İzmir Atatürk 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İzmir Demirspor, İzmir Yolspor, Ülküspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 3. Hafta   17:30 Gaziemir Gençlerbirliği - Yeşilyurtspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 1. Hafta 31/10/2021 13:30 Gri Sigorta Gültepespor 2-3 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 1. Hafta 31/10/2021 16:00 İzmir Demirspor 2-2 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 2. Hafta 07/11/2021 13:30 Dostgücü 3-0 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 2. Hafta 07/11/2021 16:00 Karabağlar FK 2-1 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 3. Hafta 14/11/2021 13:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 3-1 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 3. Hafta 14/11/2021 16:00 Ülküspor 1-3 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 4. Hafta 21/11/2021 13:00 Gri Sigorta Gültepespor 0-0 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 4. Hafta 21/11/2021 16:00 Dostgücü 1-2 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 5. Hafta 24/11/2021 18:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 1-1 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 6. Hafta 28/11/2021 13:30 Dostgücü 2-1 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 6. Hafta 28/11/2021 16:00 Gri Sigorta Gültepespor 1-0 Ülküspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 7. Hafta 05/12/2021 15:00 İzmir Demirspor 2-2 Yapıcıoğlu Başdaşspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Torosgücü 1-4 Viven Bornova FK
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 8. Hafta 12/12/2021 16:00 Gri Sigorta Gültepespor 0-3 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 7. Hafta 19/12/2021 14:00 Bornova Kanderespor 1-4 Özçamdibispor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Torosgücü 3-2 Bieksper Hacırahmanlıspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 10. Hafta 26/12/2021 16:00 Dostgücü 1-1 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 11. Hafta 02/01/2022 16:00 Ülküspor 2-1 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 12. Hafta 09/01/2022 12:00 Dostgücü 2-3 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 12. Hafta 09/01/2022 15:00 Gri Sigorta Gültepespor 1-2 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 13. Hafta 16/01/2022 13:00 İzmir Demirspor 3-1 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 13. Hafta 16/01/2022 15:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 2-0 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 14. Hafta 19/01/2022 15:00 Gri Sigorta Gültepespor 0-2 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 15. Hafta 23/01/2022 14:00 Ülküspor 1-1 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 16. Hafta 30/01/2022 16:00 Dostgücü 2-6 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 17. Hafta 05/02/2022 15:00 Ülküspor 0-3 Yapıcıoğlu Başdaşspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Torosgücü 4-1 İscehisarspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 18. Hafta 12/02/2022 15:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 2-0 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 1. Hafta 19/02/2022 17:00 Çamdibi İdman Yurdu 1-7 Bornova Evka-3 Spor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 1. Hafta 19/02/2022 19:00 Ege Çağlayanspor 2-5 Çayırlıbahçe
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 1. Hafta 20/02/2022 15:00 Mersinli Şimşekspor 1-3 Altınırmak
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 1. Hafta 20/02/2022 17:00 Çamdibi Yavuzspor 1-0 Çamdibi Gençlerbirliği
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 2. Hafta 26/02/2022 13:00 Hücumspor 2-3 Güzelyalı SK
İzmir Çetin Zengin 1A 10.Grup 2. Hafta 26/02/2022 17:00 Gökovaspor 3-0 Altındağspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Torosgücü 1-0 Yunus Emre Belediyespor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 2. Hafta 27/02/2022 18:00 Çamkulespor 2-1 Çamdibi İdman Yurdu
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 1. Hafta 02/03/2022 15:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 0-5 Asarlık Gençlikspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 1. Hafta 03/03/2022 15:00 Çeşme Belediyespor 2-1 Ödemişspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 1. Hafta 04/03/2022 15:00 Karabağlar FK 0-0 Ege Üniversitesi
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 3. Hafta 06/03/2022 11:00 İzmir Atillaspor 0-7 1925 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 3. Hafta 06/03/2022 13:00 Kahramanlarspor 3-3 Hüradalet
İzmir Çetin Zengin 1A 7.Grup 3. Hafta 06/03/2022 15:00 Çamdibispor 6-1 Yeni Doğançayspor
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 3. Hafta 06/03/2022 17:00 Çamdibi Yavuzspor 2-0 İzmir Işıkspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 3. Hafta 06/03/2022 19:00 Basmane Altınparkspor 3-0 Tepecik Ülküspor 1946
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Kırmızı 2. Hafta 10/03/2022 15:00 Özçamdibispor 1-0 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Kırmızı 2. Hafta 11/03/2022 15:00 Tire Belediyespor 5-1 Bornova Ataspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 4. Hafta 13/03/2022 16:00 Eşrefpaşa 6-1 Basmane Altınparkspor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 4. Hafta 13/03/2022 18:00 Çamkulespor 1-2 Bornova Altınyıldızspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 3. Hafta 18/03/2022 15:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 1-4 Ödemişspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 5. Hafta 19/03/2022 15:00 Kahramanlarspor 1-2 Çayırlıbahçe
