlıbahçe 1-2 Çamdibispor
İzmir 1A E Grubu 1. Hafta 15/09/2019 15:00 Çamdibi Yavuzspor 0-4 İzmir Demirspor
İzmir 1A E Grubu 2. Hafta 22/09/2019 13:00 Çamdibispor 2-4 İzmir Büyükşehir Belediyespor
İzmir 1A E Grubu 2. Hafta 22/09/2019 15:00 İzmir Demirspor 3-3 Çayırlıbahçe
İzmir SAL Merkez Grubu 1. Hafta 28/09/2019 14:00 Gültepespor 1-3 Ülküspor
İzmir 1A E Grubu 4. Hafta 06/10/2019 15:00 Çamdibispor 2-1 Kahramanlarspor
İzmir 1A E Grubu 4. Hafta 06/10/2019 17:00 İzmir Demirspor 3-0 Dostgücü
İzmir SAL Merkez Grubu 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Gültepespor 2-0 Bornova Kanderespor
İzmir SAL Merkez Grubu 4. Hafta 19/10/2019 16:00 Ülküspor 1-0 Bornova 1881 Spor
İzmir SAL Merkez Grubu 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Bornova Kanderespor 1-6 İzmir Osmangazispor
İzmir 1A E Grubu 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Mersinli Şimşekspor 1-0 Gökovaspor
İzmir 1A E Grubu 5. Hafta 20/10/2019 17:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 4-0 Çayırlıbahçe
İzmir SAL Merkez Grubu 5. Hafta 26/10/2019 14:00 Gültepespor 0-1 Buca Zaferspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 2. Hafta 27/10/2019 12:00 Konak Belediye Gençlikspor 4-1 Kocaeli Bayan FK
İzmir SAL Merkez Grubu 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Ülküspor 7-1 Gaziemir Seydiköyspor
İzmir SAL Kuzey Grubu 6. Hafta 03/11/2019 13:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 4-4 Fikri Altay
İzmir SAL Merkez Grubu 6. Hafta 03/11/2019 15:00 Torosgücü 4-1 Gültepespor
İzmir SAL Merkez Grubu 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Gültepespor 0-6 Gaziemir FK
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 4. Hafta 17/11/2019 11:00 Konak Belediye Gençlikspor 5-1 Adana İdman Yurdu
İzmir SAL Merkez Grubu 7. Hafta 17/11/2019 13:00 Ülküspor 8-2 Bornova Kanderespor
İzmir 1A E Grubu 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Dostgücü 5-3 Gökovaspor
İzmir SAL Merkez Grubu 8. Hafta 24/11/2019 13:00 Torosgücü 5-0 Güraltay
İzmir 1A E Grubu 9. Hafta 24/11/2019 15:00 Kahramanlarspor 1-1 Dostgücü
İzmir 1A E Grubu 9. Hafta 24/11/2019 17:00 Çamkulespor 0-2 İzmir Büyükşehir Belediyespor
İzmir SAL Merkez Grubu 10. Hafta 08/12/2019 13:00 Torosgücü 2-0 Ülküspor
İzmir 1A E Grubu 10. Hafta 08/12/2019 15:00 Gökovaspor 2-5 Kahramanlarspor
İzmir 1A E Grubu 10. Hafta 08/12/2019 17:00 İzmir Demirspor 6-0 Çamdibi Yavuzspor
İzmir 1A F Grubu 11. Hafta 14/12/2019 18:00 Karabağlar FK 3-0 Karabağlar Cennetçeşmespor
İzmir SAL Merkez Grubu 11. Hafta 15/12/2019 15:00 Bornova Kanderespor 0-4 Buca Zaferspor
İzmir 1A E Grubu 11. Hafta 15/12/2019 17:00 Kahramanlarspor 4-0 Çamkulespor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 8. Hafta 22/12/2019 11:00 Konak Belediye Gençlikspor 3-0 Fatih Vatanspor
İzmir 1A E Grubu 12. Hafta 29/12/2019 11:00 Gökovaspor 1-2 Çamkulespor
İzmir 1A E Grubu 12. Hafta 29/12/2019 17:00 Çamdibispor 0-1 Dostgücü
İzmir 1A E Grubu 13. Hafta 05/01/2020 11:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 13-1 Çamdibi Yavuzspor
İzmir 1A E Grubu 13. Hafta 05/01/2020 13:00 Çamkulespor 4-2 Mersinli Şimşekspor
İzmir SAL Merkez Grubu 12. Hafta 05/01/2020 15:00 Ülküspor 3-0 Gültepespor
