Derince Suni Çim Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çınarlıspor, Derince Birlikspor, Derince Sırrıpaşa FK, Derince Yavuzspor, Kocaeli Demirspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL B Grubu 1. Hafta 25/09/2022 17:00 Derincespor 4-0 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 01/10/2022 14:00 Derince Yavuzspor 1-0 Kartepe Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 08/10/2022 17:00 Derince Sırrıpaşa FK 0-2 Çayırovaspor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 08/10/2022 19:00 Derince Gençlerbirliği 1-2 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli SAL A Grubu 4. Hafta 12/10/2022 19:00 Çınarlıspor 6-0 Bekirderespor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 13/10/2022 19:00 Derince Gençlerbirliği 2-3 Kavaklıspor
Kocaeli SAL B Grubu 5. Hafta 15/10/2022 17:00 Derincespor 1-3 İzmit Gültepespor
Kocaeli 1A A Grubu 3. Hafta 15/10/2022 19:00 Derince Yavuzspor 6-0 Acısu Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 17/10/2022 19:00 Derince Birlikspor 0-3 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 19/10/2022 19:00 Derince Sırrıpaşa FK 1-2 Bağdatspor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 22/10/2022 16:00 Derince Gençlerbirliği 1-4 Çerkeşlispor
Kocaeli SAL A Grubu 6. Hafta 22/10/2022 18:00 Çınarlıspor 2-2 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli SAL B Grubu 7. Hafta 23/10/2022 15:00 Derincespor 1-1 Diliskelesispor
Kocaeli 1A A Grubu 5. Hafta 23/10/2022 17:00 Derince Yavuzspor 2-0 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 26/10/2022 19:00 Derince Birlikspor 0-2 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 30/10/2022 17:30 Çınarlıspor 2-0 Çayırovaspor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 30/10/2022 19:30 Derince Gençlerbirliği 1-5 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 9. Hafta 02/11/2022 19:00 Derincespor 4-0 Hisareynspor
Kocaeli 1A A Grubu 7. Hafta 03/11/2022 19:00 Derince Yavuzspor 0-1 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 1A C Grubu 8. Hafta 05/11/2022 16:00 Derince Birlikspor 1-1 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 05/11/2022 18:00 Derince Sırrıpaşa FK 2-3 Karamürselspor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 06/11/2022 15:00 Derincespor 0-0 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 1A A Grubu 8. Hafta 06/11/2022 17:00 Derince Yavuzspor 1-0 Darıcaspor
Kocaeli SAL A Grubu 10. Hafta 09/11/2022 19:00 Çınarlıspor 1-1 Bağdatspor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 13/11/2022 17:00 Derince Sırrıpaşa FK 2-4 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 13/11/2022 19:00 Derince Gençlerbirliği 0-3 Bağçeşmespor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 20/11/2022 19:00 Derincespor 2-1 Başiskele Belediyespor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 26/11/2022 19:00 Derince Gençlerbirliği 0-2 Eşmespor
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 27/11/2022 17:30 Çınarlıspor 0-1 Dilovası Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 27/11/2022 19:30 Derince Sırrıpaşa FK 4-1 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 03/12/2022 16:00 Derince Yavuzspor 2-0 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 04/12/2022 17:00 Derince Birlikspor 3-1 Yazlıkspor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 10/12/2022 17:30 Çınarlıspor 2-3 Karamürselspor
Kocaeli 1A B Grubu 13. Hafta 10/12/2022 19:30 Derince Gençlerbirliği 8-1 İzmit Selanikspor
Kocaeli 1A A Grubu 13. Hafta 11/12/2022 16:00 Derince Yavuzspor 2-0 İzmit Gençlerbirliği
Kocaeli SAL A Grubu 15. Hafta 14/12/2022 19:00 Derince Sırrıpaşa FK 2-2 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 17/12/2022 17:00 Derincespor 1-0 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 18/12/2022 17:00 Çınarlıspor 2-1 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A B Grubu 15. Hafta 24/12/2022 15:00 Derince Gençlerbirliği 1-2 Maşukiyespor
Kocaeli SAL A Grubu 17. Hafta 24/12/2022 17:00 Derince Sırrıpaşa FK 3-0 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A A Grubu 15. Hafta 25/12/2022 15:00 Derince Yavuzspor 0-1 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 17. Hafta 25/12/2022 17:00 Derincespor 2-0 Mertspor
Kocaeli 1A C Grubu 16. Hafta 28/12/2022 19:00 Derince Birlikspor 4-4 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli SAL A Grubu 18. Hafta 03/01/2023 19:00 Çınarlıspor 2-1 Alikahya Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 19. Hafta 07/01/2023 17:00 Derince Sırrıpaşa FK 2-3 Çınarlıspor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 08/01/2023 14:00 Derince Gençlerbirliği 0-2 Körfez Esenspor
Kocaeli SAL B Grubu 19. Hafta 08/01/2023 16:00 Derincespor 2-0 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 1A A Grubu 18. Hafta 15/01/2023 17:30 Derince Yavuzspor 1-2 Bahçecikspor
Kocaeli SAL A Grubu 20. Hafta 15/01/2023 19:30 Çınarlıspor 1-5 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli SAL B Grubu 21. Hafta 18/01/2023 19:15 Derincespor 2-0 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 21/01/2023 17:00 Derince Sırrıpaşa FK 2-2 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 2A C Grubu 1. Hafta 22/01/2023 19:00 Derince Çenedağspor 0-3 Tütünçiftlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 22. Hafta 25/01/2023 19:15 Çınarlıspor 6-4 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A Play-Off 1. Hafta 27/01/2023 19:00 Gebze Anibalspor 2-2 Bağçeşmespor
Kocaeli SAL A Grubu 23. Hafta 29/01/2023 16:00 Derince Sırrıpaşa FK 0-1 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli SAL B Grubu 24. Hafta 01/02/2023 19:15 Derincespor 0-0 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A Play-Off 2. Hafta 02/02/2023 19:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 2-1 Bağçeşmespor
Kocaeli SAL A Grubu 25. Hafta 08/02/2023 19:15 Derince Sırrıpaşa FK - Bekirderespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design