Derince Suni Çim Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çınarlıspor, Derince Birlikspor, Derince Sırrıpaşa FK, Derince Yavuzspor, Kocaeli Demirspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL Play-Off 11. Hafta   19:15 Çınarlıspor - Maşukiyespor
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 27/08/2019 19:15 Derince Yavuzspor 2-0 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 13/09/2019 19:15 Derince Yavuzspor 5-2 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 15/09/2019 18:00 Derincespor 0-0 Mustafapaşaspor
Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Çınarlıspor 3-1 İhsaniyespor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 22/09/2019 18:00 Derince Birlikspor 1-2 Mertspor
Kocaeli SAL B Grubu 2. Hafta 29/09/2019 19:00 Derince Sırrıpaşa FK 1-1 Yuvacıkspor
Kocaeli 1A A Grubu 3. Hafta 30/09/2019 19:15 Derincespor 3-0 Hisareynspor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 06/10/2019 17:00 Çınarlıspor 0-0 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 06/10/2019 19:00 Derince Birlikspor 5-5 Kavaklıspor
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 12/10/2019 19:00 Derince Yavuzspor 3-0 Eşmespor
Kocaeli 1A A Grubu 5. Hafta 13/10/2019 17:00 Derincespor 1-0 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 13/10/2019 19:00 Derince Sırrıpaşa FK 0-0 Büyük Derbentspor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 20/10/2019 17:00 Çınarlıspor 3-3 Diliskelesispor
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 20/10/2019 19:00 Derince Birlikspor 2-4 Gebze Sultan Orhanspor
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 23/10/2019 19:15 Derince Sırrıpaşa FK 1-1 Maşukiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 26/10/2019 17:00 İzmit Gültepespor 2-1 Mertspor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 26/10/2019 19:00 Derince Birlikspor 0-0 Tavşancılspor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 29/10/2019 19:15 Derince Yavuzspor 4-0 Çayırova Menderesspor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 02/11/2019 17:00 Derince Sırrıpaşa FK 2-2 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A A Grubu 8. Hafta 02/11/2019 19:00 Derincespor 1-1 Başiskele Belediyespor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 03/11/2019 17:00 Derince Birlikspor 4-2 Nusretiyespor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 03/11/2019 19:00 Çınarlıspor 4-2 Bağdatspor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 16/11/2019 17:00 Derince Birlikspor 0-2 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 23/11/2019 17:00 Derincespor 1-0 Arapçeşmespor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 23/11/2019 19:00 Derince Sırrıpaşa FK 6-2 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 24/11/2019 19:00 Derince Yavuzspor 2-1 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 30/11/2019 17:00 Derince Birlikspor 0-2 İzmit Gültepespor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 30/11/2019 19:00 Çınarlıspor 2-1 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 04/12/2019 19:15 Derince Yavuzspor 2-0 Darıcaspor
Kocaeli 1A A Grubu 13. Hafta 07/12/2019 15:00 Derincespor 0-0 Bekirderespor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 07/12/2019 19:00 Derince Sırrıpaşa FK 1-0 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 13/12/2019 19:15 Çınarlıspor 1-1 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 14/12/2019 17:00 Derince Birlikspor 6-1 Yazlıkspor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 14/12/2019 19:00 Derince Yavuzspor 1-1 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 15. Hafta 15/12/2019 18:15 Derincespor 3-0 İzmit Sanayispor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 21/12/2019 15:00 Derince Sırrıpaşa FK 1-3 Kartepe Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 16. Hafta 21/12/2019 17:00 Derincespor 1-3 Çerkeşlispor
Kocaeli 1A D Grubu 16. Hafta 22/12/2019 19:00 Derince Yavuzspor 6-0 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 28/12/2019 17:00 Çınarlıspor 2-0 Başiskele Damlarspor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 28/12/2019 19:00 Derince Birlikspor 3-2 Körfez Esenspor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 29/12/2019 15:00 Derince Sırrıpaşa FK 0-2 Değirmenderespor
Kocaeli 1A A Grubu 18. Hafta 04/01/2020 13:00 Derincespor 6-0 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 18. Hafta 05/01/2020 17:00 Derince Yavuzspor 5-2 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A Play-Off 1. Hafta 18/01/2020 17:30 Arslanbey Organize Sanayispor 2-1 Mustafapaşaspor
Kocaeli SAL Play-Off 1. Hafta 25/01/2020 17:00 Çınarlıspor 2-2 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli SAL Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 15:00 Çınarlıspor 2-2 Yuvacıkspor
Kocaeli SAL Play-Off 5. Hafta 22/02/2020 17:00 Çınarlıspor 0-2 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli SAL Play-Off 6. Hafta 26/02/2020 19:15 Çınarlıspor 1-1 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli SAL Play-Off 9. Hafta 15/03/2020 15:00 Çınarlıspor 0-2 Değirmenderespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design