Hereke Erkin Akkaş Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: 3000

Evsahibi takım(lar): Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor, Körfez Bld.Hereke Yıldızspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kocaeli 2A A Grubu 12. Hafta   17:00 Kirazlıyalıspor - Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli SAL Play-Off 11. Hafta   19:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor - Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli SAL B Grubu 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 1-0 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 13/10/2019 18:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 1-2 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 23/10/2019 19:15 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 1-2 Kartepe Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 02/11/2019 15:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 0-0 Değirmenderespor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 07/12/2019 17:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 4-0 Yuvacıkspor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 21/12/2019 17:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 4-3 Büyük Derbentspor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 29/12/2019 15:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 2-3 Maşukiyespor
Kocaeli 2A A Grubu 1. Hafta 12/01/2020 13:00 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor 5-0 Çenesuyu Plajyoluspor
Kocaeli 2A A Grubu 1. Hafta 12/01/2020 15:30 Kirazlıyalıspor 0-0 Kocaeli Yenişehirspor
Kocaeli SAL B Grubu 18. Hafta 12/01/2020 18:30 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 5-1 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli SAL Play-Off 1. Hafta 25/01/2020 17:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 1-1 Değirmenderespor
Kocaeli 2A A Grubu 3. Hafta 26/01/2020 15:45 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor 3-2 Yeşilovaspor
Kocaeli 2A A Grubu 3. Hafta 26/01/2020 18:30 Kirazlıyalıspor 3-0 Kocaeli Kadıköyspor
Kocaeli 2A A Grubu 5. Hafta 05/02/2020 19:15 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor 2-3 Kirazlıyalıspor
Kocaeli SAL Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 13:00 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 1-1 Maşukiyespor
Kocaeli 2A A Grubu 6. Hafta 16/02/2020 15:30 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor 3-0 İzmit Futbol Kulübü
Kocaeli 2A A Grubu 6. Hafta 16/02/2020 18:30 Kirazlıyalıspor 3-1 Başiskele Birlikspor
Kocaeli SAL Play-Off 6. Hafta 26/02/2020 19:15 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 1-0 Diliskelesispor
Kocaeli 2A A Grubu 9. Hafta 07/03/2020 15:00 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor 6-3 Kocaeli Yenişehirspor
Kocaeli 2A A Grubu 9. Hafta 07/03/2020 18:00 Kirazlıyalıspor 0-2 Yeşilovaspor
Kocaeli 2A A Grubu 11. Hafta 15/03/2020 13:00 Kirazlıyalıspor 2-2 İzmit Futbol Kulübü
Kocaeli SAL Play-Off 9. Hafta 15/03/2020 15:15 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 0-1 Yuvacıkspor
Kocaeli 2A A Grubu 11. Hafta 15/03/2020 17:45 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor 1-2 Kocaeli Kadıköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design