Gebze Alaettin Kurt Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: 8000

Evsahibi takım(lar): Gebzespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 01/10/2022 17:00 Gebze Anibalspor 3-1 Osmanlı 41 Spor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 1. Hafta 02/10/2022 15:00 Gebze Tayfunspor 0-1 Kullar 1975 Spor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Gebzespor 2-0 Osmaniye İstiklalspor
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 15/10/2022 17:00 Gebze Anibalspor 2-2 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Gebze Tayfunspor 0-2 Kavacıkspor
Kocaeli 1A A Grubu 4. Hafta 20/10/2022 19:15 Darıcaspor 1-4 Körfez Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 4. Hafta 23/10/2022 15:00 Gebze Tayfunspor 0-5 Cankurtaranspor
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 23/10/2022 18:00 Gebze Anibalspor 5-3 Tavşancılspor
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 26/10/2022 19:15 Darıca Türkeli Gençlikspor 1-1 Anadolu 1071 Spor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 5. Hafta 30/10/2022 14:00 Gebzespor 1-0 Altınova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 6. Hafta 06/11/2022 14:00 Gebze Tayfunspor 1-1 Yalovaspor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 06/11/2022 17:00 Gebze Anibalspor 4-0 Şirinspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 7. Hafta 13/11/2022 14:00 Gebzespor 5-2 Kullar 1975 Spor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 8. Hafta 20/11/2022 14:00 Gebze Tayfunspor 0-2 Değirmenderespor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Gebzespor 3-0 Kavacıkspor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 03/12/2022 17:00 Gebze Anibalspor 5-1 Bekirpaşa Başaranspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 10. Hafta 04/12/2022 14:00 Gebze Tayfunspor 0-3 Gebzespor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 11. Hafta 11/12/2022 14:00 Gebzespor 1-0 Feriköy
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 11/12/2022 17:00 Gebze Anibalspor 5-1 Kullarspor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 12. Hafta 18/12/2022 14:00 Gebze Tayfunspor 0-1 Altınova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 13. Hafta 25/12/2022 14:00 Gebzespor 1-0 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 16. Hafta 29/12/2022 19:00 Gebze Anibalspor 3-1 İzmit Erenlerspor
Kocaeli 1A D Grubu 18. Hafta 15/01/2023 14:00 Gebze Anibalspor 1-3 Çamçukurspor
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 21/01/2023 17:00 Er Bakan Gençlikspor 0-3 Gebze Birlik FK
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 21/01/2023 19:00 Mustafapaşaspor 6-4 Darıca Marmara Osmangazi
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 22/01/2023 15:00 41 KDZ Sportif Faaliyetler 1-9 Darıca Birlikspor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 22/01/2023 17:00 Gebze Sultan Orhanspor 1-5 Dilovası Yıldızlarspor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 22/01/2023 19:00 Gebze Pelitlispor 3-0 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 28/01/2023 17:00 Tavşanlıspor - 41 KDZ Sportif Faaliyetler
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup 14. Hafta 29/01/2023 14:00 Gebzespor - Değirmenderespor
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 29/01/2023 17:00 Gebze Birlik FK - Çayırova Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 29/01/2023 19:00 Gebze Balkanspor - Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design