Yunuskent Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Karaman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1453 Karaman Gençlikspor, Karaman Selçuklu Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Karaman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/11/2019 10:00 Karaman Başakspor 0-1 Sudurağı Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/11/2019 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 5-1 Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/11/2019 10:00 Karaman Gençlerbirliği 2-4 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 10/11/2019 12:00 Ortaobaspor 1-4 Karaman İl Özel İdare
Karaman 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 10/11/2019 14:00 Dilbeyan Gençlikspor 0-5 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/11/2019 10:00 Karaman Gençlerbirliği 3-4 Karaman Başakspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/11/2019 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 1-3 Sudurağı Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 24/11/2019 10:00 1453 Karaman Gençlikspor 1-1 Karaman Başakspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/11/2019 12:00 Dilbeyan Gençlikspor 1-5 Ortaobaspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/11/2019 14:00 Kazımkarabekirspor 2-1 Alakise Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/12/2019 12:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 1-1 Karaman Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 01/12/2019 14:00 Ortaobaspor 0-1 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 08/12/2019 10:00 Karaman İl Özel İdare 11-0 Dilbeyan Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/12/2019 12:00 1453 Karaman Gençlikspor 0-1 Yunus Emre Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/12/2019 14:00 Karaman Başakspor 2-1 Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/12/2019 10:00 Karaman Başakspor 0-0 Yunus Emre Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/12/2019 14:00 Karaman İl Özel İdare 2-2 Kazımkarabekirspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/01/2020 12:00 Ortaobaspor 1-1 Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/01/2020 14:00 Karaman İl Özel İdare 3-1 Alakise Gençlikspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/01/2020 10:00 Karaman İl Özel İdare 4-1 Ortaobaspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 19/01/2020 12:00 1453 Karaman Gençlikspor 1-4 Karaman Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/01/2020 14:00 Kazımkarabekirspor 11-0 Dilbeyan Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/01/2020 10:00 Karaman Başakspor 2-0 Karaman Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 26/01/2020 12:00 Karaman İl Özel İdare 2-1 Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 26/01/2020 14:00 Dilbeyan Gençlikspor 0-2 Alakise Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/02/2020 10:00 Karaman Başakspor 3-0 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 02/02/2020 12:00 Ortaobaspor 4-5 Dilbeyan Gençlikspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/02/2020 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 1-3 Ermenek Belediyespor
Karaman 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 09/02/2020 10:00 Karaman Gençlerbirliği 1-5 Yunus Emre Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 09/02/2020 12:00 Dilbeyan Gençlikspor 0-8 Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 09/02/2020 14:00 Kazımkarabekirspor 6-1 Ortaobaspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 16/02/2020 10:00 Dilbeyan Gençlikspor 0-9 Karaman İl Özel İdare
Karaman 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 16/02/2020 12:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 4-0 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 16/02/2020 14:00 Kazımkarabekirspor 0-3 Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/02/2020 10:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 3-4 Karaman Başakspor
Karaman 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 23/02/2020 12:00 Kazımkarabekirspor 1-0 Karaman İl Özel İdare
Karaman 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/02/2020 14:00 Karaman Gençlerbirliği 0-3 Ermenek Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design