Mehmet Ali Kağıtçı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bekirderespor, Bekirpaşa Başaranspor, Çubuklu Balaspor, Kocaeli 1937 Sekaspor, Kocaeli Yenişehirspor, Yenidoğan Serdarspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Kocaeli Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 15/09/2017 19:15 Kocaeli Güneşspor 0-0 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 17/09/2017 16:00 Kocaeli 1937 Sekaspor 0-0 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 30/09/2017 17:00 Kocaeli Güneşspor 3-3 Büyük Derbentspor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 01/10/2017 16:15 Kocaeli 1937 Sekaspor 1-1 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2017 19:00 Kadıköyspor 4-6 Bağçeşmespor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2017 18:00 Bekirpaşa Başaranspor 0-3 Alikahya Belediyespor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 14/10/2017 17:00 Kocaeli Güneşspor 4-1 İhsaniyespor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 15/10/2017 13:00 Alikahya Belediyespor 1-1 Gölcük Asarköyspor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 15/10/2017 15:00 Kocaeli 1937 Sekaspor 2-4 Kartepe Belediyespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 15/10/2017 17:00 Kadıköyspor 0-1 Hisareynspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/10/2017 16:00 İzmit Map Şenerspor 5-3 Çamlıtepespor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 22/10/2017 16:30 İzmit Yenimahallespor 1-3 Yuvacıkspor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 25/10/2017 19:15 Kocaeli 1937 Sekaspor 2-4 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 28/10/2017 16:00 Kocaeli Güneşspor 2-2 Çınarlıspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 29/10/2017 17:00 Kadıköyspor 1-4 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 02/11/2017 19:15 Akmeşespor 2-6 İzmit Kireçocaklarıspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2017 19:15 İzmit Map Şenerspor 3-0 Bağçeşmespor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/11/2017 19:15 Alikahya Belediyespor 3-1 Çerkeşlispor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 11/11/2017 18:30 Kocaeli Güneşspor 1-0 Tavşantepespor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 12/11/2017 16:30 Kocaeli 1937 Sekaspor 1-1 Başiskele Belediyespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 18:30 İzmit Map Şenerspor 2-3 Çayırova Serhatspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/11/2017 17:00 Kadıköyspor 2-1 Çamlıtepespor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2017 19:00 Alikahya Belediyespor 1-1 Körfez Esenspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 19/11/2017 17:00 İzmit Kireçocaklarıspor 0-2 Karamürselspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/11/2017 19:00 Kadıköyspor 4-0 İzmit Map Şenerspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 03/12/2017 14:00 Derincespor 1-1 Kartal Bulvarspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 03/12/2017 17:00 Çenesuyu Plajyoluspor 0-3 Çerkeşlispor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/12/2017 19:00 Kadıköyspor 2-1 Uzuntarlaspor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 09/12/2017 16:00 Kocaeli 1937 Sekaspor 1-1 Kandıra G.B.Belediyespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2017 18:00 İzmit Map Şenerspor 0-2 Hisareynspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 2. Hafta 10/12/2017 14:00 Kocaeli Bayan Futbol Kulübü 7-1 Sakarya Bayan Futbol Spor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 10/12/2017 16:00 Kocaeli Güneşspor 1-2 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 10/12/2017 18:00 İzmit Kireçocaklarıspor 2-2 Yuvacıkspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/12/2017 19:15 İzmit Map Şenerspor 2-2 Gölcük Şirinköyspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 13. Hafta 17/12/2017 14:00 Derincespor 2-3 Nilüfer Erdemli Sportif
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 17/12/2017 16:30 Kocaeli 1937 Sekaspor 0-7 İlimtepe Futbol Kulübü
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 17/12/2017 18:30 Kadıköyspor 4-2 Çayırova Serhatspor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/12/2017 19:00 Kocaeli Güneşspor 0-3 Kocaeli Nusretiyespor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 21/12/2017 19:15 İzmit Kireçocaklarıspor 2-5 Bekirderespor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/12/2017 17:00 Çenesuyu Plajyoluspor 0-2 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 23/12/2017 19:00 İzmit Map Şenerspor 2-1 Uzuntarlaspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 29/12/2017 19:30 Bağçeşmespor 4-1 İzmit Map Şenerspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 30/12/2017 13:00 Kocaeli Bayan Futbol Kulübü 20-1 Sakarya Ankaspor Bayan Futbol Kulübü
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 30/12/2017 15:00 Kocaeli Güneşspor 5-0 Arapçeşmespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 30/12/2017 17:00 Kadıköyspor 3-3 Bahçecikspor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 31/12/2017 13:00 Kocaeli 1937 Sekaspor 2-4 Değirmenderespor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 31/12/2017 15:00 Başiskele Belediyespor 0-8 İlimtepe Futbol Kulübü
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 06/01/2018 14:00 Çenesuyu Plajyoluspor 0-13 Bağdatspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 06/01/2018 16:00 İzmit Map Şenerspor 2-1 Kadıköyspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 07/01/2018 12:00 Kocaeli Bayan Futbol Kulübü 1-1 Kanalboyu Nilüferspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 14. Hafta 14/01/2018 14:00 Derincespor 2-4 İnegöl Kurtuluşspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 14/01/2018 17:00 Kadıköyspor 5-2 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 14/01/2018 19:00 Bekirpaşa Başaranspor 1-5 Çerkeşlispor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 20. Hafta 17/01/2018 19:15 Kocaeli Güneşspor 1-3 Diliskelesispor
Kocaeli Süper Amatör B Grubu 20. Hafta 20/01/2018 15:00 Kocaeli 1937 Sekaspor 9-3 Tavşancılspor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 20/01/2018 17:00 İzmit Map Şenerspor 2-4 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 28/01/2018 14:00 Derincespor 0-2 Beylerbeyi
Kocaeli 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 28/01/2018 16:30 Hisareynspor 4-0 Yuvam İzmitspor
Kocaeli 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 31/01/2018 19:00 Hisareynspor 1-2 Karamürselspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 1. Hafta 03/02/2018 17:00 İzmit Kalespor 1-4 Beşyol Zabıtanspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 03/02/2018 19:00 İzmit Selanikspor 0-2 Uzunçiftlikspor
Kocaeli 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 04/02/2018 13:00 Karamürselspor 3-0 Gebze Kirazpınarspor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu Baraj 1. Hafta 04/02/2018 15:45 İhsaniyespor 2-1 Arapçeşmespor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 04/02/2018 18:30 Eşmespor 2-2 Maşukiyespor
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 10/02/2018 13:00 Kocaeli Güneşspor 1-1 Kandıra G.B.Belediyespor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 10/02/2018 15:00 İzmit Gültepe 1-1 Eşmespor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 10/02/2018 17:00 İzmit Gençlerbirliği 4-2 Yeni Kandıraspor
Kocaeli 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/02/2018 19:00 Map Kavaklıspor 4-2 Üçyoldoğuspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 11/02/2018 14:00 Derincespor 3-2 Sapancaspor
Kocaeli 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 11/02/2018 16:45 Yılmazspor 0-4 Anadolu Yeniköyspor
Kocaeli 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 11/02/2018 18:45 Yenidoğan Serdarspor 2-3 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 3. Hafta 17/02/2018 15:00 İzmit Kalespor 1-5 Körfez Atılım FK
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 3. Hafta 17/02/2018 17:00 İzmit Futbol Kulübü 5-0 Derbent Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 19. Hafta 18/02/2018 14:00 Derincespor 1-5 Kestel Belediyespor
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 21/02/2018 19:00 Kocaeli Güneşspor 1-2 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 23/02/2018 19:00 Map Kavaklıspor 6-0 Şirintepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/02/2018 17:00 Yenidoğan Serdarspor 1-2 Kirazlıyalıspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 24/02/2018 19:00 İzmit Gençlerbirliği 0-2 Eşmespor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 25/02/2018 17:00 İzmit Selanikspor 1-2 Arslanbey Organize Sanayi
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 28/02/2018 19:00 Kocaeli Güneşspor 0-5 Gebze Sultan Orhanspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 03/03/2018 15:00 Yahya Kaptan Gençlerbirliği 2-1 Uzunçiftlikspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 5. Hafta 03/03/2018 17:00 İzmit Futbol Kulübü 1-0 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 5. Hafta 03/03/2018 19:00 Beşyol Zabıtanspor 3-2 Derbent Esnafspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 04/03/2018 17:00 İzmit Gültepe 2-0 Mertspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 10/03/2018 14:00 İzmit Gençlerbirliği 1-3 İzmit Gültepe
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 7. Hafta 11/03/2018 15:00 Beşyol Zabıtanspor 0-3 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 13/03/2018 19:00 Map Kavaklıspor 1-1 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 14/03/2018 19:00 İzmit Gültepe 7-0 Yeni Kandıraspor
Kocaeli 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 17/03/2018 13:00 Yenidoğan Serdarspor 3-0 Anadolu Yeniköyspor
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 9. Hafta 17/03/2018 15:00 Kocaeli Güneşspor 1-2 Büyük Derbentspor
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 17/03/2018 17:00 Yahya Kaptan Gençlerbirliği 1-1 Arslanbey Organize Sanayi
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 18/03/2018 18:00 İzmit Gültepe 3-3 Yarımcaspor
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 10. Hafta 21/03/2018 19:15 Kocaeli Güneşspor 3-4 Kocaeli Nusretiyespor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 9. Hafta 25/03/2018 16:15 İzmit Kalespor 3-5 Derbent Esnafspor
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 12. Hafta 28/03/2018 19:00 Kocaeli Güneşspor 4-1 İlimtepe Futbol Kulübü
Kocaeli 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 31/03/2018 17:00 Yenidoğan Serdarspor 2-1 Kocaeli Yenişehirspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 01/04/2018 15:00 İzmit Gençlerbirliği 1-9 Yarımcaspor
Kocaeli 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 01/04/2018 17:00 İzmit Gültepe 2-4 Maşukiyespor
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 11. Hafta 03/04/2018 19:00 İzmit Kalespor 2-9 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli Süper Amatör Play-Off 14. Hafta 07/04/2018 15:00 Kocaeli Güneşspor 4-4 İhsaniyespor
Kocaeli 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 07/04/2018 17:00 Şirintepe Gençlerbirliği 2-10 Map Kavaklıspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig A Grubu 7. Hafta 15/04/2018 12:00 Kocaeli İ.E.S.K. 4-2 Zonguldak İ.E.S.K.
Kocaeli 2.Amatör D Grubu 14. Hafta 15/04/2018 17:00 İzmit Selanikspor 6-3 Yahya Kaptan Gençlerbirliği
Kocaeli 2.Amatör E Grubu 14. Hafta 22/04/2018 19:00 İzmit Kalespor - Uzuntarlaspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig A Grubu 9. Hafta 06/05/2018 12:00 Kocaeli İ.E.S.K. - İstanbul Aksaray İ.E.S.K.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design