23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Körfez Esentepe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Körfez Esenspor, Taşköprü Birlikspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 16/09/2023 17:00 Tütünçiftlikspor 1-3 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A C Grubu 1. Hafta 16/09/2023 19:00 Körfez Esenspor 1-2 Darıcaspor
Kocaeli 1A B Grubu 1. Hafta 17/09/2023 17:00 Taşköprü Birlikspor 0-1 Gebze Birlik FK
Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 23/09/2023 15:00 Körfez Gençlerbirliği 1-3 Bağdatspor
Kocaeli 1A C Grubu 3. Hafta 30/09/2023 15:00 Körfez Esenspor 1-6 Bahçecikspor
Kocaeli 1A A Grubu 3. Hafta 30/09/2023 17:00 Tütünçiftlikspor 1-2 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 2. Hafta 30/09/2023 19:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-2 Bekirderespor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 01/10/2023 15:00 Taşköprü Birlikspor 3-2 Kızderbentspor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 07/10/2023 17:00 Körfez Gençlerbirliği 1-0 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 08/10/2023 14:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-1 Derincespor
Kocaeli 1A A Grubu 5. Hafta 08/10/2023 16:00 Tütünçiftlikspor 0-3 Gebze Anibalspor
Kocaeli 1A C Grubu 5. Hafta 08/10/2023 18:00 Körfez Esenspor 2-4 Tavşanlıspor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 15/10/2023 15:00 Körfez Gençlerbirliği 1-0 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 15/10/2023 17:00 Taşköprü Birlikspor 2-3 İzmit FK
Kocaeli 1A A Grubu 7. Hafta 18/10/2023 19:15 Tütünçiftlikspor 2-3 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A C Grubu 8. Hafta 22/10/2023 15:00 Körfez Esenspor 1-3 Çamçukurspor
Kocaeli 1A A Grubu 8. Hafta 22/10/2023 17:00 Tütünçiftlikspor 0-1 Darıca Birlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 25/10/2023 19:15 Körfez Gençlerbirliği 2-1 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli SAL B Grubu 7. Hafta 28/10/2023 17:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 2-0 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 04/11/2023 17:00 Körfez Gençlerbirliği 5-1 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 9. Hafta 05/11/2023 17:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-0 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 11. Hafta 15/11/2023 19:15 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-1 Başiskele Belediye Spor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 18/11/2023 15:00 Körfez Gençlerbirliği 2-1 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 1A B Grubu 11. Hafta 18/11/2023 17:00 Taşköprü Birlikspor 1-1 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A C Grubu 11. Hafta 19/11/2023 14:00 Körfez Esenspor 7-2 İzmit Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 13. Hafta 25/11/2023 17:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 4-1 Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A B Grubu 13. Hafta 26/11/2023 19:00 Taşköprü Birlikspor 0-3 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 13. Hafta 29/11/2023 19:00 Tütünçiftlikspor 0-1 Balabanspor
Kocaeli 1A C Grubu 13. Hafta 30/11/2023 19:00 Körfez Esenspor 2-1 Mertspor
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 02/12/2023 15:00 Taşköprü Birlikspor 0-1 Maşukiyespor
Kocaeli 1A C Grubu 15. Hafta 09/12/2023 17:00 Körfez Esenspor 3-0 Şirinspor
Kocaeli 1A A Grubu 15. Hafta 09/12/2023 19:00 Tütünçiftlikspor 2-1 Tavşancılspor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 10/12/2023 17:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-2 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli SAL A Grubu 15. Hafta 20/12/2023 19:15 Körfez Gençlerbirliği 1-0 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli 1A C Grubu 16. Hafta 21/12/2023 19:15 Körfez Esenspor 2-5 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A B Grubu 16. Hafta 23/12/2023 17:00 Taşköprü Birlikspor 1-2 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 27/12/2023 19:15 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 2-2 Hisareynspor
Kocaeli SAL A Grubu 17. Hafta 29/12/2023 19:15 Körfez Gençlerbirliği 0-1 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A C Grubu 18. Hafta 30/12/2023 19:00 Körfez Esenspor 4-1 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A B Grubu 18. Hafta 03/01/2024 19:15 Taşköprü Birlikspor 3-10 Gölcük Karadenizspor
Kocaeli 1A A Grubu 18. Hafta 04/01/2024 19:15 Tütünçiftlikspor 0-4 Kavaklıspor
Kocaeli SAL A Grubu 19. Hafta 10/01/2024 19:00 Körfez Gençlerbirliği 0-0 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL B Grubu 19. Hafta 13/01/2024 15:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-5 Karamürselspor
Kocaeli 1A Play-Off 1. Hafta 13/01/2024 17:00 Gebze Birlik FK 2-1 Karatepe Gençlerbirliği
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 1. Hafta 20/01/2024 12:00 Körfez Gençlerbirliği 1-2 Üsküdar Anadolu
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 20/01/2024 14:30 Körfez Gençlerbirliği 1-1 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli SAL B Grubu 21. Hafta 21/01/2024 15:30 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 0-4 Çayırovaspor
Kocaeli 1A Play-Off 2. Hafta 21/01/2024 17:45 Alikahya Belediyespor 2-0 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 2A B Grubu 1. Hafta 26/01/2024 19:15 Körfez Birlikspor 3-6 İlimtepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A C Grubu 1. Hafta 28/01/2024 18:00 Körfez Atılımspor 7-1 Kocaeli Emekspor
Kocaeli 2A A Grubu 1. Hafta 30/01/2024 19:00 Körfez Çamlıtepespor 0-0 İzmit Maltaspor
Kocaeli SAL B Grubu 23. Hafta 31/01/2024 19:15 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-7 Arslanbey Organize Sanayispor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Körfez Gençlerbirliği 0-1 Tunçspor
Kocaeli 2A B Grubu 3. Hafta 09/02/2024 19:15 Körfez Birlikspor 1-1 Turgutspor
Kocaeli SAL B Grubu 25. Hafta 10/02/2024 15:00 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1-5 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 2A B Grubu 3. Hafta 10/02/2024 17:00 İlimtepe Gençlerbirliği 3-0 Üçyoldoğuspor
Kocaeli 2A C Grubu 3. Hafta 11/02/2024 17:00 Körfez Atılımspor 2-3 Yenidoğan Serdarspor
Kocaeli 2A C Grubu 3. Hafta 11/02/2024 19:00 Kirazlıyalıspor 0-6 Derince Birlikspor
Kocaeli 2A A Grubu 4. Hafta 18/02/2024 15:00 Körfez Çamlıtepespor 0-2 Yeşilovaspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 6. Hafta 24/02/2024 15:00 Körfez Gençlerbirliği 1-1 Nişantepe FK
Kocaeli 2A B Grubu 5. Hafta 24/02/2024 17:00 İlimtepe Gençlerbirliği 1-2 İzmit Baçspor
Kocaeli 2A B Grubu 5. Hafta 24/02/2024 19:00 Körfez Birlikspor 5-2 Kocaeli Kadıköyspor
Kocaeli 2A C Grubu 5. Hafta 25/02/2024 15:00 Körfez Atılımspor 2-4 Derince Birlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |