Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 22/09/2018 17:00 Başiskele Damlarspor 1-1 Derince Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Başiskele Doğantepespor 4-1 Çayırovaspor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 29/09/2018 18:00 Yuvacıkspor 1-0 Seka Doğanspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Başiskele Belediyespor 1-1 Menderes Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 Başiskele Doğantepespor 4-1 Bornova Yeşilova
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/10/2018 19:15 Başiskele Belediyespor 1-1 Köseköy Ateşspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Başiskele Doğantepespor 1-1 Aliağaspor FK
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 20/10/2018 17:00 Yuvacıkspor 1-1 Bağçeşmespor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 21/10/2018 16:00 Arslanbey Gençlerbirliği 2-1 Derincespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/10/2018 19:15 Bahçecikspor 0-7 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 27/10/2018 16:00 Başiskele Damlarspor 4-3 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/10/2018 18:00 Başiskele Belediyespor 0-2 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 6. Hafta 28/10/2018 14:00 Başiskele Doğantepespor 0-1 Maltepespor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 7. Hafta 03/11/2018 17:00 Yuvacıkspor 2-0 Uzunçiftlikspor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 07/11/2018 19:15 Yuvacıkspor 1-0 Tavşancılspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/11/2018 17:00 Başiskele Belediyespor 4-0 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 10/11/2018 19:00 Başiskele Damlarspor 2-1 Taşköprü Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Başiskele Doğantepespor 2-2 Belediye Derincespor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 9. Hafta 17/11/2018 17:00 Yuvacıkspor 2-1 Gölcük Asarköyspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Başiskele Doğantepespor 4-1 Büyük Derbentspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 01/12/2018 17:00 Başiskele Belediyespor 0-1 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 02/12/2018 15:00 Yuvacıkspor 2-1 Gebze Kirazpınarspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Başiskele Doğantepespor 1-2 Sultangazispor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 09/12/2018 17:00 Başiskele Damlarspor 2-4 Maşukiyespor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 12/12/2018 19:15 Yuvacıkspor 1-1 Alikahya Belediyespor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 15/12/2018 13:00 Karamürselspor 1-1 İhsaniyespor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 15/12/2018 15:00 Başiskele Belediyespor 3-0 İzmit Futbol Kulübü
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 15/12/2018 17:00 Başiskele Damlarspor 2-2 Halıdere Belediyespor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 19/12/2018 19:15 Çınarlıspor 1-3 Karamürselspor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 23/12/2018 14:00 Karamürselspor 1-1 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 23/12/2018 16:00 Başiskele Damlarspor 0-1 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/12/2018 18:00 Başiskele Belediyespor 3-0 Çerkeşlispor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 26/12/2018 19:15 Bahçecikspor 1-3 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 15. Hafta 27/12/2018 19:15 Yuvacıkspor 2-0 İzmit Sanayispor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 29/12/2018 17:00 Bağdatspor 3-2 Karamürselspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 29/12/2018 19:00 Arslanbey Organize Sanayi 3-2 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 02/01/2019 19:15 Başiskele Belediyespor 1-2 Arslanbey Organize Sanayi
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 03/01/2019 19:15 Başiskele Damlarspor 2-1 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 08/01/2019 19:15 Bahçecikspor 1-2 Çamçukurspor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 17. Hafta 09/01/2019 19:15 Yuvacıkspor 2-2 Körfez Esenspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 18. Hafta 12/01/2019 17:00 Başiskele Damlarspor 2-1 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 1. Hafta 19/01/2019 16:00 Anadolu Yeniköyspor 10-1 Derbent Esnafspor
Kocaeli 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/01/2019 17:00 Başiskele Belediyespor 0-1 Başiskele Damlarspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 Başiskele Doğantepespor 0-1 Kütahyaspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 3. Hafta 02/02/2019 17:00 Anadolu Yeniköyspor 2-4 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 5. Hafta 10/02/2019 15:00 Anadolu Yeniköyspor 3-1 Kızderbentspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Başiskele Doğantepespor 1-0 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 7. Hafta 24/02/2019 16:00 Anadolu Yeniköyspor 1-1 Kavaklıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Başiskele Doğantepespor 2-1 Gaziosmanpaşa
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 9. Hafta 10/03/2019 15:00 Anadolu Yeniköyspor 1-1 Ulaşlıspor
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 7. Hafta 16/03/2019 17:00 Karamürselspor 2-1 Değirmenderespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Başiskele Doğantepespor 1-0 Kütahya Çamlıcaspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 11. Hafta 20/03/2019 19:15 Anadolu Yeniköyspor 2-2 Karatepe Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Başiskele Doğantepespor 2-1 Bozüyük Vitraspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Başiskele Doğantepespor 2-3 Vefa
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design