Gebze Alaettin Kurt Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: 8000

Evsahibi takım(lar): Darıca Kültür ve Martıspor, Gebzespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 06/11/2021 13:00 Darıca Kültür ve Martıspor 1-0 Çınarlıspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Gebzespor 2-1 Karamürselspor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 14/11/2021 14:00 Tavşanlıspor 1-1 Tavşancılspor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 20/11/2021 13:00 Darıca Kültür ve Martıspor 5-0 Kartepe Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 3. Hafta 20/11/2021 15:15 Tavşanlıspor 2-4 İzmit Gültepespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 4. Hafta 21/11/2021 13:00 Gebzespor 7-0 Irmakspor
Kocaeli SAL B Grubu 3. Hafta 21/11/2021 15:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-0 Bağdatspor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 28/11/2021 13:00 Darıca Kültür ve Martıspor 2-3 Mertspor
Kocaeli SAL B Grubu 5. Hafta 01/12/2021 19:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 1-0 Derincespor
Kocaeli 1A C Grubu 5. Hafta 04/12/2021 14:00 Tavşanlıspor 0-2 Derince Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Gebzespor 2-1 Gölcükspor
Kocaeli SAL B Grubu 7. Hafta 11/12/2021 15:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 4-1 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A C Grubu 7. Hafta 12/12/2021 13:00 Tavşanlıspor 3-4 Darıcaspor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 15/12/2021 19:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 0-1 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 18/12/2021 15:00 Darıca Kültür ve Martıspor 1-3 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 22/12/2021 19:15 Tavşanlıspor 0-4 Kullarspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Gebzespor 0-2 Gazi Mahallesi
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 26/12/2021 17:00 Tavşanlıspor 2-3 Gölcük Şirinköyspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 3. Hafta 29/12/2021 14:00 Beşiktaş 3-0 Fatih Vatanspor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 08/01/2022 19:00 Darıca Kültür ve Martıspor 2-2 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli SAL B Grubu 11. Hafta 09/01/2022 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 3-1 Başiskele Damlarspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 5. Hafta 12/01/2022 14:00 Beşiktaş 11-0 Kireçburnu Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 9. Hafta 02/02/2022 13:00 Beşiktaş 6-0 Amed Sportif Faaliyetler
Kocaeli SAL B Grubu 13. Hafta 02/02/2022 19:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 0-3 Diliskelesispor
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 05/02/2022 15:00 Darıca Kültür ve Martıspor 3-1 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli 1A C Grubu 13. Hafta 05/02/2022 17:00 Tavşanlıspor 4-1 İzmit Selanikspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Gebzespor 3-1 1877 Alemdağspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 12/02/2022 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 4-2 Derince Yavuzspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Beşiktaş 6-0 Kocaeli Bayan FK
Kocaeli 1A C Grubu 15. Hafta 13/02/2022 19:00 Tavşanlıspor 2-3 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 19/02/2022 17:00 Darıca Kültür ve Martıspor 2-4 Dilovası Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Gebzespor 2-1 Kullar 1975 Spor
Kocaeli SAL B Grubu 18. Hafta 26/02/2022 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 3-0 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli SAL A Grubu 18. Hafta 27/02/2022 15:00 Darıca Kültür ve Martıspor 0-2 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 27/02/2022 17:00 Tavşanlıspor 2-4 Gölcük Çiftlikspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 13. Hafta 05/03/2022 12:00 Beşiktaş 6-3 Ataşehir Belediyespor
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 05/03/2022 16:30 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 6-2 Er Bakan Gençlikspor
