23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Argıncık 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kayseri

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kayseri Melikgazi Belediyespor, Kocasinan Belediyesi Engelliler, Melikgazi Belediyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kayseri 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 01/10/2023 12:00 Kayseri Simya Koleji 3-3 Buğdaylıspor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 01/10/2023 14:00 Kayseri Gaziosmanpaşa 0-4 Yeni Erciyesspor
Kayseri 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 01/10/2023 16:00 Gültepespor 3-1 Talas Denizspor
Kayseri 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 08/10/2023 12:00 Talas Anayurtspor 0-1 Gültepespor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 08/10/2023 14:00 Kayseri Göktürkspor 3-0 Bünyan Belediyespor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 08/10/2023 16:00 Kayseri Yolspor 4-1 Kocasinan Ülküspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 14/10/2023 16:00 Kayseri Atletikspor 3-0 Altındağ Mekanik Akkışlaspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2023 14:30 İsmail Okumuşspor 0-6 Kayseri Esen Metalspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2023 16:30 Sungur FK 0-5 Kayseri Şekerspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 21/10/2023 16:00 İsmail Okumuşspor 0-2 Sedat Kılınç İnşaat 1966 Turanspor
Kayseri 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 22/10/2023 12:00 Amarat Gençlikspor 4-1 Sindelhöyük Yıldızspor
Kayseri 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 22/10/2023 14:00 Döğerspor 2-2 Tomarza Belediyespor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2023 16:00 Kayserigücü 4-0 Sosun Birlikspor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 28/10/2023 16:00 Kocasinan Yemlihaspor 0-4 Yahyalıspor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 29/10/2023 12:00 Cuma Uluçay Talasspor 1-3 Kayseri Güneşspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2023 14:00 Sedat Kılınç İnşaat 1966 Turanspor 2-4 Kayserigücü
Kayseri Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2023 16:00 Kayseri Atletikspor 0-0 Kayseri Esen Metalspor
Kayseri 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2023 16:00 Amarat Gençlikspor 1-1 Buğdaylıspor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 05/11/2023 12:00 Kayseri Güneşspor 3-1 Yeni Erciyesspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 05/11/2023 14:00 Sungur FK 1-1 Sedat Kılınç İnşaat 1966 Turanspor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 05/11/2023 16:00 Kayseri Yolspor 1-3 Kocasinan Yemlihaspor
Ampute Süper Lig 1. Hafta 12/11/2023 13:00 Melikgazi Belediyespor 1-2 TSK Rehabilitasyon Merkezi
Kayseri 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 12/11/2023 15:00 Sarız Anadoluspor 3-3 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 12/11/2023 17:00 Kayserigücü 1-0 Kayseri Şekerspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 18/11/2023 17:00 Kayseri Esen Metalspor 0-0 Kayserigücü
Kayseri 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 19/11/2023 12:00 Kayseri Gaziosmanpaşa 2-0 Palasspor
Kayseri 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 19/11/2023 14:00 Yeni Esenspor 1-3 Talas Denizspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2023 16:00 Sedat Kılınç İnşaat 1966 Turanspor 0-1 Kayseri Atletikspor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 25/11/2023 16:00 Kocasinan Yemlihaspor 2-5 Kocasinan Şimşekspor
Ampute Süper Lig 3. Hafta 26/11/2023 13:00 Melikgazi Belediyespor 0-1 Ortahisar Belde Ampute FSK
Kayseri 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 26/11/2023 14:00 Erciyesgücü FK 4-1 Gültepespor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 26/11/2023 16:00 Cuma Uluçay Talasspor 2-2 Kayseri Gaziosmanpaşa