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 5. Hafta 19/03/2022 17:00 İzmir Atillaspor 3-1 Ege Çağlayanspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Torosgücü 1-0 Kınık Belediyespor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 5. Hafta 20/03/2022 16:00 Efelergücü 3-1 1923 Alsancakspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 4. Hafta 25/03/2022 15:00 Asarlık Gençlikspor 2-1 Karabağlar FK
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 6. Hafta 26/03/2022 13:00 Çayırlıbahçe 1-4 1925 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 6. Hafta 26/03/2022 17:00 Hücumspor 1-3 Tepecik Ülküspor 1946
İzmir Çetin Zengin 1A 10.Grup 6. Hafta 27/03/2022 16:00 Gökovaspor 1-5 Bornova Mevlana Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 6. Hafta 27/03/2022 18:00 Çamdibi İdman Yurdu 10-1 İzmir Mevlanaspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 5. Hafta 01/04/2022 15:00 İzmir Büyükşehir Belediyespor 0-1 Karabağlar FK
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 7. Hafta 02/04/2022 17:00 Kahramanlarspor 2-5 1923 Alsancakspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 7. Hafta 02/04/2022 19:00 1925 Gençlikspor 4-1 Ege Çağlayanspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Torosgücü 1-1 Belediye Bolvadin Termalspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 7. Hafta 03/04/2022 16:00 Hüradalet 2-2 Çayırlıbahçe
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 7. Hafta 03/04/2022 18:00 İzmir Atillaspor 5-1 Efelergücü
İzmir Çetin Zengin 1A 10.Grup 8. Hafta 09/04/2022 14:00 Yeni Evka-4 Spor 4-1 Bornova Doğanlarspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 8. Hafta 09/04/2022 16:00 Hüradalet 2-0 İzmir Atillaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 8. Hafta 10/04/2022 11:00 1925 Gençlikspor 3-1 1923 Alsancakspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Viven Bornova FK 1-0 Sandıklıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 8. Hafta 10/04/2022 16:00 Basmane Altınparkspor 5-1 Gürçeşme Kayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 8. Hafta 10/04/2022 18:00 Eşrefpaşa 6-1 Güzelyalı SK
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 9. Hafta 16/04/2022 16:00 Mersinli Şimşekspor 1-6 Çamdibi Gençlerbirliği
İzmir Çetin Zengin 1A 7.Grup 9. Hafta 17/04/2022 15:00 Çamdibispor 0-1 Bornovaspor Futbol
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 10. Hafta 23/04/2022 16:00 Hücumspor 2-4 Yılmazkayaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 10. Hafta 24/04/2022 11:00 Hüradalet 2-4 Kahramanlarspor
İzmir Çetin Zengin 1A 10.Grup 10. Hafta 24/04/2022 13:00 Gökovaspor 3-1 İzmirgücü
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 10. Hafta 24/04/2022 15:00 Çayırlıbahçe 2-3 Efelergücü
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 10. Hafta 24/04/2022 17:00 Ege Çağlayanspor 1-3 1923 Alsancakspor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 10. Hafta 24/04/2022 19:00 Çamkulespor 10-1 İzmir Mevlanaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 11. Hafta 07/05/2022 17:00 1923 Alsancakspor 2-0 Hüradalet
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 11. Hafta 08/05/2022 15:00 Çamdibi Yavuzspor 1-2 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 11. Hafta 08/05/2022 17:00 Yılmazkayaspor 1-1 Güzelyalı SK
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 12. Hafta 14/05/2022 15:00 Ege Çağlayanspor 0-3 İzmir Atillaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 9.Grup 12. Hafta 14/05/2022 17:00 Çamkulespor 0-1 Bornova Evka-3 Spor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 12. Hafta 14/05/2022 19:00 1925 Gençlikspor 2-1 Hüradalet
İzmir Çetin Zengin 1A 10.Grup 12. Hafta 15/05/2022 13:00 Gökovaspor 2-3 Yeni Evka-4 Spor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 12. Hafta 15/05/2022 17:00 Eşrefpaşa 4-0 Tepecik Ülküspor 1946
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 12. Hafta 15/05/2022 19:00 Çayırlıbahçe 2-3 Kahramanlarspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 13. Hafta 21/05/2022 13:00 Tepecik Ülküspor 1946 7-1 Hücumspor
İzmir Çetin Zengin 1A 14.Grup 13. Hafta 21/05/2022 15:00 Basmane Altınparkspor 3-2 Güzelyalı SK
İzmir Çetin Zengin 1A 8.Grup 13. Hafta 21/05/2022 17:00 Mersinli Şimşekspor 3-3 Çamdibi Yavuzspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 13. Hafta 22/05/2022 11:00 1925 Gençlikspor 6-1 Çayırlıbahçe
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 13. Hafta 22/05/2022 13:00 Kahramanlarspor 9-1 Ege Çağlayanspor
Kadınlar Süper Lig Play-Out 1. Hafta 22/05/2022 14:00 Altay 2-1 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 13. Hafta 22/05/2022 15:00 Hüradalet 1-4 Efelergücü
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 13. Hafta 22/05/2022 17:00 İzmir Atillaspor 3-0 1923 Alsancakspor
İzmir Çetin Zengin 1A 10.Grup 14. Hafta 28/05/2022 16:00 Gökovaspor 1-3 Naldökengücü
İzmir Çetin Zengin 1A 15.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 Yeşilyurtspor 4-1 Uzunderespor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 1. Hafta 31/05/2022 19:00 Ayrancılar Gençlikspor 3-0 Mesev Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 2. Hafta 04/06/2022 17:30 Limontepe Gençlikspor 1-0 Üçyol Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 2. Hafta 05/06/2022 17:30 Parsaspor 1-3 Kemalpaşa 1923 Spor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 3. Hafta 11/06/2022 17:30 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-1 Evka-5 Dağtekin
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 3. Hafta 12/06/2022 17:30 Bahçelievlerspor 2-1 Balçovaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design