Kocaeli SAL Play-Off 1. Hafta 05/03/2022 18:45 Hidropaks Gebze Tayfunspor 6-1 Çınarlıspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Gebzespor 1-0 İstanbul Sinopspor
Kocaeli 2A H Grubu 1. Hafta 06/03/2022 17:00 Mollafenarispor 1-3 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 2A H Grubu 1. Hafta 06/03/2022 19:00 Gebze Balkanspor 3-4 Çayırova Gençlerbirliği
Kadınlar Süper Lig A Grubu 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Beşiktaş 2-0 Atakaş Hatayspor
Kocaeli SAL Play-Off 4. Hafta 23/03/2022 19:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-2 Derincespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Gebzespor 2-1 Çayırovaspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 17. Hafta 02/04/2022 14:00 Beşiktaş 2-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 02/04/2022 16:15 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 2-2 Çayırova Fatihspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 15:00 Gebzespor 4-0 İnkılapspor
Kocaeli 2A H Grubu 3. Hafta 03/04/2022 16:30 Mollafenarispor 2-4 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli SAL Play-Off 7. Hafta 06/04/2022 16:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-1 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 2A H Grubu 4. Hafta 09/04/2022 16:00 Gebze Pelitlispor 7-0 Gebze Balkanspor
Kocaeli SAL Play-Off 8. Hafta 10/04/2022 16:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 5-0 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 2A G Grubu 5. Hafta 16/04/2022 16:00 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 5-0 Dilovası Yıldızlarspor
Kocaeli 2A H Grubu 5. Hafta 17/04/2022 14:00 Mollafenarispor 1-6 Gebze Pelitlispor
Kocaeli SAL Play-Off 10. Hafta 17/04/2022 16:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-2 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli 2A H Grubu 6. Hafta 23/04/2022 14:00 Gebze Pelitlispor 0-1 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 2A H Grubu 6. Hafta 23/04/2022 16:00 Gebze Balkanspor 1-2 Mollafenarispor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 19. Hafta 24/04/2022 14:00 Beşiktaş 3-5 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 7. Hafta 27/04/2022 14:00 Beşiktaş 4-0 1207 Antalyaspor
Kocaeli 2A G Grubu 7. Hafta 30/04/2022 16:30 Er Bakan Gençlikspor 2-3 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 2A H Grubu 7. Hafta 01/05/2022 16:30 Darıca Türkeli Gençlikspor 7-0 Gebze Balkanspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 21. Hafta 05/05/2022 12:00 Beşiktaş 12-0 Altay
Kocaeli 2A H Grubu 8. Hafta 07/05/2022 19:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 7-1 Mollafenarispor
Kocaeli 2A G Grubu 8. Hafta 08/05/2022 19:00 Er Bakan Gençlikspor 3-15 Gebze Beşköy Gençlerbirliği
Kocaeli 2A H Grubu 9. Hafta 10/05/2022 19:00 Gebze Balkanspor 5-2 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A H Grubu 9. Hafta 11/05/2022 19:00 Mollafenarispor 1-6 Çayırova Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 9. Hafta 14/05/2022 19:00 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 2-1 Çayırova Yenimahalle Serhatspor
Kocaeli 2A H Grubu 11. Hafta 21/05/2022 17:00 Mollafenarispor 0-3 Çayırova Belediyesi Eğitimspor
Kocaeli 2A H Grubu 11. Hafta 21/05/2022 19:00 Gebze Balkanspor 1-6 Gebze Pelitlispor
Kocaeli 2A G Grubu 11. Hafta 22/05/2022 19:00 Er Bakan Gençlikspor 0-3 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 2A H Grubu 12. Hafta 25/05/2022 19:00 Gebze Pelitlispor 2-1 Mollafenarispor
Kocaeli 2A H Grubu 13. Hafta 29/05/2022 16:00 Mollafenarispor 5-2 Gebze Balkanspor
Kocaeli 2A H Grubu 13. Hafta 29/05/2022 18:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 2-1 Gebze Pelitlispor
Kocaeli 2A G Grubu 13. Hafta 01/06/2022 19:00 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 3-0 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 2A H Grubu 14. Hafta 04/06/2022 17:00 Gebze Balkanspor 1-8 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 2A Play-Off 1. Hafta 11/06/2022 19:00 Çayırova Fatihspor 3-0 Çayırova Belediyesi Eğitimspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design