Şekerpınar Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çayırova Şekerpınar G.Birliği, Çayırova Yenimahalle Serhatspor, Çayırovaspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kocaeli 2A F Grubu 10. Hafta     Çayırova Gençlerbirliği - Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli 2A G Grubu 10. Hafta   17:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği - Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor
Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 14/09/2019 17:00 Çayırova Menderesspor 0-2 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 21/09/2019 18:00 Çayırova Fatihspor 1-1 İzmit Yenimahalle
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 28/09/2019 17:00 Çayırova Menderesspor 2-1 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A C Grubu 3. Hafta 29/09/2019 15:00 Çayırova Fatihspor 1-4 Bahçecikspor
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 12/10/2019 17:00 Çayırova Menderesspor 0-4 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A C Grubu 7. Hafta 23/10/2019 19:15 Çayırova Fatihspor 0-5 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 7. Hafta 26/10/2019 19:00 Çayırova Menderesspor 4-1 Eşmespor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 02/11/2019 17:00 Çayırova Fatihspor 1-5 Uzunçiftlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 03/11/2019 17:00 Çayırova Menderesspor 3-2 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 17/11/2019 17:00 Çayırova Fatihspor 0-7 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 24/11/2019 18:00 Çayırova Menderesspor 1-1 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 04/12/2019 19:15 Çayırova Menderesspor 1-1 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 1A C Grubu 13. Hafta 07/12/2019 17:00 Çayırova Fatihspor 0-1 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 1A D Grubu 14. Hafta 08/12/2019 19:00 Darıcaspor 1-5 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A C Grubu 15. Hafta 15/12/2019 13:00 Çayırova Fatihspor 1-7 Çayırtepe Gençlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 18/12/2019 19:15 Çayırova Menderesspor 2-1 Darıcaspor
Kocaeli 1A D Grubu 17. Hafta 28/12/2019 15:00 Çayırova Menderesspor 0-6 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 29/12/2019 15:00 Çayırova Fatihspor 0-3 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli 2A F Grubu 1. Hafta 11/01/2020 17:00 Çayırova Gençlerbirliği 8-0 Mollafenarispor
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 18/01/2020 16:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 0-0 Gebze Beşköy Gençlerbirliği
Kocaeli 2A G Grubu 2. Hafta 18/01/2020 18:00 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 0-1 41 Karadeniz Sportif
Kocaeli 2A G Grubu 3. Hafta 26/01/2020 17:30 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 1-3 Gebze Balkanspor
Kocaeli 2A F Grubu 4. Hafta 02/02/2020 13:00 Çayırova Gençlerbirliği 2-3 Gebze Yavuz Selimspor
Kocaeli 2A G Grubu 5. Hafta 16/02/2020 14:00 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 2-2 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A G Grubu 6. Hafta 22/02/2020 15:00 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 0-2 Tavşanlıspor
Kocaeli 2A G Grubu 6. Hafta 22/02/2020 17:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 0-2 41 Karadeniz Sportif
Kocaeli 2A F Grubu 7. Hafta 29/02/2020 17:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 1-3 Gebze Yavuz Selimspor
Kocaeli 2A G Grubu 8. Hafta 07/03/2020 16:00 Çayırova Şekerpınar G.Birliği 2-5 Tavşanlıspor
Kocaeli 2A F Grubu 8. Hafta 08/03/2020 17:00 Çayırova Gençlerbirliği 1-3 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 2A G Grubu 9. Hafta 15/03/2020 14:00 Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor 4-1 Gebze Beşköy Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design