23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İzmir Atatürk 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1923 Alsancakspor, İzmir Atillaspor, Konak Belediyespor, Torosgücü, Yapıcıoğlu Başdaşspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:00 İzmir Demirspor 1-1 Buca Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 1925 Gençlikspor 2-3 Gaziemir Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 3. Hafta 15/10/2023 15:00 İzmir Demirspor 7-0 Urla Belediyesispor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 4. Hafta 22/10/2023 15:00 1925 Gençlikspor 1-4 Beydağ Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 İzmir Demirspor 0-3 Ödemişspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 6. Hafta 04/11/2023 16:00 1925 Gençlikspor 0-2 Sakinşehir Seferihisarspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 7. Hafta 05/11/2023 15:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 0-5 Ödemişspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 8. Hafta 11/11/2023 16:00 İzmir Demirspor 1-0 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 9. Hafta 15/11/2023 15:00 Selçuk Çamlıkspor 1-1 Yelkispor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 9. Hafta 15/11/2023 17:00 Karabağlarspor 7-3 Urla Belediyesispor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 10. Hafta 19/11/2023 15:00 İzmir Demirspor 1-2 Yeşilyurtspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 12. Hafta 29/11/2023 17:00 İzmir Demirspor 4-7 Karabağlarspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 13. Hafta 03/12/2023 13:00 Karabağlarspor 1-4 Tire Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 10. Hafta 03/12/2023 15:00 Torosgücü 0-6 Balçovaspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 11. Hafta 09/12/2023 17:30 Torosgücü 3-0 1925 Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 15. Hafta 20/12/2023 18:00 İzmir Demirspor 7-0 Gaziemir Gençlerbirliği
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 12. Hafta 24/12/2023 13:00 1925 Gençlikspor 3-2 Şirinyerspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 17. Hafta 30/12/2023 16:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 4-1 Gaziemir Gençlerbirliği
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 14. Hafta 06/01/2024 16:00 1925 Gençlikspor 1-2 Torbalıspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 19. Hafta 07/01/2024 15:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 0-2 Yelkispor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 15. Hafta 10/01/2024 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 2-0 Bahçelievlerspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 10. Hafta 10/01/2024 18:00 Gaziemir Gençlerbirliği 2-3 Buca Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 20. Hafta 13/01/2024 16:00 İzmir Demirspor 4-0 Tire Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 16. Hafta 14/01/2024 13:00 1925 Gençlikspor 0-10 Balçovaspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 16. Hafta 14/01/2024 15:00 Torosgücü 9-0 Çırpı Doğanspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 21. Hafta 17/01/2024 18:00 Karabağlarspor 4-1 Gaziemir Gençlerbirliği
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 22. Hafta 21/01/2024 15:00 İzmir Demirspor 3-13 Ayrancılar Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 18. Hafta 24/01/2024 16:00 1925 Gençlikspor 1-10 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 24. Hafta 31/01/2024 16:00 İzmir Demirspor 5-2 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 4.Grup 20. Hafta 04/02/2024 14:00 1925 Gençlikspor 0-4 İzmir 1461 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 26. Hafta 11/02/2024 15:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 4-1 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Toprak Çelik 1A 7.Grup 1. Hafta 25/02/2024 11:00 Dostgücü 2-2 Hüradalet
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL Ön Eleme 1. Hafta 25/02/2024 14:00 Ayrancılar Gençlikspor 3-0 Güzelbahçe Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |