23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Toki 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kütahya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor, Kütahya İl Özel İdare, Kütahya Yeşilayspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 1. Hafta 14/10/2023 15:00 Balkan Termikspor 0-7 Kütahya Seramikspor
Kütahya 1A Merkez A 2. Hafta 15/10/2023 11:00 Kütahya Çinispor 1-6 Re - Za Alibeyköy Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Kütahya İl Özel İdare 0-4 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Kütahya 1A Merkez A 3. Hafta 22/10/2023 11:00 Kütahya Çamlıcaspor 0-4 30 Ağustosspor
Kütahya 1A Merkez A 3. Hafta 22/10/2023 13:00 Ağaçköyspor 0-3 Kütahya Demirspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 2. Hafta 22/10/2023 15:00 Kütahya Seramikspor 1-0 Akıncılarspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 3. Hafta 28/10/2023 14:00 Balkan Termikspor 1-8 Dağardı Gençlikspor
Kütahya 1A Merkez B 4. Hafta 29/10/2023 10:30 İnköy Enginspor 0-1 İsaköyspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 3. Hafta 29/10/2023 12:30 Kütahya Yeşilayspor 0-0 Beycespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 3. Hafta 29/10/2023 15:30 Kütahya İl Özel İdare 0-3 Bayındırspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 4. Hafta 04/11/2023 15:00 Domaniçspor 4-0 Kütahya Seramikspor
Kütahya 1A Merkez A 5. Hafta 05/11/2023 13:00 Kütahya Çamlıcaspor 2-6 Alayuntspor
Kütahya 1A Merkez B 5. Hafta 05/11/2023 15:00 İsaköyspor 2-0 Dumlupınar Zaferspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 5. Hafta 12/11/2023 12:00 Kütahya Seramikspor 0-2 Dağardı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 12/11/2023 15:00 Kütahya İl Özel İdare 0-7 Çeşme Belediyespor
Kütahya 1A Merkez A 7. Hafta 19/11/2023 11:00 Kütahya Genç SHÇEK 1-0 Alayuntspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 7. Hafta 25/11/2023 15:00 Kütahya Seramikspor 2-1 Tunçbilek Belediyespor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 12:00 Balkan Termikspor 0-5 Altıntaş Belediye Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 15:00 Kütahya İl Özel İdare 0-2 Tavşanlı Tepecikspor
Kütahya 1A Merkez B 9. Hafta 03/12/2023 13:00 Anadolu Bahçelievler Gençlikspor 3-0 İsaköyspor
Kütahya 1A Merkez B 9. Hafta 03/12/2023 15:00 Çakırsazspor 3-0 Kütahya Cezaevispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 06/12/2023 14:00 Kütahya İl Özel İdare 1-0 Bilecik 1969 Spor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 13:00 Kütahya Seramikspor 2-1 Altıntaş Belediye Gençlikspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 Kütahya Yeşilayspor 0-0 Tavşanlı Moymulspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 12. Hafta 20/12/2023 14:00 Kütahya İl Özel İdare 2-0 Belediye Bolvadin Termalspor
Kütahya 1A Merkez A 11. Hafta 24/12/2023 12:30 Kütahya Çamlıcaspor 0-2 Re - Za Alibeyköy Birlikspor
Kütahya 1A Merkez A 11. Hafta 24/12/2023 14:30 Kütahya Genç SHÇEK 6-1 Kütahya Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:00 Kütahya İl Özel İdare 0-1 Asarlık Gençlikspor
Kütahya 1A Merkez B 12. Hafta 31/12/2023 12:30 Çakırsazspor 3-2 Anadolu Bahçelievler Gençlikspor
Kütahya 1A Merkez A 12. Hafta 31/12/2023 14:30 Re - Za Alibeyköy Birlikspor 5-0 Ağaçköyspor
Kütahya 1A Merkez B 13. Hafta 07/01/2024 12:30 Kütahya Cezaevispor 2-1 1977 Vefaspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 10. Hafta 07/01/2024 14:30 Kütahya Seramikspor 1-1 Balkan Termikspor
Kütahya 1A Merkez A 14. Hafta 14/01/2024 13:00 30 Ağustosspor 2-4 Kütahya Çinispor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 11. Hafta 14/01/2024 15:00 Balkan Termikspor 0-8 Domaniçspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 12. Hafta 21/01/2024 14:00 Domaniçspor 3-0 Akıncılarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 17. Hafta 04/02/2024 14:00 Kütahya İl Özel İdare 0-4 Alaçatıspor
Kütahya Vali Ali Çelik SAL A Grubu 17. Hafta 24/02/2024 13:00 Domaniçspor 2-2 Tunçbilek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 20. Hafta 25/02/2024 14:00 Kütahya İl Özel İdare 0-4 Emirdağspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 22. Hafta 10/03/2024 14:00 Kütahya İl Özel İdare 0-5 Yunus Emre Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 24. Hafta 24/03/2024 15:00 Kütahya İl Özel İdare 0-3 İzmirspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 26. Hafta 07/04/2024 15:00 Kütahya İl Özel İdare 0-5 Tire 2021 FK
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |