Derbent Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Şirinspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/10/2018 14:00 Uzuntarlaspor 2-1 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 09/10/2018 19:15 Maşukiyespor 3-0 Halıdere Belediyespor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 10/10/2018 19:00 Nusretiyespor 1-4 Çınarlıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Büyük Derbentspor 1-1 Sultangazispor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 23/10/2018 19:15 Uzuntarlaspor 2-1 Çamçukurspor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 27/10/2018 14:00 Nusretiyespor 0-4 Bağdatspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 Büyük Derbentspor 1-0 Çayırovaspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 04/11/2018 17:00 Maşukiyespor 0-0 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 10/11/2018 17:00 Nusretiyespor 0-3 Karamürselspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 11/11/2018 15:00 Uzuntarlaspor 3-3 1937 Sekaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:00 Büyük Derbentspor 0-0 Bornova Yeşilova
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 18/11/2018 17:00 Maşukiyespor 3-2 Derince Birlikspor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 25/11/2018 17:00 Nusretiyespor 3-2 Derincespor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 01/12/2018 17:00 Maşukiyespor 4-2 Gölcük Şirinköyspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 Büyük Derbentspor 0-2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 05/12/2018 19:15 Nusretiyespor 1-6 İhsaniyespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/12/2018 13:00 Uzuntarlaspor 0-2 Dilovası Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Büyük Derbentspor 1-2 Gaziosmanpaşa
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 16/12/2018 17:00 Uzuntarlaspor 8-0 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 23/12/2018 15:00 Maşukiyespor 3-0 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 30/12/2018 17:00 Uzuntarlaspor 2-4 Hisareynspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 17. Hafta 08/01/2019 19:15 Maşukiyespor 1-1 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 13/01/2019 17:00 Uzuntarlaspor 3-1 Bahçecikspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 19/01/2019 17:00 Akmeşespor 1-2 Şirintepe Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Büyük Derbentspor 1-2 Belediye Derincespor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 20/01/2019 17:00 Balabanspor 4-2 Tepeköy Defnespor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 20/01/2019 19:00 Acısu Belediyespor 0-3 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 26/01/2019 17:00 Eşmespor 2-3 Balabanspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 2. Hafta 27/01/2019 15:00 Derbent Esnafspor 1-5 Kızderbentspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 2. Hafta 27/01/2019 17:00 Uzuntarla Belediyespor 3-3 Kavaklıspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 2. Hafta 27/01/2019 19:00 Karatepe Gençlerbirliği 4-0 Yalakderespor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 02/02/2019 17:00 Akmeşespor 1-1 Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneğispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Büyük Derbentspor 1-2 Aliağaspor FK
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 4. Hafta 06/02/2019 19:15 Derbent Esnafspor 0-3 Yalakderespor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 4. Hafta 07/02/2019 19:00 Uzuntarla Belediyespor 0-2 Ulaşlıspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 09/02/2019 15:00 Balabanspor 10-0 Karamürsel Akçatspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 09/02/2019 17:00 Eşmespor 0-0 Acısu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Büyük Derbentspor 0-0 Bozüyük Vitraspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 5. Hafta 10/02/2019 17:00 Derbent Esnafspor 0-3 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 13/02/2019 19:15 Eşmespor 3-1 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 16/02/2019 17:00 Akmeşespor 1-3 Üçyoldoğuspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 17/02/2019 17:00 Balabanspor 1-2 Gölcük Çiftlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 19. Hafta 24/02/2019 14:00 Büyük Derbentspor 0-2 Vefa
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 7. Hafta 24/02/2019 17:00 Uzuntarla Belediyespor 1-4 Kızderbentspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 03/03/2019 13:00 Eşmespor 1-3 Yazlıkspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 08/03/2019 19:00 Balabanspor 2-4 Eşmespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 21. Hafta 10/03/2019 14:00 Büyük Derbentspor 1-3 Kütahyaspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 10/03/2019 17:00 Akmeşespor 0-8 Yarımcaspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 10. Hafta 16/03/2019 17:00 Uzuntarla Belediyespor 3-9 Anadolu Yeniköyspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 17/03/2019 13:00 Eşmespor 3-1 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 17/03/2019 15:00 Balabanspor 1-4 Acısu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 23. Hafta 24/03/2019 15:00 Büyük Derbentspor 1-1 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 24/03/2019 18:00 Akmeşespor 1-4 Turgutspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 12. Hafta 27/03/2019 19:15 Balabanspor 2-3 Yazlıkspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 12. Hafta 28/03/2019 19:15 Acısu Belediyespor 3-0 Karamürsel Akçatspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 06/04/2019 17:00 Akmeşespor 0-6 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 14. Hafta 13/04/2019 17:00 Balabanspor 3-4 Kocaeli Harb-İş
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 25. Hafta 14/04/2019 15:00 Büyük Derbentspor 0-1 Maltepespor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 14/04/2019 18:00 Akmeşespor 0-4 Mertspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design