Cephanelik Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: 10000

Evsahibi takım(lar): Alikahya Belediyespor, Bekirpaşa Başaranspor, İzmit Belediyespor, İzmit Map Şenerspor, Mertspor, Tavşantepespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 23/09/2022 19:00 Alikahya Belediyespor 0-3 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 24/09/2022 17:00 Bekirderespor 0-1 Çayırovaspor
Kocaeli SAL B Grubu 2. Hafta 01/10/2022 17:00 Mertspor 0-2 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 07/10/2022 19:00 Çubuklu Balaspor 0-2 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 08/10/2022 17:00 Bekirderespor 1-2 Bağdatspor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 08/10/2022 19:00 Alikahya Belediyespor 0-1 Seka Doğanspor
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 09/10/2022 15:00 Mertspor 0-2 Derincespor
Kocaeli 1A D Grubu 2. Hafta 09/10/2022 17:00 Bekirpaşa Başaranspor 2-4 Gebze Anibalspor
Kocaeli SAL A Grubu 4. Hafta 12/10/2022 19:00 Bağdatspor 3-2 Alikahya Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 16/10/2022 14:00 Bekirderespor 2-1 Başiskele Damlarspor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 16/10/2022 16:00 Çubuklu Balaspor 3-2 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 16/10/2022 18:00 Alikahya Belediyespor 1-1 Çınarlıspor
Kocaeli 1A D Grubu 4. Hafta 19/10/2022 19:15 Bekirpaşa Başaranspor 7-0 Şirinspor
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 20/10/2022 19:15 Mertspor 1-4 Başiskele Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 6. Hafta 22/10/2022 16:00 Bağdatspor 2-1 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 26/10/2022 19:00 Bekirderespor 1-0 Karamürselspor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 27/10/2022 19:00 Alikahya Belediyespor 1-1 Dilovası Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 29/10/2022 17:00 Mertspor 2-1 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A D Grubu 6. Hafta 29/10/2022 19:00 Bekirpaşa Başaranspor 2-0 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 30/10/2022 15:00 Bağdatspor 2-1 Seka Doğanspor
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 05/11/2022 15:00 Bekirderespor 2-5 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 05/11/2022 17:00 Alikahya Belediyespor 3-3 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 06/11/2022 17:00 Mertspor 2-0 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 12/11/2022 15:00 Bekirpaşa Başaranspor 3-2 Kullarspor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 13/11/2022 15:00 Çubuklu Balaspor 2-1 Derince Birlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 13/11/2022 17:00 Alikahya Belediyespor 0-2 Bekirderespor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 13/11/2022 19:00 Bağdatspor 0-0 Başiskele Damlarspor
Kocaeli SAL A Grubu 12. Hafta 19/11/2022 17:00 Bekirderespor 0-1 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 26/11/2022 17:00 Çubuklu Balaspor 6-2 Yazlıkspor
Kocaeli SAL B Grubu 13. Hafta 26/11/2022 19:00 Mertspor 1-1 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 27/11/2022 17:00 Bekirpaşa Başaranspor 3-1 Tavşancılspor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 04/12/2022 17:00 Çubuklu Balaspor 2-3 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 07/12/2022 19:00 Bekirpaşa Başaranspor 2-0 İzmit Erenlerspor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 10/12/2022 17:00 Bağdatspor 5-1 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 11/12/2022 15:00 Mertspor 1-5 Diliskelesispor
Kocaeli SAL A Grubu 15. Hafta 13/12/2022 19:00 Bekirderespor 4-1 Seka Doğanspor
Kocaeli SAL A Grubu 15. Hafta 14/12/2022 19:00 Alikahya Belediyespor 1-1 Çayırovaspor
Kocaeli 1A D Grubu 14. Hafta 17/12/2022 17:00 Bekirpaşa Başaranspor 1-0 Çamçukurspor
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 18/12/2022 15:00 Çubuklu Balaspor 1-0 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 18/12/2022 17:00 Bağdatspor 2-0 Bekirderespor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 21/12/2022 19:00 Mertspor 3-1 Hisareynspor
Kocaeli SAL A Grubu 17. Hafta 24/12/2022 16:00 Alikahya Belediyespor 0-1 Bağdatspor
Kocaeli SAL A Grubu 18. Hafta 03/01/2023 19:00 Bağdatspor 3-2 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli SAL B Grubu 18. Hafta 04/01/2023 19:00 Mertspor 1-2 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A D Grubu 17. Hafta 07/01/2023 15:00 Bekirpaşa Başaranspor 7-0 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli SAL A Grubu 19. Hafta 07/01/2023 17:00 Alikahya Belediyespor 2-0 Başiskele Damlarspor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 08/01/2023 16:00 Çubuklu Balaspor 4-7 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 20. Hafta 14/01/2023 18:00 Mertspor 3-1 İhsaniyespor
Kocaeli SAL A Grubu 20. Hafta 15/01/2023 15:00 Bağdatspor 2-1 Çayırovaspor
Kocaeli 2A A Grubu 1. Hafta 21/01/2023 15:00 Kocaeli Yenişehirspor 1-1 Başiskele Birlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 21/01/2023 17:00 Alikahya Belediyespor 1-1 Karamürselspor
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 21/01/2023 19:00 Bekirderespor 1-3 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli SAL B Grubu 22. Hafta 22/01/2023 17:00 Mertspor 2-5 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 2A D Grubu 1. Hafta 22/01/2023 19:00 Üçyoldoğuspor 1-5 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli 2A C Grubu 2. Hafta 28/01/2023 16:00 İzmit FK - Kocaeli Körfezspor
Kocaeli 2A D Grubu 2. Hafta 28/01/2023 18:00 MAP Kavaklıspor - Üçyoldoğuspor
Kocaeli SAL A Grubu 23. Hafta 29/01/2023 14:00 Bağdatspor - Çınarlıspor
Kocaeli SAL A Grubu 23. Hafta 29/01/2023 16:00 Alikahya Belediyespor - Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli SAL B Grubu 24. Hafta 01/02/2023 19:00 Mertspor - Kartepe Suadiyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design