Toki 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kütahya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor, Kütahya Yeşilayspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 11. Hafta 16/01/2021 13:00 Kütahya Seramikspor 5-1 Çavdarhisarspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 0-3 Bozüyük Vitraspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 1. Hafta 06/11/2021 14:00 Kütahya İl Özel İdare 0-3 Tunçbilek Belediyespor
Kütahya 1A Merkez C 1. Hafta 07/11/2021 11:00 Çakırsazspor 1-1 Kütahya Pınarspor
Kütahya 1A Merkez C 1. Hafta 07/11/2021 13:00 Alayuntspor 6-3 Zığraspor
Kütahya 1A Merkez C 1. Hafta 07/11/2021 15:00 Sevdiğin Alibeyköy Birlikspor 3-3 Kütahya Genç SHÇEK
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 1-3 Gerede 1970 FK
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 2. Hafta 14/11/2021 11:30 Hacıkebirspor 1-1 Çavdarhisarspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Kütahya Yeşilayspor 1-5 Anadolu Üniversitesi
Kütahya 1A Merkez B 3. Hafta 21/11/2021 11:00 Ağaçköyspor 1-1 30 Ağustosspor
Kütahya 1A Merkez C 3. Hafta 21/11/2021 13:00 İnköy Enginspor 2-3 Zığraspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 3. Hafta 21/11/2021 15:00 Kütahya İl Özel İdare 1-0 Kütahya Seramikspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 4. Hafta 27/11/2021 15:00 Kütahya Seramikspor 0-0 Akıncılarspor
Kütahya 1A Merkez B 4. Hafta 28/11/2021 11:00 Anadolu Bahçelievler Gençlikspor 5-3 Kütahya Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Kütahya Yeşilayspor 0-0 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 5. Hafta 04/12/2021 15:00 Kütahya İl Özel İdare 3-2 Hacıkebirspor
Kütahya 1A Merkez C 5. Hafta 05/12/2021 11:00 Kütahya Genç SHÇEK 3-0 Kütahya Pınarspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 0-4 Bayırköyspor
Kütahya 1A Merkez C 6. Hafta 12/12/2021 11:00 Sevdiğin Alibeyköy Birlikspor 1-7 Kütahya Termikspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Kütahya Yeşilayspor 1-0 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 7. Hafta 18/12/2021 14:00 Kütahya Seramikspor 7-0 Domaniç Muratlıspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 7. Hafta 19/12/2021 11:00 Kütahya İl Özel İdare 1-2 Çavdarhisarspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 1-2 Yeniçağaspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Kütahya Yeşilayspor 0-2 Bayırköyspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 11. Hafta 16/01/2022 15:00 Kütahya İl Özel İdare 0-2 Akıncılarspor
Kütahya 1A Merkez A 10. Hafta 30/01/2022 11:00 Parmakören Gençlikspor 1-3 Sinerköy Gençlikspor
Kütahya 1A Merkez A 10. Hafta 30/01/2022 13:00 Özbekspor 1-1 Kütahya Cezaevispor
Kütahya 1A Merkez C 8. Hafta 30/01/2022 15:00 Kütahya Termikspor 4-4 İnköy Enginspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 12. Hafta 05/02/2022 13:00 Kütahya Seramikspor 4-0 Hisarcık Belediyespor
Kütahya 1A Merkez C 9. Hafta 06/02/2022 11:00 Alayuntspor 2-2 Kütahya Pınarspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 12. Hafta 06/02/2022 13:00 Hacıkebirspor 2-1 Uluoymak 1 Eylülspor
Kütahya 1A Merkez B 9. Hafta 06/02/2022 15:00 1977 Vefaspor 4-4 Kütahya Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 11. Hafta 12/02/2022 14:00 Kütahya Yeşilayspor 0-0 Yeniçağaspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 2-2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 14. Hafta 19/02/2022 15:00 Hacıkebirspor 1-2 Hisarcık Belediyespor
Kütahya 1A Merkez B 10. Hafta 20/02/2022 13:00 30 Ağustosspor 3-1 Ağaçköyspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 14. Hafta 20/02/2022 15:00 Kütahya Seramikspor 0-1 Kütahya İl Özel İdare
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 15. Hafta 23/02/2022 14:00 Kütahya İl Özel İdare 2-0 1867 Simavspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 13. Hafta 26/02/2022 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 1-7 Eskişehir Yunusemrespor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 16. Hafta 27/02/2022 11:30 Hacıkebirspor 1-1 Kütahya İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Kütahya Yeşilayspor 1-2 Bozüyük Vitraspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 17. Hafta 05/03/2022 14:00 Kütahya İl Özel İdare 1-1 Uluoymak 1 Eylülspor
Kütahya 1A Merkez A 15. Hafta 06/03/2022 11:30 Sinerköy Gençlikspor 2-1 Evliya Çelebi Devlet Hastanesi
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 1-3 Eskişehir Sağlıkspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 19. Hafta 13/03/2022 11:00 Kütahya İl Özel İdare 4-0 Hisarcık Belediyespor
Kütahya 1A Merkez A 17. Hafta 19/03/2022 15:00 Parmakören Gençlikspor 0-3 Evliya Çelebi Devlet Hastanesi
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 20. Hafta 20/03/2022 11:00 Hacıkebirspor 4-4 Kütahya Seramikspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Kütahya Yeşilayspor 2-1 Gerede 1970 FK
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 16. Hafta 26/03/2022 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 0-4 Kütahya Yeşilayspor
Kütahya 1A Merkez A 18. Hafta 27/03/2022 13:30 Kütahya Cezaevispor 2-2 Dumlupınar Zaferspor
Kütahya Cahit Özel Süper Amatör 21. Hafta 27/03/2022 15:30 Kütahya Seramikspor 3-2 Uluoymak 1 Eylülspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Kütahya Yeşilayspor 5-2 Eskişehir Sağlıkspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 3.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 0-5 Anadolu Üniversitesi
Kütahya 1A Play-Off A 2. Hafta 17/04/2022 14:00 Kütahya Termikspor 2-0 Sarıot Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design