Argıncık 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kayseri

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kayseri Melikgazi Belediye S.K.

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 1. Hafta 16/09/2018 16:00 Kayseri Demirspor 2-2 Özvatan Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/09/2018 15:00 Yeni Esenspor 2-0 Çamlıca Sağlıkspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/09/2018 13:00 Kayseri Barogücü 2-3 Yeşilhisar Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Trend Gayrimenkul 2-0 Argıncık Esnafspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 3. Hafta 29/09/2018 13:00 Kocasinan Ülküspor 0-0 Özvatan Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 30/09/2018 11:00 Buğdaylıspor 4-2 Trabzon 3861
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/09/2018 13:00 Talas Anayurtspor 1-1 Kayseri Barogücü
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Çamlıca Sağlıkspor 3-4 Amarat Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 07/10/2018 14:00 Trend Gayrimenkul 2-2 Argıncıkspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/10/2018 16:00 Amarat Gençlikspor 1-0 Yeşilhisar Belediyespor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 5. Hafta 14/10/2018 13:00 Kayseri Yolspor 3-0 Akkışla Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Kayseri Barogücü 2-2 Amarat Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/10/2018 13:00 Kayseri Yavuzspor 3-2 Sindelhöyükspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Argıncık Esnafspor 0-3 Buğdaylıspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 28/10/2018 13:00 Argıncıkspor 1-3 Kayseri Yavuzspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 7. Hafta 28/10/2018 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 4-0 Kocasinan Ülküspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 03/11/2018 13:00 Kayseri Meysuspor 2-5 Yeşilhisar Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 03/11/2018 15:00 Kayseri Yavuzspor 1-0 Trabzon 3861
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/11/2018 13:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 2-1 Erciyes Reşadiye Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 8. Hafta 04/11/2018 15:00 Kocasinan Ülküspor 5-1 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 10/11/2018 14:00 Amarat Gençlikspor 2-1 Yahyalı Yerköyspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 11/11/2018 12:00 Trend Gayrimenkul 4-0 Kayseri Sanayi Esnafspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Enes Gençlikspor 0-1 Talas Anayurtspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 10. Hafta 17/11/2018 12:00 Kayseri Gençlerbirliği 1-3 Yahyalıspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 17/11/2018 14:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 3-1 Tomarza Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/11/2018 12:00 Kayseri Meysuspor 1-3 Yeni Esenspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2018 14:00 Argıncık Esnafspor 0-1 Erciyes Reşadiye Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 2. Hafta 24/11/2018 10:00 Kayseri Erenköyspor 0-9 Kayseri Gençlerbirliği
Ampute 1.Lig 1. Hafta 25/11/2018 13:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 3-1 MP Samsun Engelliler Gücü S.K.
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 11. Hafta 25/11/2018 14:30 Gültepespor 1-3 Özvatan Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 3. Hafta 01/12/2018 10:00 Anadolu Yıldızlarıspor 0-1 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 12:00 Kayseri Yavuzspor 5-1 Tomarza Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/12/2018 14:00 Kayseri Meysuspor 1-4 Amarat Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 11:00 Amarat Gençlikspor 3-0 Çamlıca Sağlıkspor
Ampute 1.Lig 3. Hafta 09/12/2018 14:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 10-0 Konya Bedensel Engelliler S.K.
Ampute 1.Lig 4. Hafta 16/12/2018 12:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 1-2 Kayseri Melikgazi Belediye S.K.
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 14:00 Kayseri Meysuspor 3-11 Yahyalı Yerköyspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 12:00 Kayseri Yavuzspor 1-3 Argıncık Esnafspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 14:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 0-3 Sindelhöyükspor
Ampute 1.Lig 6. Hafta 30/12/2018 12:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 9-1 Samsun Bedensel Engelliler S.K.
Ampute 1.Lig 6. Hafta 30/12/2018 14:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 4-0 Ortahisar Belde S.K.
Ampute 1.Lig 7. Hafta 06/01/2019 11:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 4-1 MP Samsun Engelliler Gücü S.K.
Ampute 1.Lig 8. Hafta 13/01/2019 13:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 0-5 Esenyurt Engelliler Gücü S.K.
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 27/01/2019 11:00 Trend Gayrimenkul 3-0 Buğdaylıspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 02/02/2019 15:00 Çamlıca Sağlıkspor 2-1 Talas Anayurtspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 03/02/2019 13:00 Argıncık Esnafspor 1-3 Argıncıkspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 17. Hafta 03/02/2019 15:00 Kocasinan Ülküspor 0-1 Kocasinan Şimşekspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/02/2019 15:00 Argıncık Esnafspor 6-0 Trabzon 3861
Ampute 1.Lig 9. Hafta 10/02/2019 11:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 3-6 Konya Engelliler Gücü S.K.
