İzmir Atatürk 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1923 Alsancakspor, İzmir Atillaspor, Konak Belediyespor, Torosgücü

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İzmir Sami Gider SAL D Grubu 1. Hafta 31/10/2021 13:30 Yapıcıoğlu Başdaşspor 0-2 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 2. Hafta 07/11/2021 16:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 4-0 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 2. Hafta 14/11/2021 13:30 Bornova Kanderespor 0-0 İzmir Yolspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 3. Hafta 14/11/2021 16:00 İzmir Demirspor 1-2 İzmir Büyükşehir Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 3. Hafta 21/11/2021 13:00 Bornova Kanderespor 2-8 100.Yıl Yiğitlerspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 4. Hafta 21/11/2021 16:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 1-1 Ülküspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 5. Hafta 24/11/2021 16:00 İzmir Demirspor 2-1 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 5. Hafta 24/11/2021 18:00 Ülküspor 4-1 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 6. Hafta 28/11/2021 13:30 İzmir Büyükşehir Belediyespor 0-3 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 4. Hafta 28/11/2021 16:00 Işıkkentgücü 0-1 Bornova Kanderespor
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 5. Hafta 05/12/2021 13:00 Bornova Kanderespor 0-0 Ege Üniversitesi
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 7. Hafta 05/12/2021 15:00 Ülküspor 5-1 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 6. Hafta 11/12/2021 14:00 Kemalpaşa Esnafgücü 3-0 Bornova Kanderespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 8. Hafta 12/12/2021 14:00 Dostgücü 2-8 İzmir Büyükşehir Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 8. Hafta 12/12/2021 16:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 0-2 Ülküspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 1. Hafta 19/12/2021 13:00 Konak Belediyespor 0-0 Algspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 9. Hafta 19/12/2021 15:00 Ülküspor 2-1 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 9. Hafta 19/12/2021 17:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 4-1 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 10. Hafta 26/12/2021 15:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 1-0 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 8. Hafta 02/01/2022 13:00 Bornova Kanderespor 0-1 Ulucakspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 11. Hafta 02/01/2022 16:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 0-3 İzmir Büyükşehir Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 12. Hafta 09/01/2022 15:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 0-0 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 13. Hafta 16/01/2022 15:00 Ülküspor 2-1 İzmir Büyükşehir Belediyespor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 5. Hafta 19/01/2022 12:00 Konak Belediyespor 2-0 Demir Grup Sivasspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 14. Hafta 19/01/2022 16:00 Dostgücü 0-0 Ülküspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 14. Hafta 19/01/2022 18:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 1-2 Tezcan Grup Bozyakaspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 7. Hafta 23/01/2022 12:00 Konak Belediyespor 1-1 Vavacars Fatih Karagümrük
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 15. Hafta 23/01/2022 14:00 İzmir Demirspor 0-0 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 16. Hafta 30/01/2022 14:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 1-4 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 16. Hafta 30/01/2022 16:00 Gri Sigorta Gültepespor 2-2 Tezcan Grup Bozyakaspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 9. Hafta 02/02/2022 12:00 Konak Belediyespor 0-0 Adana İdman Yurdu
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 12. Hafta 02/02/2022 15:00 Kemalpaşa Esnafgücü 2-4 İzmir Yolspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 17. Hafta 05/02/2022 15:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 11-0 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 18. Hafta 12/02/2022 15:00 İzmir Demirspor 2-1 Ülküspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 1. Hafta 19/02/2022 11:00 1923 Alsancakspor 1-2 1925 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 1. Hafta 19/02/2022 15:00 Güzelyalı SK 1-7 Eşrefpaşa
