23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Sabri Tevfik Okyavuz Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kütahya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 1. Hafta 15/10/2023 13:00 Tunçbilek Belediyespor 4-1 Çavdarhisarspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 1. Hafta 15/10/2023 15:00 Tavşanlı Moymulspor 2-1 Dayınlarspor
Kütahya Yalçın Kıldıran 1A Tavşanlı B 3. Hafta 22/10/2023 11:00 Sülyespor 1-1 Demirbilekspor
Kütahya Yalçın Kıldıran 1A Tavşanlı A 3. Hafta 22/10/2023 13:00 Tavşanlı Gençlikspor 1-1 Çardaklıspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 2. Hafta 22/10/2023 15:00 Çukurköyspor 2-4 Sarıot Gençlikspor
Kütahya Yalçın Kıldıran 1A Tavşanlı A 4. Hafta 29/10/2023 11:00 Çobanköyspor 4-0 Beyköyspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 3. Hafta 29/10/2023 13:00 Akıncılarspor 0-8 Domaniçspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 3. Hafta 29/10/2023 15:00 Tavşanlı Moymulspor 3-3 Çukurköyspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 13:00 Çukurköyspor 0-7 Kütahya Yeşilayspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 4. Hafta 05/11/2023 15:00 Tunçbilek Belediyespor 2-1 Altıntaş Belediye Gençlikspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 5. Hafta 12/11/2023 13:00 Tavşanlı Moymulspor 10-0 Hacıkebirspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 5. Hafta 12/11/2023 15:00 Akıncılarspor 8-1 Çavdarhisarspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 6. Hafta 19/11/2023 13:00 Çukurköyspor 2-3 Beycespor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 15:00 Tunçbilek Belediyespor 2-1 Akıncılarspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 7. Hafta 26/11/2023 13:00 Tavşanlı Moymulspor 3-0 Sarıot Gençlikspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 15:00 Akıncılarspor 3-1 Aslanapaspor
Kütahya Yalçın Kıldıran 1A Tavşanlı B 9. Hafta 03/12/2023 11:00 Hanımçeşmespor 1-2 Sülyespor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 8. Hafta 03/12/2023 13:00 Tunçbilek Belediyespor 0-2 Domaniçspor
Kütahya Yalçın Kıldıran 1A Tavşanlı B 9. Hafta 03/12/2023 15:00 Tavşanlı Gençlergücü 6-1 Demirbilekspor
Kütahya Yalçın Kıldıran 1A Tavşanlı A 10. Hafta 10/12/2023 11:00 Dereboyu Yağmurluspor 0-6 Beyköyspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 13:00 Çukurköyspor 11-0 Hacıkebirspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 Akıncılarspor 2-1 Balkan Termikspor
Kütahya Yalçın Kıldıran 1A Tavşanlı Play-Off 1. Hafta 24/12/2023 14:00 Çobanköyspor 2-1 Sülyespor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 10. Hafta 07/01/2024 14:00 Çukurköyspor 5-4 1867 Simavspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 11. Hafta 14/01/2024 15:00 Akıncılarspor 1-0 Kütahya Seramikspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 11. Hafta 18/01/2024 13:00 Tavşanlı Moymulspor 0-1 Beycespor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 12. Hafta 21/01/2024 14:00 Çukurköyspor 2-3 Tavşanlı Moymulspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 13. Hafta 28/01/2024 14:00 Akıncılarspor 1-0 Dağardı Gençlikspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 14. Hafta 04/02/2024 13:00 Tunçbilek Belediyespor 3-1 Balkan Termikspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 14. Hafta 04/02/2024 15:00 Çukurköyspor 3-1 Dayınlarspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 15. Hafta 11/02/2024 13:00 Akıncılarspor 0-4 Tunçbilek Belediyespor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 15. Hafta 11/02/2024 15:00 Tavşanlı Moymulspor 2-5 1867 Simavspor
Kütahya Vali Ali Çelik 1A Play-Off B 3. Hafta 18/02/2024 13:00 Tavşanlı Gençlikspor 2-4 Kütahya Genç SHÇEK
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 16. Hafta 18/02/2024 15:00 Tunçbilek Belediyespor 1-0 Kütahya Seramikspor
Kütahya Vali Ali Çelik 1A Play-Off B 4. Hafta 25/02/2024 13:00 Tavşanlı Gençlikspor - Emet Borspor
Kütahya Vali Ali Çelik 1A Play-Off A 4. Hafta 25/02/2024 15:00 Çobanköyspor - Domaniç Muratlıspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |