Yunuskent Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Karaman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1453 Karaman Gençlikspor, Karaman Selçuklu Gençlikspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Karaman 1.Amatör 1. Hafta 21/10/2018 12:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 0-0 Karaman Selçuklu Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 1. Hafta 21/10/2018 14:00 Anadolu Kartalları Gençlikspor 9-1 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 2. Hafta 28/10/2018 12:00 1453 Karaman Gençlikspor 3-3 Sudurağı Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör 2. Hafta 28/10/2018 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 0-0 Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör 3. Hafta 04/11/2018 12:00 Anadolu Kartalları Gençlikspor 7-2 Karaman Selçuklu Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 3. Hafta 04/11/2018 14:00 Güneyyurt Gençlikspor 2-4 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 4. Hafta 11/11/2018 12:00 Karaman Selçuklu Gençlikspor 0-2 Sudurağı Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör 4. Hafta 11/11/2018 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 2-7 Anadolu Kartalları Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 5. Hafta 18/11/2018 12:00 1453 Karaman Gençlikspor 3-1 Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör 5. Hafta 18/11/2018 14:00 Karaman Selçuklu Gençlikspor 3-2 Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 6. Hafta 25/11/2018 12:00 Yollarbaşı Gençlikspor 6-0 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 7. Hafta 02/12/2018 12:00 Sudurağı Gençlerbirliği 0-2 Anadolu Kartalları Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 7. Hafta 02/12/2018 14:00 1453 Karaman Gençlikspor 1-3 Karaman Selçuklu Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 8. Hafta 09/12/2018 12:00 Karaman Selçuklu Gençlikspor 0-6 Yollarbaşı Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 8. Hafta 09/12/2018 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği 3-1 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 9. Hafta 16/12/2018 12:00 Yollarbaşı Gençlikspor 5-0 Yunus Emre Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör 9. Hafta 16/12/2018 14:00 Güneyyurt Gençlikspor 2-4 Sudurağı Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör 10. Hafta 10/02/2019 14:00 1453 Karaman Gençlikspor 2-3 Anadolu Kartalları Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 11. Hafta 17/02/2019 12:00 Sudurağı Gençlerbirliği 2-3 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 12. Hafta 24/02/2019 12:00 Karaman Selçuklu Gençlikspor - Anadolu Kartalları Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 12. Hafta 24/02/2019 14:00 Yollarbaşı Gençlikspor - Sudurağı Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör 13. Hafta 03/03/2019 12:00 Anadolu Kartalları Gençlikspor - Yunus Emre Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör 13. Hafta 03/03/2019 14:00 Yollarbaşı Gençlikspor - Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 14. Hafta 10/03/2019 12:00 Yunus Emre Gençlerbirliği - Sudurağı Gençlerbirliği
Karaman 1.Amatör 14. Hafta 10/03/2019 14:00 Yollarbaşı Gençlikspor - Ermenek Belediyespor
Karaman 1.Amatör 15. Hafta 17/03/2019 12:00 Anadolu Kartalları Gençlikspor - Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör 15. Hafta 17/03/2019 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği - Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 16. Hafta 24/03/2019 10:00 Karaman Selçuklu Gençlikspor - 1453 Karaman Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 16. Hafta 24/03/2019 12:00 Yollarbaşı Gençlikspor - Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör 16. Hafta 24/03/2019 14:00 Yunus Emre Gençlerbirliği - Ermenek Belediyespor
Karaman 1.Amatör 17. Hafta 07/04/2019 12:00 Yollarbaşı Gençlikspor - Karaman Selçuklu Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 17. Hafta 07/04/2019 14:00 Anadolu Kartalları Gençlikspor - Güneyyurt Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 18. Hafta 14/04/2019 11:00 Yunus Emre Gençlerbirliği - Yollarbaşı Gençlikspor
Karaman 1.Amatör 18. Hafta 14/04/2019 13:00 Karaman Selçuklu Gençlikspor - Kılbasan Karadağspor
Karaman 1.Amatör 18. Hafta 14/04/2019 15:00 Anadolu Kartalları Gençlikspor - Ermenek Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design