Kayseri Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 03/12/2023 13:00 Sungur FK 1-2 Kayserigücü
Kayseri Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 03/12/2023 15:00 Kayseri Esen Metalspor 3-3 Kayseri Şekerspor
Ampute Süper Lig 5. Hafta 06/12/2023 13:00 Melikgazi Belediyespor 1-0 Depsaş Enerjispor
Ampute 1.Lig 1. Hafta 10/12/2023 11:00 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler 3-3 Sancaktepe Belediyesi Ampute
Ampute Süper Lig 8. Hafta 20/12/2023 13:00 Melikgazi Belediyespor 0-3 Gebzegücü Engelliler
Kayseri 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2023 10:00 Buğdaylıspor 1-0 Kayseri Simya Koleji
Kayseri 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2023 12:00 Sarız Anadoluspor 2-2 Yahyalı Gençlerbirliği
Kayseri 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 24/12/2023 14:00 Talas Anayurtspor 7-1 Sindelhöyükspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2023 16:00 İsmail Okumuşspor 2-2 Kayseri Şekerspor
Ampute Süper Lig 10. Hafta 30/12/2023 13:00 Melikgazi Belediyespor 0-8 Alves Kablo Ampute Futbol SK
Kayseri 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2023 11:00 Kayseri Gaziosmanpaşa 1-1 Kayseri Güneşspor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 31/12/2023 13:00 Kayseri Yolspor 0-5 Kocasinan Şimşekspor
Kayseri 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 31/12/2023 15:00 Kayseri Simya Koleji 2-4 Amarat Gençlikspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 06/01/2024 16:00 Sungur FK 0-7 Kayseri Esen Metalspor
Ampute 1.Lig 4. Hafta 07/01/2024 11:00 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler 1-1 Antalya Büyükşehir Belediyespor
Kayseri 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2024 12:00 Kılıçaslan Yıldızspor 0-2 İncesu Gençlikspor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2024 14:00 Kayseri Yavuzspor 1-0 Bünyan Belediyespor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2024 16:00 Kocasinan Yemlihaspor 3-3 Argıncıkspor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 14/01/2024 12:00 Kayseri Gaziosmanpaşa 3-2 Kayseri Yavuzspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 14/01/2024 14:00 İsmail Okumuşspor 2-5 Sungur FK
Kayseri Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 14/01/2024 16:00 Kayseri Esen Metalspor 0-1 Kayseri Atletikspor
Ampute 1.Lig 6. Hafta 21/01/2024 11:00 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler 0-2 Sakarya Bedensel Engelliler
Kayseri 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 21/01/2024 12:00 Amarat Gençlikspor 4-1 Sarız Anadoluspor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 21/01/2024 14:30 Erciyes Esen Makinespor 2-0 Başakpınar Belediyespor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 21/01/2024 16:30 Kocasinan Yemlihaspor 0-1 Kayseri Yolspor
Kayseri 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 28/01/2024 11:00 Sarız Anadoluspor 2-0 Anadolu Yıldızlarıspor
Kayseri 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 28/01/2024 13:00 Yeni Erciyesspor 1-6 Kayseri Güneşspor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 28/01/2024 13:00 Kayseri Yolspor 2-4 Argıncıkspor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 28/01/2024 15:00 Kayseri Esen Metalspor 13-0 Sosun Birlikspor
Kayseri 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 04/02/2024 11:00 Yeni Esenspor 0-7 Erciyesgücü FK
Kayseri Süper Amatör B Grubu 16. Hafta 04/02/2024 13:00 Kayserigücü 0-3 Kayseri Esen Metalspor
Ampute Süper Lig 13. Hafta 04/02/2024 13:00 Melikgazi Belediyespor 4-1 ODTÜ Teknokent
Kayseri 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 04/02/2024 15:00 Kayseri Gaziosmanpaşa 3-2 Özvatan Gençlikspor
