Vali Muammer Güler Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kayseri

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 1. Hafta 22/09/2019 11:00 Yeni Esenspor 2-2 Kayseri Güneşspor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 1. Hafta 22/09/2019 13:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 2-1 Kayseri Atletikspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Kayseri Sağlıkspor 0-1 Medical Palaca Gençlerbirliği
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 2. Hafta 28/09/2019 15:00 Kayseri Demirspor 1-1 Kayseri Şekerspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2019 13:00 Kocasinan Şimşekspor 1-2 Develispor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 2. Hafta 29/09/2019 15:00 Kayserigücü 4-1 Kayseri Sanayi Esnafspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 3. Hafta 06/10/2019 11:00 Yeni Esenspor 1-4 Argıncıkspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 3. Hafta 06/10/2019 13:00 Buğdaylıspor 4-3 Kayseri Demirspor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Makfit 1-3 Kayserigücü
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 4. Hafta 12/10/2019 14:00 Kocasinan Şimşekspor 3-4 Medical Palaca Gençlerbirliği
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 4. Hafta 13/10/2019 14:00 Trend Gayrimenkul 1-3 Kocasinan Ülküspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Kayseri Güneşspor 1-4 Argıncıkspor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Makfit 1-4 Kayseri Sanayi Esnafspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 13:00 Trend Gayrimenkul 2-3 Esen Makina Belsinspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 15:00 Kocasinan Şimşekspor 0-1 Kayseri Yolspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 7. Hafta 03/11/2019 12:00 Kocasinan Ülküspor 2-1 Talas Anayurtspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Esen Makina Belsinspor 6-1 Kayseri Demirspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 8. Hafta 10/11/2019 12:00 Kayseri Yavuzspor 3-2 Büyüleyenspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Buğdaylıspor 0-1 Kayseri Sağlıkspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 9. Hafta 16/11/2019 14:00 Kocasinan Şimşekspor 3-2 Kayseri Demirspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 9. Hafta 17/11/2019 12:00 Kayseri Güneşspor 1-4 Başakpınar Belediyespor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Kayseri Kafkasspor 2-2 Kayseri Sanayi Esnafspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Talas Anayurtspor 2-2 Kayseri Yolspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 11. Hafta 30/11/2019 14:00 Trend Gayrimenkul 1-1 Özvatan Gençlikspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 11. Hafta 01/12/2019 10:00 Kocasinan Şimşekspor 2-1 Talas Anayurtspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 11. Hafta 01/12/2019 12:00 Medical Palaca Gençlerbirliği 3-0 Buğdaylıspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 10. Hafta 01/12/2019 14:00 Amarat Gençlikspor 0-1 Kayseri Yavuzspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 13. Hafta 14/12/2019 14:00 Kocasinan Şimşekspor 1-3 Kayseri Şekerspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 13. Hafta 15/12/2019 12:00 Kayseri Sağlıkspor 0-0 Özvatan Gençlikspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 12. Hafta 15/12/2019 14:00 Kayseri Yavuzspor 2-1 Esentepespor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 13. Hafta 22/12/2019 12:00 Esentepespor 1-2 Yerköyspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 13. Hafta 22/12/2019 14:00 Yeni Esenspor 2-3 Amarat Gençlikspor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 16. Hafta 04/01/2020 14:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 1-0 Makfit
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 14. Hafta 05/01/2020 12:00 Trend Gayrimenkul 2-1 Kayseri Şekerspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 14. Hafta 05/01/2020 14:00 Kocasinan Şimşekspor 2-3 Buğdaylıspor
Kayseri Medet Avşar 1A A Grubu 17. Hafta 19/01/2020 10:30 Kayseri Güneşspor 2-5 Esentepespor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 18. Hafta 19/01/2020 12:30 Kayserigücü 3-1 Kayseri Kafkasspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 16. Hafta 19/01/2020 14:30 Kocasinan Şimşekspor 3-1 Kocasinan Ülküspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 17. Hafta 26/01/2020 12:00 Esen Makina Belsinspor 3-1 Kayseri Yolspor
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 19. Hafta 26/01/2020 14:00 Argıncık Esnafspor 0-0 Makfit
Kayseri Medet Avşar 1A B Grubu 20. Hafta 16/02/2020 13:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 3-1 Kayseri Kafkasspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 18. Hafta 16/02/2020 15:00 Kocasinan Şimşekspor 1-1 Esen Makina Belsinspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/02/2020 15:00 Yeni Kıranardıspor 3-0 İncesu Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2020 11:00 Kayseri Meysuspor 1-3 Kayseri Simya Koleji
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 19. Hafta 23/02/2020 13:00 Medical Palaca Gençlerbirliği 5-3 Kayseri Demirspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 19. Hafta 23/02/2020 15:00 Buğdaylıspor 1-3 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/03/2020 15:00 Güneşli Gençlikspor 2-3 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/03/2020 15:00 Cırgalanspor 5-2 Trabzon 3861 Spor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 21. Hafta 08/03/2020 13:30 Kocasinan Şimşekspor 3-4 Trend Gayrimenkul
Kayseri 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 08/03/2020 15:30 Kayseri Sümerspor 3-1 Cuma Uluçay Talasspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/03/2020 11:00 Güneşli Gençlikspor 1-3 Olimpik Gençlikspor
Kayseri Mehmet Özet Süper Amatör 22. Hafta 15/03/2020 13:00 Buğdaylıspor 1-3 Develispor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 15/03/2020 15:00 1966 Turanspor 8-3 Yıldırım Beyazıt Şafakspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design