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 1. Hafta 19/02/2022 17:00 İzmir Atillaspor 2-2 Hüradalet
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 1. Hafta 19/02/2022 19:00 Efelergücü 1-1 Kahramanlarspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 1. Hafta 19/02/2022 19:00 Yılmazkayaspor 2-5 Tepecik Ülküspor 1946
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 2. Hafta 26/02/2022 15:00 Tepecik Ülküspor 1946 5-1 Gürçeşme Kayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 2. Hafta 26/02/2022 17:00 Eşrefpaşa 8-0 Yılmazkayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 2. Hafta 27/02/2022 13:00 Kahramanlarspor 1-1 İzmir Atillaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 2. Hafta 27/02/2022 15:00 Hüradalet 4-1 Ege Çağlayanspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 2. Hafta 27/02/2022 17:00 1925 Gençlikspor 5-2 Efelergücü
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 2. Hafta 27/02/2022 19:00 Çayırlıbahçe 0-5 1923 Alsancakspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Kırmızı 1. Hafta 03/03/2022 14:00 Tire Belediyespor 2-1 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Kırmızı 1. Hafta 04/03/2022 14:00 Özçamdibispor 0-0 Dikili Belediyespor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 13. Hafta 05/03/2022 12:00 Konak Belediyespor 2-0 Trabzonspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 3. Hafta 06/03/2022 14:00 1923 Alsancakspor 2-3 Ege Çağlayanspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 3. Hafta 06/03/2022 16:00 Efelergücü 5-4 Çayırlıbahçe
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 3. Hafta 06/03/2022 18:00 Yılmazkayaspor 3-0 Hücumspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 2. Hafta 09/03/2022 14:00 Ege Üniversitesi 3-2 İzmir Büyükşehir Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 2. Hafta 10/03/2022 14:00 Ödemişspor 0-0 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 2. Hafta 11/03/2022 14:00 Çeşme Belediyespor 1-0 Asarlık Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 4. Hafta 12/03/2022 13:00 Hüradalet 0-1 1923 Alsancakspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 4. Hafta 12/03/2022 15:00 Ege Çağlayanspor 4-1 Efelergücü
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 4. Hafta 12/03/2022 17:00 1925 Gençlikspor 3-3 Kahramanlarspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 4. Hafta 12/03/2022 19:00 Çayırlıbahçe 1-8 İzmir Atillaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 4. Hafta 13/03/2022 14:00 Güzelyalı SK 2-2 Yılmazkayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 4. Hafta 13/03/2022 16:00 Hücumspor 3-0 Gürçeşme Kayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 10.Grup 4. Hafta 13/03/2022 18:00 Gökovaspor 5-1 Bornova Doğanlarspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 3. Hafta 18/03/2022 15:00 Asarlık Gençlikspor 3-1 Ege Üniversitesi
Kadınlar Süper Lig B Grubu 15. Hafta 19/03/2022 12:00 Konak Belediyespor 1-1 Çaykur Rizespor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 5. Hafta 20/03/2022 13:00 Tepecik Ülküspor 1946 2-2 Eşrefpaşa
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 5. Hafta 20/03/2022 15:00 Hüradalet 0-2 1925 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 5. Hafta 20/03/2022 17:00 Basmane Altınparkspor 8-0 Hücumspor
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 5. Hafta 20/03/2022 19:00 Mersinli Şimşekspor 0-4 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Kırmızı 4. Hafta 25/03/2022 15:00 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor 2-1 Dikili Belediyespor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 6. Hafta 26/03/2022 17:00 Güzelyalı SK 1-6 Basmane Altınparkspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 6. Hafta 27/03/2022 11:00 Yılmazkayaspor 3-2 Gürçeşme Kayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 6. Hafta 27/03/2022 13:00 Çamdibi Yavuzspor 4-3 Mersinli Şimşekspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 6. Hafta 27/03/2022 15:00 Efelergücü 3-5 Hüradalet
