23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Şehit Ast Cvş Fatih Karagöz Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Eşmespor, Uzuntarla Belediyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A D Grubu 2. Hafta 23/09/2023 17:00 Uzuntarla Belediyespor 6-0 Hereke Gençlik Eğitim Kültürspor
Kocaeli SAL A Grubu 3. Hafta 07/10/2023 15:00 Eşmespor 5-3 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli 1A D Grubu 4. Hafta 07/10/2023 17:00 Uzuntarla Belediyespor 2-0 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli SAL A Grubu 5. Hafta 15/10/2023 14:00 Eşmespor 5-0 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A D Grubu 6. Hafta 15/10/2023 16:00 Uzuntarla Belediyespor 1-0 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 24/10/2023 19:00 Uzuntarla Belediyespor 1-1 Kocaeli Körfezspor
Kocaeli SAL A Grubu 7. Hafta 25/10/2023 19:00 Eşmespor 0-0 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli SAL A Grubu 9. Hafta 04/11/2023 18:00 Eşmespor 2-1 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 1A D Grubu 10. Hafta 12/11/2023 18:00 Uzuntarla Belediyespor 2-1 Başiskele Damlarspor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 18/11/2023 17:00 Eşmespor 3-0 İhsaniyespor
Kocaeli 1A D Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:15 Uzuntarla Belediyespor 2-2 Çayırova Fatihspor
Kocaeli SAL A Grubu 13. Hafta 26/11/2023 17:00 Eşmespor 0-1 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli 1A D Grubu 14. Hafta 02/12/2023 17:00 Uzuntarla Belediyespor 7-1 İzmit Yenimahalle
Kocaeli SAL A Grubu 15. Hafta 20/12/2023 19:15 Eşmespor 1-2 Bağdatspor
Kocaeli 1A D Grubu 16. Hafta 23/12/2023 18:00 Uzuntarla Belediyespor 2-0 İzmit Yahya Kaptanspor
Kocaeli SAL A Grubu 17. Hafta 29/12/2023 19:00 Eşmespor 0-1 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli SAL A Grubu 19. Hafta 10/01/2024 19:00 Eşmespor 3-0 Dilovası Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 21. Hafta 20/01/2024 17:00 Eşmespor 0-3 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli SAL A Grubu 23. Hafta 28/01/2024 15:00 Eşmespor 2-3 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli 2A D Grubu 2. Hafta 02/02/2024 19:00 Uzuntarlaspor 1-3 İzmit Vezirçiftliğispor
Kocaeli SAL A Grubu 25. Hafta 11/02/2024 15:00 Eşmespor 1-3 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 2A D Grubu 3. Hafta 11/02/2024 17:00 Uzuntarlaspor 8-0 Büyük Derbentspor
Kocaeli 2A D Grubu 5. Hafta 25/02/2024 15:00 Uzuntarlaspor 6-0 Başiskele Birlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |