Şehit Muharrem Samur Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Konya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Konya Gençlerbirliği

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Konya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 08/10/2017 12:00 Konya Karakartallar 3-1 Cihanbeyli Belediyespor
Konya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 08/10/2017 14:00 Yeni Meramspor 4-1 Kulu Belediyespor
Konya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 08/10/2017 16:00 Havzanspor 3-2 Selçuklu İdman Yurdu
Konya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 08/10/2017 18:00 Çelik Duş Doğuşspor 1-2 Yeni Doğanhisarspor
Konya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2017 12:00 Çelik Duş Doğuşspor 1-2 Havzanspor
Konya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 15/10/2017 14:00 Monivaspor 2-4 Gölyazı Belediyespor
Konya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2017 16:00 Selçuklu İdman Yurdu 3-2 Akşehir Gençlikspor
Konya 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2017 12:00 Çelik Duş Doğuşspor 3-3 Selçuklu İdman Yurdu
Konya 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2017 14:00 Havzanspor 2-3 Akören Kültürspor
Konya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 22/10/2017 16:00 İhsaniye Gençlerbirliği 1-2 Monivaspor
Konya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 29/10/2017 11:00 Monivaspor 2-3 Konya Demirspor
Konya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 29/10/2017 13:00 Konya Karakartallar 2-1 Sarayönüspor
Konya 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2017 15:00 Selçuklu İdman Yurdu 1-2 Seydişehirgücü
Konya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 05/11/2017 11:00 Çelik Duş Doğuşspor 3-2 Bozkır Gençlerbirliği
Konya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 05/11/2017 13:00 İhsaniye Gençlerbirliği 4-7 Cihanbeyli Belediyespor
Konya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 05/11/2017 15:00 Selçuklu İdman Yurdu 0-1 Akören Kültürspor
Konya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 12/11/2017 15:00 Konya Karakartallar 7-1 İhsaniye Gençlerbirliği
Konya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2017 11:00 Selçuklu İdman Yurdu 2-1 Bozkır Gençlerbirliği
Konya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2017 13:00 Havzanspor 2-2 Yeni Doğanhisarspor
Konya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2017 15:00 Çelik Duş Doğuşspor 0-0 Seydişehirgücü
Konya 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 26/11/2017 11:00 Yeni Meramspor 1-2 Konya Demirspor
Konya 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 26/11/2017 15:00 Konya Karakartallar 7-0 Monivaspor
Konya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 03/12/2017 15:00 Monivaspor 3-1 Yeni Meramspor
Konya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 10/12/2017 15:00 Selçuklu İdman Yurdu 2-3 Havzanspor
Konya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/12/2017 13:00 Monivaspor 0-3 Sarayönüspor
Konya 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 17/12/2017 15:00 Havzanspor 3-1 Çelik Duş Doğuşspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 6. Hafta 06/01/2018 12:00 Pema Koleji Gençlikspor 1-4 Konyaaltı Gençlikspor
Konya 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 07/01/2018 12:00 Selçuklu İdman Yurdu 3-1 Çelik Duş Doğuşspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 7. Hafta 07/01/2018 12:00 Konya İdman Yurdu 0-3 Hakkarigücü
Konya 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2018 14:00 Monivaspor 3-1 İhsaniye Gençlerbirliği
Konya 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 14/01/2018 12:00 Çelik Duş Doğuşspor 0-7 Akören Kültürspor
Konya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 14/01/2018 14:00 İhsaniye Gençlerbirliği 1-2 Kulu Belediyespor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 8. Hafta 20/01/2018 17:00 Konya İdman Yurdu - Kocaeli Harb-İş
Konya 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 21/01/2018 12:00 İhsaniye Gençlerbirliği - Konya Karakartallar
Konya 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 21/01/2018 14:00 Monivaspor - Kulu Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design