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 6. Hafta 27/03/2022 17:00 1923 Alsancakspor 2-2 İzmir Atillaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 6. Hafta 27/03/2022 19:00 Ege Çağlayanspor 4-2 Kahramanlarspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Kırmızı 5. Hafta 01/04/2022 15:00 Tire Belediyespor 1-0 Dikili Belediyespor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 17. Hafta 02/04/2022 12:00 Konak Belediyespor 2-1 Galatasaray
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 7. Hafta 03/04/2022 13:00 Eşrefpaşa 16-0 Hücumspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 7. Hafta 03/04/2022 15:00 Tepecik Ülküspor 1946 5-1 Güzelyalı SK
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 7. Hafta 03/04/2022 17:00 Basmane Altınparkspor 4-1 Yılmazkayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 7. Hafta 03/04/2022 19:00 Çamkulespor 0-2 Altınay Ceylanspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 8. Hafta 09/04/2022 15:00 Çayırlıbahçe 3-2 Ege Çağlayanspor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 8. Hafta 09/04/2022 17:00 Çamkulespor 1-0 Bornova Egegücü
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 8. Hafta 10/04/2022 15:00 Kahramanlarspor 3-2 Efelergücü
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 8. Hafta 10/04/2022 17:00 Tepecik Ülküspor 1946 6-0 Yılmazkayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 9. Hafta 16/04/2022 16:00 Yılmazkayaspor 1-5 Eşrefpaşa
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 9. Hafta 16/04/2022 18:00 1923 Alsancakspor 2-1 Çayırlıbahçe
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 9. Hafta 17/04/2022 11:00 Çamdibi İdman Yurdu 1-4 Çamkulespor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 9. Hafta 17/04/2022 11:00 Efelergücü 2-10 1925 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 9. Hafta 17/04/2022 13:00 Güzelyalı SK 2-5 Hücumspor
İzmir Çetin Zengin 1A 16.Grup 9. Hafta 17/04/2022 15:00 Cennetçeşme 1990 Spor 8-1 Dörtyolspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 9. Hafta 17/04/2022 17:00 İzmir Atillaspor 3-0 Kahramanlarspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 10. Hafta 23/04/2022 17:00 Eşrefpaşa 5-0 Gürçeşme Kayaspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 19. Hafta 24/04/2022 14:00 Konak Belediyespor 1-0 Hakkarigücü
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 10. Hafta 24/04/2022 16:00 Tepecik Ülküspor 1946 0-2 Basmane Altınparkspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 10. Hafta 24/04/2022 18:00 1925 Gençlikspor 3-1 İzmir Atillaspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 21. Hafta 05/05/2022 12:00 Konak Belediyespor 0-2 Dudulluspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 11. Hafta 07/05/2022 11:00 İzmir Atillaspor 10-2 Çayırlıbahçe
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 11. Hafta 07/05/2022 16:00 Çamdibi İdman Yurdu 1-3 Bornova Egegücü
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 11. Hafta 07/05/2022 18:00 Kahramanlarspor 1-1 1925 Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 22. Hafta 08/05/2022 12:00 Konak Belediyespor 3-0 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 11. Hafta 08/05/2022 15:00 Efelergücü 6-2 Ege Çağlayanspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 11. Hafta 08/05/2022 17:00 Basmane Altınparkspor 1-6 Eşrefpaşa
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 11. Hafta 08/05/2022 19:00 Mersinli Şimşekspor 3-2 İzmir Işıkspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 12. Hafta 14/05/2022 19:00 1923 Alsancakspor 4-1 Efelergücü
Kadınlar Süper Lig Play-Off 1. Hafta 15/05/2022 12:00 Konak Belediyespor 0-1 Beşiktaş
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 12. Hafta 15/05/2022 17:00 Hücumspor 5-1 Basmane Altınparkspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 12. Hafta 15/05/2022 19:00 Güzelyalı SK 2-5 Gürçeşme Kayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 14. Hafta 28/05/2022 18:00 Çamdibi Yavuzspor 1-5 Altınırmak
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 1923 Alsancakspor - Kahramanlarspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 2. Hafta 04/06/2022 17:30 Gediz FK 1-1 Yamanlar Esenspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 2. Hafta 05/06/2022 17:30 Halilbeyi 1979 Spor 7-0 Naldökengücü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design