23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Çayırova Şekerpınar Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çayırova Belediyesi Eğitimspor, Çayırova Menderes Gençlikspor, Çayırova Şekerpınar G.Birliği, Çayırova Yenimahalle Serhatspor, Çayırovaspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 17/09/2023 15:00 Çayırova Fatihspor 0-1 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 23/09/2023 17:00 Çayırova Menderes Gençlikspor 0-1 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 01/10/2023 17:00 Çayırova Fatihspor 0-1 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 07/10/2023 17:00 Çayırova Menderes Gençlikspor 1-0 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 11/10/2023 19:00 Çayırova Fatihspor 3-0 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 15/10/2023 18:00 Çayırova Menderes Gençlikspor 2-1 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 25/10/2023 19:15 Çayırova Menderes Gençlikspor 0-0 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 26/10/2023 19:15 Çayırova Fatihspor 4-1 İzmit Yenimahalle
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 04/11/2023 17:00 Çayırova Menderes Gençlikspor 2-2 İhsaniyespor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 18/11/2023 18:00 Çayırova Fatihspor 0-3 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli SAL A Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:15 Çayırova Menderes Gençlikspor 2-0 Eşmespor
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 26/11/2023 15:00 Çayırova Fatihspor 2-0 Başiskele Damlarspor
Kocaeli SAL A Grubu 15. Hafta 20/12/2023 19:15 Çayırova Menderes Gençlikspor 0-1 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 1A D Grubu 16. Hafta 23/12/2023 18:00 Çayırova Fatihspor 6-1 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 17. Hafta 29/12/2023 19:00 Çayırova Menderes Gençlikspor 4-2 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 18. Hafta 04/01/2024 19:00 Çayırova Fatihspor 3-2 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli SAL A Grubu 19. Hafta 10/01/2024 19:15 Çayırova Menderes Gençlikspor 0-0 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 20/01/2024 15:00 Çayırova Menderes Gençlikspor 1-0 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 27/01/2024 15:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 0-5 Er Bakan Gençlikspor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 27/01/2024 17:00 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 2-3 Çayırova Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 03/02/2024 14:00 Çayırova Yenimahalle Serhatspor 2-2 Gebze Yavuz Selimspor
Kocaeli SAL A Grubu 24. Hafta 03/02/2024 16:00 Çayırova Menderes Gençlikspor 3-1 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 04/02/2024 17:00 Çayırova Gençlerbirliği 4-1 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 2A F Grubu 3. Hafta 09/02/2024 19:00 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 2-1 Darıca İdman Yurdu
Kocaeli 2A F Grubu 3. Hafta 10/02/2024 19:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 2-3 Mollafenarispor
Kocaeli 2A G Grubu 4. Hafta 17/02/2024 17:00 Çayırova Yenimahalle Serhatspor 10-2 Gebze Balkanspor
Kocaeli 2A F Grubu 4. Hafta 18/02/2024 15:00 Çayırova Gençlerbirliği 7-0 Gebze Genç Kalespor
Kocaeli 2A F Grubu 5. Hafta 23/02/2024 19:15 Çayırova Gençlerbirliği 1-1 Darıca İdman Yurdu
Kocaeli 2A F Grubu 5. Hafta 24/02/2024 13:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 5-1 Gebze Genç Kalespor
Kocaeli 2A F Grubu 5. Hafta 24/02/2024 15:00 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 2-0 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 2A F Grubu 6. Hafta 03/03/2024 19:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 0-5 Çayırova Gençlerbirliği
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |