23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Gebze Beylikbağı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gebze Beylikbağıspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A D Grubu 2. Hafta 23/09/2023 19:00 Beylikbağı Karadenizspor 10-0 İzmit Yenimahalle
Kocaeli SAL A Grubu 2. Hafta 01/10/2023 17:00 Gebze Beylikbağıspor 0-1 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli SAL A Grubu 4. Hafta 11/10/2023 19:15 Gebze Beylikbağıspor 1-2 Bağdatspor
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 12/10/2023 19:15 Beylikbağı Karadenizspor 4-0 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli 1A D Grubu 7. Hafta 21/10/2023 17:00 Beylikbağı Karadenizspor 5-1 Başiskele Damlarspor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 25/10/2023 19:15 Gebze Beylikbağıspor 4-3 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 29/10/2023 19:00 Beylikbağı Karadenizspor 1-0 Çayırova Fatihspor
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 04/11/2023 17:00 Gebze Beylikbağıspor 2-1 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 18/11/2023 17:00 Gebze Beylikbağıspor 4-1 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 09/12/2023 17:00 Gebze Beylikbağıspor 3-2 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 10/12/2023 15:00 Beylikbağı Karadenizspor 2-1 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 24/12/2023 15:00 Gebze Beylikbağıspor 5-1 Eşmespor
Kocaeli SAL A Grubu 19. Hafta 10/01/2024 19:15 Gebze Beylikbağıspor 2-0 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 20/01/2024 15:00 Gebze Beylikbağıspor 5-0 Dilovası Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 23. Hafta 28/01/2024 15:00 Gebze Beylikbağıspor 5-0 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 28/01/2024 17:00 Taner Aygün Yavuz Selim 4-1 Gebze Balkanspor
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 04/02/2024 18:00 Mollafenarispor 3-0 Gebze Genç Kalespor
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 11/02/2024 15:00 Taner Aygün Yavuz Selim 0-8 Gebze Pelitlispor
Kocaeli 2A G Grubu 5. Hafta 25/02/2024 19:00 Taner Aygün Yavuz Selim 2-0 Mustafapaşaspor
Kocaeli 2A G Grubu 6. Hafta 02/03/2024 17:00 Taner Aygün Yavuz Selim 1-4 Çayırova Belediyesi Eğitimspor
Kocaeli SAL Play-Off 2. Hafta 06/03/2024 19:15 Gebze Beylikbağıspor 1-1 Karamürselspor
Kocaeli SAL Play-Off 5. Hafta 24/03/2024 14:00 Gebze Beylikbağıspor 2-0 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli SAL Play-Off 6. Hafta 06/04/2024 14:00 Gebze Beylikbağıspor 2-4 Çayırovaspor
Kocaeli 2A G Grubu 9. Hafta 06/04/2024 16:00 Taner Aygün Yavuz Selim 2-3 Çayırova Yenimahalle Serhatspor
Kocaeli 2A F Grubu 9. Hafta 07/04/2024 14:00 Gebze Genç Kalespor 0-6 Mollafenarispor
Kocaeli 2A F Grubu 9. Hafta 07/04/2024 16:00 Gebze Denizliköyüspor 0-7 Çayırova Gençlerbirliği
Kocaeli SAL Play-Off 8. Hafta 20/04/2024 15:00 Gebze Beylikbağıspor 1-0 Bağdatspor
Kocaeli SAL Play-Off 9. Hafta 24/04/2024 19:00 Gebze Beylikbağıspor - Darıca Türkeli Gençlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |