Gebze Metin Oktay Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gebze Balkanspor, Gebze Kirazpınarspor, Gebze Sultan Orhanspor, Mustafapaşaspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL Play-Off 10. Hafta   15:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor - Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 10. Hafta   17:00 Gebze Beşköy Gençlerbirliği - Tavşanlıspor
Kocaeli 2A G Grubu 10. Hafta   19:00 41 Karadeniz Sportif - Gebze Balkanspor
Kocaeli 1A B Grubu 1. Hafta 14/09/2019 16:00 Gebze Sultan Orhanspor 1-1 Yazlıkspor
Kocaeli 1A B Grubu 1. Hafta 14/09/2019 18:00 Gebze Denizliköyüspor 0-1 Derince Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 2. Hafta 21/09/2019 15:00 Arapçeşmespor 1-3 Derincespor
Kocaeli 1A A Grubu 2. Hafta 21/09/2019 19:00 Mustafapaşaspor 2-2 Çerkeşlispor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 28/09/2019 15:00 Gebze Sultan Orhanspor 7-1 Nusretiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 28/09/2019 17:00 Gebze Denizliköyüspor 2-5 Yazlıkspor
Kocaeli SAL A Grubu 2. Hafta 28/09/2019 19:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 0-0 Diliskelesispor
Kocaeli 1A A Grubu 4. Hafta 05/10/2019 17:00 Arapçeşmespor 1-1 Başiskele Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 4. Hafta 05/10/2019 19:00 Mustafapaşaspor 1-1 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 1-2 Başiskele Damlarspor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 12/10/2019 17:00 Gebze Sultan Orhanspor 1-2 Kavaklıspor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 12/10/2019 19:00 Gebze Denizliköyüspor 3-1 Nusretiyespor
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 13/10/2019 17:00 Darıca Kültür ve Martıspor 2-4 Kartepe Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 5. Hafta 13/10/2019 19:00 Mustafapaşaspor 2-0 İzmit Sanayispor
Kocaeli 1A A Grubu 6. Hafta 19/10/2019 18:00 Arapçeşmespor 2-3 Mustafapaşaspor
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 23/10/2019 19:30 Darıca Kültür ve Martıspor 1-1 Değirmenderespor
Kocaeli SAL A Grubu 6. Hafta 26/10/2019 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-1 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 26/10/2019 19:00 Gebze Denizliköyüspor 2-2 Kavaklıspor
Kocaeli 1A A Grubu 7. Hafta 27/10/2019 19:00 Mustafapaşaspor 2-1 Hisareynspor
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 30/10/2019 19:00 Gebze Sultan Orhanspor 2-2 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 31/10/2019 19:15 Darıcaspor 8-0 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 03/11/2019 13:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 1-2 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 03/11/2019 15:15 Gebze Denizliköyüspor 3-1 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A A Grubu 9. Hafta 06/11/2019 19:15 Mustafapaşaspor 2-0 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A A Grubu 9. Hafta 07/11/2019 19:15 Arapçeşmespor 1-4 Bekirderespor
Kocaeli 1A A Grubu 10. Hafta 17/11/2019 17:00 Mustafapaşaspor 3-3 Derincespor
Kocaeli 1A A Grubu 10. Hafta 17/11/2019 19:00 Arapçeşmespor 2-3 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A B Grubu 11. Hafta 24/11/2019 17:00 Gebze Denizliköyüspor 1-0 İzmit Gültepespor
Kocaeli SAL A Grubu 10. Hafta 24/11/2019 19:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-2 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli 1A B Grubu 11. Hafta 25/11/2019 19:15 Gebze Sultan Orhanspor 0-2 Tavşancılspor
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 30/11/2019 18:00 Darıcaspor 2-0 Eşmespor
Kocaeli 1A A Grubu 12. Hafta 01/12/2019 15:00 Arapçeşmespor 1-3 Çerkeşlispor
Kocaeli 1A A Grubu 12. Hafta 01/12/2019 17:00 Mustafapaşaspor 2-0 Başiskele Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 12. Hafta 08/12/2019 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 1-2 Çınarlıspor
Kocaeli 1A B Grubu 13. Hafta 08/12/2019 19:00 Gebze Denizliköyüspor 1-8 Tavşancılspor
Kocaeli 1A A Grubu 14. Hafta 11/12/2019 19:15 Arapçeşmespor 0-2 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 15. Hafta 15/12/2019 18:15 Mustafapaşaspor 4-2 Arapçeşmespor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 18/12/2019 19:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 3-0 Bağdatspor
Kocaeli 1A B Grubu 15. Hafta 19/12/2019 19:15 Gebze Denizliköyüspor 3-0 Mertspor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 21/12/2019 15:00 Darıca Kültür ve Martıspor 0-0 Maşukiyespor
Kocaeli 1A A Grubu 16. Hafta 21/12/2019 17:00 Arapçeşmespor 0-1 İzmit Sanayispor
Kocaeli 1A B Grubu 16. Hafta 22/12/2019 16:00 Gebze Sultan Orhanspor 1-4 Körfez Esenspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 28/12/2019 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 3-0 İhsaniyespor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 28/12/2019 19:00 Gebze Denizliköyüspor 4-1 Gebze Sultan Orhanspor
Kocaeli 1A A Grubu 17. Hafta 29/12/2019 17:00 Mustafapaşaspor 5-2 Bekirderespor
Kocaeli 1A B Grubu 18. Hafta 05/01/2020 13:00 Gebze Sultan Orhanspor 1-4 İzmit Gültepespor
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 12/01/2020 15:00 41 Karadeniz Sportif 3-1 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 12/01/2020 17:00 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 1-0 Gebze Balkanspor
Kocaeli 2A G Grubu 1. Hafta 12/01/2020 19:00 Tavşanlıspor 6-2 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 18/01/2020 19:00 Gebze Balkanspor 1-4 Tavşanlıspor
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 19/01/2020 17:00 Gebze Muallimköy Gençlikspor 1-7 Çayırova Gençlerbirliği
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 19/01/2020 19:00 Mollafenarispor 0-4 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 26/01/2020 16:00 Tavşanlıspor 2-2 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 26/01/2020 18:00 41 Karadeniz Sportif 2-1 Gebze Beşköy Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 4. Hafta 01/02/2020 17:00 41 Karadeniz Sportif 0-2 Tavşanlıspor
Kocaeli 2A G Grubu 4. Hafta 01/02/2020 19:00 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 8-0 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli SAL Play-Off 2. Hafta 02/02/2020 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-1 Maşukiyespor
Kocaeli SAL Play-Off 4. Hafta 12/02/2020 19:15 Hidropaks Gebze Tayfunspor 1-2 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 2A F Grubu 5. Hafta 15/02/2020 19:00 Mollafenarispor 3-4 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 2A G Grubu 5. Hafta 16/02/2020 17:00 Tavşanlıspor 2-2 Gebze Beşköy Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 5. Hafta 16/02/2020 19:00 Gebze Balkanspor 1-0 41 Karadeniz Sportif
Kocaeli SAL Play-Off 5. Hafta 22/02/2020 16:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 1-4 Değirmenderespor
Kocaeli 2A G Grubu 6. Hafta 22/02/2020 18:00 Gebze Balkanspor 3-1 Gebze Beşköy Gençlerbirliği
Kocaeli 2A F Grubu 6. Hafta 23/02/2020 18:30 Mollafenarispor 0-4 Çayırova Gençlerbirliği
Kocaeli SAL Play-Off 7. Hafta 01/03/2020 17:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 2-2 Yuvacıkspor
Kocaeli 2A G Grubu 7. Hafta 01/03/2020 19:00 Tavşanlıspor 3-0 Gebze Balkanspor
Kocaeli 2A G Grubu 7. Hafta 02/03/2020 19:15 41 Karadeniz Sportif 7-0 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli SAL Play-Off 8. Hafta 07/03/2020 14:00 Hidropaks Gebze Tayfunspor 4-3 Diliskelesispor
Kocaeli 2A G Grubu 8. Hafta 07/03/2020 16:00 Gebze Beşköy Gençlerbirliği 2-4 41 Karadeniz Sportif
Kocaeli 2A G Grubu 8. Hafta 07/03/2020 18:00 Gebze Balkanspor 4-2 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 2A F Grubu 8. Hafta 08/03/2020 17:00 Mollafenarispor 5-11 Gebze Yavuz Selimspor
Kocaeli 2A G Grubu 9. Hafta 15/03/2020 17:00 Gebze Balkanspor 2-1 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A G Grubu 9. Hafta 15/03/2020 19:00 Tavşanlıspor 0-0 41 Karadeniz Sportif
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design