23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Cephanelik Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: 10000

Evsahibi takım(lar): Alikahya Belediyespor, Bekirpaşa Başaranspor, İzmit Belediyespor, İzmit Map Şenerspor, Mertspor, Tavşantepespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A C Grubu 1. Hafta 16/09/2023 17:00 Mertspor 0-4 Bahçecikspor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 23/09/2023 17:00 Alikahya Belediyespor 5-0 Kızderbentspor
Kocaeli SAL B Grubu 1. Hafta 24/09/2023 17:00 Bekirderespor 0-1 Derincespor
Kocaeli 1A A Grubu 3. Hafta 30/09/2023 14:00 Bekirpaşa Başaranspor 1-1 Balabanspor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 01/10/2023 18:00 İzmit FK 5-3 Gebze Birlik FK
Kocaeli SAL B Grubu 3. Hafta 04/10/2023 19:00 Bekirderespor 0-1 Karamürselspor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 05/10/2023 19:00 Mertspor 4-4 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 07/10/2023 18:00 Alikahya Belediyespor 2-1 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 5. Hafta 08/10/2023 15:00 Bekirpaşa Başaranspor 3-0 Tavşancılspor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 11/10/2023 19:00 İzmit FK 4-1 Kızderbentspor
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 14/10/2023 15:00 Mertspor 1-1 Çamçukurspor
Kocaeli SAL B Grubu 5. Hafta 14/10/2023 17:00 Bekirderespor 0-2 Çayırovaspor
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 15/10/2023 15:00 Alikahya Belediyespor 2-0 Maşukiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 21/10/2023 17:00 İzmit FK 2-4 Maşukiyespor
Kocaeli 1A A Grubu 8. Hafta 22/10/2023 14:00 Bekirpaşa Başaranspor 1-0 Kavaklıspor
Kocaeli 1A C Grubu 8. Hafta 22/10/2023 16:00 Mertspor 0-1 Darıcaspor
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 25/10/2023 19:00 İzmit FK 2-3 Alikahya Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 7. Hafta 28/10/2023 17:00 Bekirderespor 2-0 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli SAL B Grubu 9. Hafta 05/11/2023 17:00 Bekirderespor 2-0 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 12/11/2023 15:00 Alikahya Belediyespor 5-1 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli SAL B Grubu 11. Hafta 15/11/2023 19:00 Bekirderespor 4-0 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli 1A B Grubu 11. Hafta 18/11/2023 17:00 İzmit FK 2-4 Gölcük Karadenizspor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 19/11/2023 17:00 Bekirpaşa Başaranspor 1-1 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 1A B Grubu 13. Hafta 26/11/2023 15:00 İzmit FK 1-4 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A A Grubu 13. Hafta 29/11/2023 19:00 Bekirpaşa Başaranspor 3-0 Gebze Anibalspor
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 02/12/2023 15:00 Alikahya Belediyespor 3-1 Gölcük Karadenizspor
Kocaeli 1A A Grubu 15. Hafta 09/12/2023 19:00 Bekirpaşa Başaranspor 5-2 Darıca Birlikspor
Kocaeli 1A B Grubu 15. Hafta 10/12/2023 17:00 İzmit FK 0-1 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 16. Hafta 20/12/2023 19:15 Bekirpaşa Başaranspor 1-3 Tütünçiftlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 23/12/2023 17:00 Bekirderespor 4-4 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 27/12/2023 19:00 Alikahya Belediyespor 4-2 İzmit FK
Kocaeli SAL B Grubu 17. Hafta 03/01/2024 19:00 Bekirderespor 2-4 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A A Grubu 18. Hafta 04/01/2024 19:15 Bekirpaşa Başaranspor 1-0 Derince Yavuzspor
Kocaeli SAL B Grubu 19. Hafta 13/01/2024 15:00 Bekirderespor 0-6 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 1A Play-Off 1. Hafta 13/01/2024 17:00 Alikahya Belediyespor 1-0 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli SAL B Grubu 21. Hafta 21/01/2024 17:00 Bekirderespor 2-0 Başiskele Belediye Spor
Kocaeli 2A B Grubu 1. Hafta 27/01/2024 17:00 Kocaeli Kadıköyspor 1-2 Turgutspor
Kocaeli 2A B Grubu 1. Hafta 27/01/2024 19:00 MAP Kavaklıspor 2-1 Üçyoldoğuspor
Kocaeli SAL B Grubu 23. Hafta 31/01/2024 19:15 Bekirderespor 9-1 Gebze Tayfunspor
Kocaeli 2A C Grubu 2. Hafta 03/02/2024 13:00 İzmit Erenlerspor 4-1 Kirazlıyalıspor
Kocaeli 2A A Grubu 2. Hafta 04/02/2024 13:00 Kocaeli Yenişehirspor 1-4 Körfez Çamlıtepespor
Kocaeli 2A A Grubu 2. Hafta 04/02/2024 15:00 Çayırtepe Gençlikspor 0-4 Derince Gençlerbirliği
Kocaeli 2A B Grubu 2. Hafta 04/02/2024 17:00 Üçyoldoğuspor 3-1 Körfez Birlikspor
Kocaeli 2A A Grubu 2. Hafta 04/02/2024 19:00 İzmit Maltaspor 1-1 Yeşilovaspor
Kocaeli 2A B Grubu 3. Hafta 09/02/2024 19:00 MAP Kavaklıspor 1-5 İzmit Baçspor
Kocaeli SAL B Grubu 26. Hafta 18/02/2024 15:00 Bekirderespor 2-1 Hisareynspor
Kocaeli 2A A Grubu 4. Hafta 18/02/2024 17:00 Kocaeli Yenişehirspor 1-2 Derince Gençlerbirliği
Kocaeli 2A B Grubu 4. Hafta 18/02/2024 19:00 Kocaeli Kadıköyspor 2-3 MAP Kavaklıspor
Kocaeli 2A A Grubu 4. Hafta 19/02/2024 19:00 İzmit Maltaspor 4-0 Çenesuyu Plajyoluspor
Kocaeli 2A A Grubu 5. Hafta 24/02/2024 15:00 Çayırtepe Gençlikspor 2-4 İzmit Maltaspor
Kocaeli 2A B Grubu 5. Hafta 24/02/2024 17:00 Üçyoldoğuspor 0-4 Turgutspor
Kocaeli 2A C Grubu 6. Hafta 02/03/2024 19:00 İzmit Erenlerspor 1-1 Yenidoğan Serdarspor
Kocaeli 2A B Grubu 6. Hafta 03/03/2024 17:00 Kocaeli Kadıköyspor - İlimtepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A B Grubu 6. Hafta 03/03/2024 19:00 MAP Kavaklıspor - Körfez Birlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |