Yunuskent Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Karaman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1453 Karaman Gençlikspor, Karaman Selçuklu Gençlikspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Karaman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/11/2021 11:00 Karaman İdman Yurdu 4-3 Ortaobaspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/11/2021 14:00 1453 Karaman Gençlikspor 1-3 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/11/2021 15:00 Karaman Gençlerbirliği 4-1 Alakise Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/11/2021 11:00 Karaman Başakspor 2-3 Karaman Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 28/11/2021 13:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 1-2 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/11/2021 15:00 Ortaobaspor 0-4 Başyaylaspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/12/2021 11:00 Karaman Belediyespor 2-1 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/12/2021 13:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 1-2 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/12/2021 15:00 Karaman Gençlerbirliği 4-0 Başyaylaspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/12/2021 11:00 Ortaobaspor 1-10 Karaman Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 12/12/2021 13:00 1453 Karaman Gençlikspor 0-3 Ermenek Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/12/2021 15:00 Karaman İdman Yurdu 0-3 Başyaylaspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 26/12/2021 11:00 Ortaobaspor 1-0 Karaman Başakspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 26/12/2021 13:00 Karaman İdman Yurdu 0-5 Karaman Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 26/12/2021 15:00 1453 Karaman Gençlikspor 1-1 Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 13/02/2022 12:00 Ortaobaspor 4-0 Karaman İdman Yurdu
Karaman 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 13/02/2022 14:00 Karaman Belediyespor 3-1 Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 20/02/2022 11:00 Karaman Gençlerbirliği 4-3 Karaman Başakspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 20/02/2022 13:00 1453 Karaman Gençlikspor 2-6 Yunus Emre Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 20/02/2022 15:00 Karaman Belediyespor 1-4 Ermenek Gençlikspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 27/02/2022 12:00 1453 Karaman Gençlikspor 0-2 Karaman Belediyespor
Karaman 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 27/02/2022 14:00 Karaman Başakspor 5-0 Karaman İdman Yurdu
Karaman 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 06/03/2022 11:00 Karaman Gençlerbirliği 2-0 Ortaobaspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 06/03/2022 13:00 Karaman Belediyespor 3-3 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 20/03/2022 12:00 Karaman Başakspor 3-1 Ortaobaspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 20/03/2022 14:00 Karaman Gençlerbirliği 4-1 Karaman İdman Yurdu
Karaman 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 27/03/2022 12:00 Karaman Gençlerbirliği 3-1 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 27/03/2022 14:30 Karaman Başakspor 3-4 Ermenek Gençlikspor
Karaman 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 03/04/2022 12:00 Karaman Başakspor 0-1 Karaman Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 03/04/2022 14:30 Kazımkarabekirspor 3-3 Ermenek Gençlikspor
Karaman 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 10/04/2022 12:00 Karaman Başakspor 3-3 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 10/04/2022 14:30 Karaman Gençlerbirliği 4-3 Ermenek Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 23/04/2022 14:00 Sudurağı Gençlerbirliği 3-1 Karaman Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design