Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 23. Hafta   15:00 İlimtepe Kullar 1975 Spor - Çiğli Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 15/09/2019 17:00 Başiskele Belediyespor 2-0 İzmit Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Başiskele Doğantepespor 0-1 Karamürselspor
Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 22/09/2019 18:30 Başiskele Damlarspor 2-0 Kartepe Suadiyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:00 İlimtepe Kullar 1975 Spor 1-2 Yalova Kadıköyspor
Kocaeli 1A A Grubu 3. Hafta 29/09/2019 18:00 Başiskele Belediyespor 2-0 Mustafapaşaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Başiskele Doğantepespor 3-3 Bigaspor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 06/10/2019 18:00 Başiskele Damlarspor 0-3 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A A Grubu 5. Hafta 13/10/2019 18:00 Başiskele Belediyespor 2-1 Hisareynspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Başiskele Doğantepespor 1-2 Tekirdağspor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 20/10/2019 18:00 Başiskele Damlarspor 2-2 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli 1A A Grubu 7. Hafta 27/10/2019 17:00 Başiskele Belediyespor 4-1 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 30/10/2019 19:15 Başiskele Damlarspor 1-3 Çınarlıspor
Kocaeli 1A A Grubu 9. Hafta 06/11/2019 19:15 Başiskele Belediyespor 2-0 Çerkeşlispor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 23/11/2019 17:00 Başiskele Belediyespor 3-1 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 30/11/2019 17:00 Başiskele Damlarspor 1-2 İhsaniyespor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 01/12/2019 17:00 Bahçecikspor 12-2 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 1A A Grubu 13. Hafta 07/12/2019 17:00 Başiskele Belediyespor 3-0 Arapçeşmespor
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 11/12/2019 19:15 Bahçecikspor 7-0 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 14/12/2019 17:00 Başiskele Damlarspor 2-0 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A A Grubu 15. Hafta 15/12/2019 18:00 Başiskele Belediyespor 3-2 Bekirderespor
Kocaeli SAL A Grubu 15. Hafta 22/12/2019 14:00 Başiskele Damlarspor 2-2 Diliskelesispor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 29/12/2019 15:00 Bahçecikspor 2-1 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A A Grubu 17. Hafta 29/12/2019 17:00 Başiskele Belediyespor 2-3 Derincespor
Kocaeli 2A A Grubu 1. Hafta 12/01/2020 15:00 Başiskele Birlikspor 4-1 İzmit Futbol Kulübü
Kocaeli 2A A Grubu 3. Hafta 26/01/2020 15:00 Başiskele Birlikspor 2-1 Kocaeli Yenişehirspor
Kocaeli 2A A Grubu 5. Hafta 05/02/2020 19:15 Başiskele Birlikspor 1-4 Kocaeli Kadıköyspor
Kocaeli 2A A Grubu 7. Hafta 22/02/2020 17:00 Başiskele Birlikspor 3-1 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 20. Hafta 01/03/2020 14:00 İlimtepe Kullar 1975 Spor 1-0 Beşyüzevlerspor
Kocaeli 2A A Grubu 9. Hafta 07/03/2020 17:00 Başiskele Birlikspor 4-1 Çenesuyu Plajyoluspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 22. Hafta 15/03/2020 14:00 İlimtepe Kullar 1975 Spor 1-4 Atlasspor
Kocaeli 2A A Grubu 11. Hafta 15/03/2020 17:00 Başiskele Birlikspor 5-0 Yeşilovaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design