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Kayseri Meysuspor 3-11 Kayseri Barogücü
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 7. Hafta 11/02/2019 14:00 Kayseri Gençlerbirliği 4-0 Kayseri Erenköyspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Trend Gayrimenkul 2-1 Kayseri Yavuzspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 19. Hafta 17/02/2019 15:00 Kayseri Yolspor 3-0 Esen Makina Belsinspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 9. Hafta 24/02/2019 11:00 Anadolu Yıldızlarıspor 0-4 Kayseri Gençlerbirliği
Kayseri 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2019 13:00 Yeni Erciyesspor 0-3 Cırgalanspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 9. Hafta 24/02/2019 15:00 Kılıçaslan Yıldızspor 3-3 Kayseri Erenköyspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/03/2019 15:00 Ambar Kızılırmakspor 0-2 Kayseri OSBT Koleji Atletikspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/03/2019 13:00 Kayseri Kafkasspor 4-0 Yeni Erciyesspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 21. Hafta 03/03/2019 15:00 Kayseri Yolspor 5-0 Kocasinan Şimşekspor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 03/03/2019 15:00 Kayseri Gaziosmanpaşa 4-1 Güneşli Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 10. Hafta 07/03/2019 14:00 Kayseri Gençlerbirliği 4-1 Pema Koleji Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 10. Hafta 07/03/2019 16:00 Kayseri Erenköyspor 1-1 Anadolu Yıldızlarıspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 10/03/2019 11:00 Mevlana Yıldızspor 1-6 Kuşçu Mithatpaşa
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 22. Hafta 10/03/2019 13:00 Kayseri Demirspor 0-7 Yahyalıspor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 10/03/2019 15:00 Sarızspor 0-2 Kayseri Sümerspor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 16/03/2019 13:00 Kayseri Gaziosmanpaşa 4-0 Sarızspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 17/03/2019 13:00 Kocasinan Gençlikspor 3-2 Bünyan Belediyespor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 23. Hafta 17/03/2019 15:00 Kayseri Yolspor 5-1 Kayseri Demirspor
Ampute 1.Lig 10. Hafta 24/03/2019 12:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 1-0 Antalya BŞB Asat Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 24/03/2019 14:00 Fevzi Çakmakspor 2-4 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 24. Hafta 24/03/2019 16:00 Kocasinan Ülküspor 0-2 Yahyalıspor
Ampute 1.Lig 11. Hafta 07/04/2019 14:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 0-3 Konya Engelliler Gücü S.K.
Kayseri 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 07/04/2019 14:00 Güneşli Gençlikspor 2-3 Palas Belediyespor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/04/2019 16:00 Kayseri Kafkasspor 7-2 Cırgalanspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 13/04/2019 15:00 Fevzi Çakmakspor 1-0 Kocasinan Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 26. Hafta 14/04/2019 14:00 Kayseri Gençlerbirliği 0-6 Kayseri Yolspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/04/2019 16:00 Mevlana Yıldızspor 1-1 Kıranardı Belediyespor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 20/04/2019 15:00 Sarızspor 0-9 Palas Belediyespor
Ampute 1.Lig 13. Hafta 21/04/2019 14:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 2-2 Anadolu Erciyes Engelliler S.K.
Kayseri 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 21/04/2019 14:00 Kayseri Kafkasspor 3-1 Büyüleyenspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 21/04/2019 16:00 Mevlana Yıldızspor 0-7 Kayseri OSBT Koleji Atletikspor
Ampute 1.Lig 14. Hafta 28/04/2019 12:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 3-2 Şanlıurfa Engelliler SK
Ampute 1.Lig 14. Hafta 28/04/2019 14:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 9-1 Samsun Bedensel Engelliler S.K.
Kayseri 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 28/04/2019 16:00 Yeni Erciyesspor 0-3 Kayseri Kafkasspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 04/05/2019 13:00 Kayseri İdman Yurdu 1-2 Anadolu Yıldızlarıspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 05/05/2019 11:00 Kuşçu Mithatpaşa 3-0 Mevlana Yıldızspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 05/05/2019 13:00 Kılıçaslan Yıldızspor 4-2 Bünyan Belediyespor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 30. Hafta 05/05/2019 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 7-1 Gültepespor
Ampute 1.Lig 16. Hafta 12/05/2019 14:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 0-2 Antalya BŞB Asat Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 12/05/2019 16:00 Kıranardı Belediyespor 0-12 Kuşçu Mithatpaşa
Ampute 1.Lig 17. Hafta 19/05/2019 12:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 1-1 Ortahisar Belde S.K.
Kayseri 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 19/05/2019 14:00 Makfitspor 2-0 Sosun Birlikspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/05/2019 16:00 Kıranardı Belediyespor 1-6 Kayseri OSBT Koleji Atletikspor
Ampute 1.Lig 18. Hafta 26/05/2019 14:00 Kayseri Melikgazi Belediye S.K. 8-2 Şanlıurfa Engelliler SK
Kayseri 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 26/05/2019 16:00 Kuşçu Mithatpaşa 2-3 Kayseri OSBT Koleji Atletikspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 02/06/2019 16:00 Kayseri Kafkasspor 8-3 Kayseri İdman Yurdu
Kadınlar 3.Lig Play-Off Grubu 4. Hafta 09/06/2019 16:00 Kayseri Gençlerbirliği 1-0 1955 Batman Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design