İzmir 1A E Grubu 14. Hafta 12/01/2020 11:00 İzmir Demirspor 5-1 Kahramanlarspor
İzmir 1A E Grubu 14. Hafta 12/01/2020 13:00 Çamdibispor 3-0 Çamkulespor
İzmir SAL Merkez Grubu 13. Hafta 12/01/2020 13:00 Torosgücü 1-0 Kemalpaşa Esnafgücü
İzmir 1A E Grubu 15. Hafta 19/01/2020 11:00 Mersinli Şimşekspor 0-3 Çamdibispor
İzmir SAL Merkez Grubu 14. Hafta 19/01/2020 13:00 Ülküspor 0-2 Güraltay
İzmir 1A E Grubu 15. Hafta 19/01/2020 15:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 8-0 Gökovaspor
İzmir SAL Merkez Grubu 15. Hafta 25/01/2020 15:00 Gültepespor 0-3 Kemalpaşa Esnafgücü
İzmir 1A E Grubu 16. Hafta 26/01/2020 13:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 6-1 Dostgücü
İzmir 1A E Grubu 16. Hafta 26/01/2020 15:00 Çamdibi Yavuzspor 6-2 Çamkulespor
İzmir 1A E Grubu 16. Hafta 26/01/2020 17:00 İzmir Demirspor 4-0 Mersinli Şimşekspor
İzmir 1A E Grubu 16. Hafta 26/01/2020 19:00 Çamdibispor 2-3 Gökovaspor
İzmir SAL Merkez Grubu 16. Hafta 01/02/2020 15:00 Torosgücü 2-1 Gaziemir FK
İzmir 1A E Grubu 18. Hafta 09/02/2020 11:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 7-0 Çamkulespor
İzmir SAL Merkez Grubu 17. Hafta 09/02/2020 13:00 Ülküspor 0-3 Gaziemir Gençlikspor
İzmir SAL Merkez Grubu 17. Hafta 09/02/2020 15:00 Gültepespor 0-8 Torosgücü
İzmir SAL Merkez Grubu 18. Hafta 15/02/2020 16:00 Bornova Kanderespor 0-1 Ülküspor
İzmir 1A Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 13:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 1-1 Karabağlar FK
İzmir 1A Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 16:00 Menemen Gençlikspor 0-0 Karşıyaka Soğukkuyuspor
İzmir SAL Merkez Grubu 19. Hafta 22/02/2020 13:00 Ülküspor 1-2 Kemalpaşa Esnafgücü
İzmir 1A Play-Off 2. Hafta 22/02/2020 16:00 Buca Belediyespor 3-2 Yelkispor
İzmir 1A Play-Off 2. Hafta 23/02/2020 13:00 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor 6-0 Asarlık Gençlikspor
İzmir 1A Play-Off 2. Hafta 23/02/2020 16:00 Karşıyaka Soğukkuyuspor 2-1 Ulucakspor
İzmir 1A Play-Off 3. Hafta 29/02/2020 16:00 Karşıyaka Soğukkuyuspor 0-0 Bozyaka
İzmir 2A D Grubu 1. Hafta 01/03/2020 11:00 Çamdibi İdman Yurdu 1-2 Bornova Ataspor
İzmir SAL Merkez Grubu 20. Hafta 01/03/2020 13:00 Gaziemir FK 3-4 Güraltay
İzmir SAL Merkez Grubu 20. Hafta 01/03/2020 15:00 Torosgücü 5-0 Bornova 1881 Spor
İzmir 2A F Grubu 1. Hafta 01/03/2020 17:00 Ege Çağlayanspor 5-1 İzmir 35 FK
İzmir 2A F Grubu 1. Hafta 01/03/2020 19:00 Basmane Altınparkspor 3-0 Yılmazkayaspor
İzmir SAL Merkez Grubu 21. Hafta 07/03/2020 15:00 Ülküspor 0-7 Torosgücü
İzmir 2A F Grubu 2. Hafta 08/03/2020 11:00 İzmir TEK 2-1 Ege Çağlayanspor
İzmir 2A F Grubu 2. Hafta 08/03/2020 13:00 İzmir 35 FK 1-3 Basmane Altınparkspor
İzmir 2A F Grubu 2. Hafta 08/03/2020 15:00 Yılmazkayaspor 1-3 1925 Gençlikspor
İzmir 2A F Grubu 3. Hafta 15/03/2020 11:00 Hücumspor 5-5 Yılmazkayaspor
İzmir SAL Merkez Grubu 22. Hafta 15/03/2020 13:00 Torosgücü 3-1 Gaziemir Gençlikspor
İzmir 2A F Grubu 3. Hafta 15/03/2020 15:00 1925 Gençlikspor 3-0 İzmir 35 FK
İzmir 2A F Grubu 3. Hafta 15/03/2020 17:00 Basmane Altınparkspor 1-2 İzmir TEK
İzmir 2A D Grubu 3. Hafta 15/03/2020 19:00 Çamdibi İdman Yurdu 5-2 Altındağspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design