Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 22/09/2018 17:00 Başiskele Damlarspor 1-1 Derince Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Başiskele Doğantepespor 4-1 Çayırovaspor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 29/09/2018 18:00 Yuvacıkspor 1-0 Seka Doğanspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Başiskele Belediyespor 1-1 Çayırova Menderes Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 Başiskele Doğantepespor 4-1 Bornova Yeşilova
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/10/2018 19:15 Başiskele Belediyespor 1-1 Kartepe Köseköy Ateşspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Başiskele Doğantepespor 1-1 Aliağa Futbol A.Ş
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 20/10/2018 17:00 Yuvacıkspor 1-1 Bağçeşmespor
Kocaeli Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 21/10/2018 16:00 Arslanbey Gençlerbirliği 2-1 Derincespor
Kocaeli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/10/2018 19:15 Bahçecikspor 0-7 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 27/10/2018 16:00 Başiskele Damlarspor 4-3 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/10/2018 18:00 Başiskele Belediyespor 0-2 Körfez Bld. Hereke Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 6. Hafta 28/10/2018 14:00 Başiskele Doğantepespor 0-1 Maltepespor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 7. Hafta 03/11/2018 17:00 Yuvacıkspor 2-0 Uzunçiftlikspor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 07/11/2018 19:15 Yuvacıkspor 1-0 Tavşancılspor
Kocaeli 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/11/2018 17:00 Başiskele Belediyespor 4-0 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 10/11/2018 19:00 Başiskele Damlarspor 2-1 Taşköprü Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Başiskele Doğantepespor 2-2 Belediye Derincespor
Kocaeli 1.Amatör D Grubu 9. Hafta 17/11/2018 17:00 Yuvacıkspor - Gölcük Asarköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design