Kayseri 1.Amatör C Grubu 17. Hafta 11/02/2024 11:00 Talas Denizspor 1-2 Yeni Esenspor
Kayseri 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 11/02/2024 13:00 Buğdaylıspor 2-1 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri 1.Amatör C Grubu 17. Hafta 11/02/2024 15:00 Talas Anayurtspor 2-3 Döğerspor
Kayseri Süper Amatör A Grubu 18. Hafta 17/02/2024 15:00 Kayseri Yolspor 3-0 Başakpınar Belediyespor
Kayseri 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 18/02/2024 11:00 Kayseri Simya Koleji 1-5 Sarız Anadoluspor
Ampute Süper Lig 15. Hafta 18/02/2024 13:00 Melikgazi Belediyespor 2-2 İzmir Büyükşehir Belediyespor
Kayseri Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 18/02/2024 14:15 Kayserigücü 7-3 Sungur FK
Kayseri 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 18/02/2024 16:15 Kayseri Gaziosmanpaşa 2-0 Cuma Uluçay Talasspor
Ampute 1.Lig 9. Hafta 25/02/2024 11:00 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler 5-4 Kahramanmaraş Ampute
Ampute Süper Lig 17. Hafta 25/02/2024 13:00 Melikgazi Belediyespor 1-4 Şahinbey Belediye Gençlikspor
Kayseri 1.Amatör Play-Out 1. Hafta 25/02/2024 15:00 Sindelhöyükspor 3-1 Palasspor
Ampute 1.Lig 10. Hafta 03/03/2024 11:00 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler 9-1 Adana Ampute Engelliler
Ampute Süper Lig 18. Hafta 03/03/2024 13:00 Melikgazi Belediyespor 1-2 Pendik Engelliler
Kayseri Süper Amatör Play-Out 1. Hafta 03/03/2024 14:30 Kayseri Yolspor 1-1 İsmail Okumuşspor
Kayseri 1.Amatör Play-Out 2. Hafta 03/03/2024 16:30 Palasspor 0-0 Buğdaylıspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 10/03/2024 11:00 Kayseri Kafkasspor 6-2 Fevzi Çakmakspor
Ampute Süper Lig 20. Hafta 10/03/2024 12:00 Melikgazi Belediyespor 2-0 Konya Ampute Futbol SK
Kayseri 1.Amatör Play-Out 3. Hafta 10/03/2024 14:30 Buğdaylıspor 4-2 Sindelhöyükspor
Kayseri 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 10/03/2024 16:30 Döğerspor 4-0 Kayseri Güneşspor
Ampute 1.Lig 12. Hafta 17/03/2024 11:00 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler 0-1 Olimpik Yeteneklerspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/03/2024 12:30 Anayurt Finalspor 2-0 Cırgalanspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/03/2024 14:30 Kalespor 6-0 Yeni Kıranardıspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/03/2024 11:00 Yeni Kıranardıspor 2-7 Kocasinan Gençlikspor
Ampute Süper Lig 22. Hafta 24/03/2024 13:00 Melikgazi Belediyespor 5-2 Şişli Yeditepe Engelliler
Kayseri 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 24/03/2024 14:30 Kayseri Sümerspor 0-9 Yeşilhisar Belediyesispor
Ampute 1.Lig 14. Hafta 03/04/2024 12:30 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler 6-1 MP Samsun Engelliler Gücü
Kayseri 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/04/2024 11:00 Kocasinan Gençlikspor 7-2 Cırgalanspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 07/04/2024 13:00 Bayraktarspor 0-4 Alsancakspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 07/04/2024 15:00 Kayseri Demirspor 3-2 Talas İdman Yurdu
Kayseri 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/04/2024 12:00 Alsancakspor 3-1 Yeni Mahalle Yeni Ufuklarspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/04/2024 14:00 Güneşli Gençlikspor 2-1 Develi Erciyesspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 14/04/2024 16:00 Fevzi Çakmakspor 2-6 Kuşçu Mithatpaşa
Kayseri 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 21/04/2024 12:00 Kuşçu Mithatpaşa - Yeşilhisar Belediyesispor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 21/04/2024 14:00 Kocasinan Gençlikspor - Pınarbaşı Belediyespor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 21/04/2024 16:00 Yeni Kıranardıspor - Kayseri İdman Yurdu
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |