Salih Gün(Tavşancıl)Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Diliskelesispor, Tavşancılspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL Play-Off 11. Hafta   19:15 Diliskelesispor - Yuvacıkspor
Kocaeli 1A C Grubu 1. Hafta 15/09/2019 17:00 Dilovası Belediyespor 5-1 Çayırtepe Gençlikspor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 22/09/2019 15:00 Tavşancılspor 4-3 Gebze Sultan Orhanspor
Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 22/09/2019 17:00 Diliskelesispor 2-1 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 05/10/2019 17:00 Dilovası Belediyespor 6-1 Uzunçiftlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Diliskelesispor 1-0 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 06/10/2019 17:00 Tavşancılspor 5-1 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 19/10/2019 18:00 Dilovası Belediyespor 5-2 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 20/10/2019 15:00 Tavşancılspor 1-1 Yazlıkspor
Kocaeli SAL A Grubu 6. Hafta 26/10/2019 17:00 Diliskelesispor 3-2 Başiskele Damlarspor
Kocaeli 1A C Grubu 8. Hafta 27/10/2019 17:00 Dilovası Belediyespor 3-2 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 03/11/2019 17:00 Tavşancılspor 5-2 Mertspor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 04/11/2019 19:15 Diliskelesispor 6-1 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 16/11/2019 18:00 Tavşancılspor 1-0 Kavaklıspor
Kocaeli 1A C Grubu 11. Hafta 22/11/2019 19:15 Dilovası Belediyespor 2-2 Bahçecikspor
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 29/11/2019 19:30 Tavşancılspor 2-2 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 01/12/2019 15:00 Dilovası Belediyespor 1-0 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 02/12/2019 19:30 Diliskelesispor 1-2 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 11/12/2019 19:15 Dilovası Belediyespor 1-1 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 14/12/2019 18:00 Tavşancılspor 0-0 İzmit Gültepespor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 18/12/2019 19:15 Diliskelesispor 1-0 Çınarlıspor
Kocaeli 1A C Grubu 16. Hafta 21/12/2019 15:00 Dilovası Belediyespor 9-4 Çayırova Fatihspor
Kocaeli 1A B Grubu 16. Hafta 22/12/2019 15:00 Tavşancılspor 3-0 Derince Birlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 28/12/2019 17:00 Diliskelesispor 5-1 Bağdatspor
Kocaeli 1A B Grubu 17. Hafta 28/12/2019 19:00 Tavşancılspor 3-2 Nusretiyespor
Kocaeli SAL A Grubu 18. Hafta 11/01/2020 15:00 Diliskelesispor 4-0 İhsaniyespor
Kocaeli 1A D Grubu 18. Hafta 18/01/2020 17:00 Beylikbağı Karadenizspor 4-2 Çayırova Menderesspor
Kocaeli SAL Play-Off 1. Hafta 25/01/2020 15:00 Diliskelesispor 1-1 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli 2A G Grubu 4. Hafta 01/02/2020 15:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 3-3 Gebze Balkanspor
Kocaeli SAL Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 15:00 Diliskelesispor 2-1 Değirmenderespor
Kocaeli SAL Play-Off 5. Hafta 22/02/2020 15:00 Diliskelesispor 1-2 Maşukiyespor
Kocaeli SAL Play-Off 7. Hafta 01/03/2020 14:00 Diliskelesispor 3-1 Çınarlıspor
Kocaeli SAL Play-Off 9. Hafta 15/03/2020 16:00 Diliskelesispor 1-1 Arslanbey Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design