23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Tire Gazi M.Kemal Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: 15000

Evsahibi takım(lar): Tire 1922 Spor, Tire 2021 FK, Tire Belediyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:00 Tire Belediyespor 1-2 Balçova Belediye Termalspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 8. Hafta 14/10/2023 15:30 Altınordu 0-0 Serik Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 3. Hafta 15/10/2023 14:00 Tire Belediyespor 1-0 Gaziemir Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 2. Hafta 21/10/2023 14:00 Tire 2021 FK 2-0 Bilecik 1969 Spor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 10. Hafta 22/10/2023 15:30 Altınordu 4-0 Tuna Tarım Kırklarelispor
TFF 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 28/10/2023 19:00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar 1-1 Merkür Jet Erbaaspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 5. Hafta 29/10/2023 14:00 Tire Belediyespor 2-2 Yelkispor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 01/11/2023 14:00 Menemen FK 2-0 Nevşehir Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 7. Hafta 05/11/2023 14:00 Tire Belediyespor 0-2 İzmir Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 5. Hafta 08/11/2023 14:00 Tire 2021 FK 1-1 Manisa 1965 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 7. Hafta 19/11/2023 14:00 Tire 2021 FK 2-0 Yıldızspor 45 FK
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 12. Hafta 30/11/2023 16:00 Tire Belediyespor 2-1 Selçuk Çamlıkspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 9. Hafta 03/12/2023 14:00 Tire 2021 FK 1-0 Alaçatıspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:00 Tire 2021 FK 1-0 Kütahya İl Özel İdare
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 15. Hafta 21/12/2023 15:00 Tire Belediyespor 1-2 Buca Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:00 Tire 2021 FK 1-0 Çeşme Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 17. Hafta 30/12/2023 15:00 Tire Belediyespor 5-0 Urla Belediyesispor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 19. Hafta 06/01/2024 14:00 Tire Belediyespor 0-3 Ödemişspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 15. Hafta 08/01/2024 13:00 Tire 2021 FK 1-2 Tavşanlı Tepecikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 22. Hafta 21/01/2024 14:00 Tire Belediyespor 5-1 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 10. Hafta 25/01/2024 15:00 Tire Belediyespor 3-2 Ayrancılar Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:00 Tire 2021 FK 2-0 İzmirspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 24. Hafta 31/01/2024 15:00 Tire Belediyespor 0-0 Yeşilyurtspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup 26. Hafta 11/02/2024 15:00 Tire Belediyespor 3-1 Karabağlarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 19. Hafta 18/02/2024 14:00 Tire 2021 FK 0-2 Belediye Bolvadin Termalspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 21. Hafta 03/03/2024 14:00 Tire 2021 FK 4-1 Asarlık Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 23. Hafta 17/03/2024 14:00 Tire 2021 FK 2-1 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 25. Hafta 03/04/2024 15:00 Tire 2021 FK 4-0 Bayındırspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 27. Hafta 21/04/2024 15:00 Tire 2021 FK 5-0 Emirdağspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 29. Hafta 05/05/2024 15:00 Tire 2021 FK 2-1 Yunus Emre Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |