Yeşiltepe 3 Nolu Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Malatya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Malatya Hasanbeyspor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-0 62 Pertekspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 02/10/2016 15:00 İnönü Üniversitesi 1-1 Araban Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 16/10/2016 15:00 İnönü Üniversitesi 0-0 Elazığ Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-2 1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 30/10/2016 14:00 İnönü Üniversitesi 0-4 11 Nisanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-1 Karaköprü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 13/11/2016 14:00 İnönü Üniversitesi 1-0 Şehitkamil Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 19/11/2016 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-0 Araban Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 27/11/2016 11:00 Malatya Telekomspor 1-9 Hekimhan Belediyesi Girmanaspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 27/11/2016 13:00 Arguvan Belediyespor 4-3 44 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 27/11/2016 15:00 Malatya Demirspor 3-1 Malatya Sanayispor
Malatya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/11/2016 15:00 Kaldırımgücü 2-3 1966 Malatya Gençlikspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/12/2016 11:00 1966 Malatya Gençlikspor 2-1 Adafı Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 İnönü Üniversitesi 1-2 1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 7-0 Kahramanmaraş Sakaryaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 18/12/2016 14:00 İnönü Üniversitesi 0-1 Karaköprü Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/12/2016 14:00 Orduzuspor 3-2 Battalgazi Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 25/12/2016 10:30 1966 Malatya Gençlikspor 1-0 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 25/12/2016 12:30 1932 Malatyagücü 0-0 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 25/12/2016 14:30 44 Malatyaspor 3-1 Akçadağspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 01/01/2017 11:30 Arguvan Belediyespor 1-1 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/01/2017 13:30 Orduzuspor 1-2 1932 Malatyagücü
Malatya 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 08/01/2017 11:30 Malatya Sanayispor 1-2 Ataköyspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/01/2017 13:30 Kaldırımgücü 1-5 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/01/2017 11:00 Ataköyspor 2-2 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 22/01/2017 11:00 44 Malatyaspor 1-3 Arguvan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Şehitkamil Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 29/01/2017 11:00 Kaldırımgücü 0-10 1932 Malatyagücü
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 29/01/2017 14:00 İnönü Üniversitesi 2-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 05/02/2017 11:00 1932 Malatyagücü 2-0 Adafı Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-0 Elazığ DSİ
Malatya 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 12/02/2017 11:00 Malatya Telekomspor 0-6 Malatya Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 18. Hafta 12/02/2017 14:00 İnönü Üniversitesi 3-2 Kahramanmaraş Sakaryaspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/02/2017 11:00 Ataköyspor 3-4 44 Malatyaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-0 Fidanspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/02/2017 11:00 Malatyaspor 9-1 Kaldırımgücü
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 20. Hafta 26/02/2017 14:00 İnönü Üniversitesi 2-1 62 Pertekspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 05/03/2017 11:00 Malatya Telekomspor 1-5 Arguvan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-0 Adıyaman 1954 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 İnönü Üniversitesi 6-1 Elazığ DSİ
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-1 Elazığ Yolspor
Malatya 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 02/04/2017 12:00 1932 Malatyagücü 5-7 Hekimhan Belediyesi Girmanaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 02/04/2017 15:00 İnönü Üniversitesi 4-1 Fidanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 26. Hafta 09/04/2017 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-1 11 Nisanspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 15/04/2017 13:00 Malatya Galataspor 3-0 Malatya Fenerspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 15/04/2017 15:00 Kale Gençlerbirliği 1-3 Arapgirspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/04/2017 13:00 Polat Belediyespor 0-0 Şire Pazarıspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/04/2017 15:00 Çöşnük Gençlikspor 1-3 Kale Gençlerbirliği
Malatya 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 29/04/2017 13:00 Malatya İdman Yurdu 4-2 Malatya Fenerspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 29/04/2017 15:00 Şire Pazarıspor 3-4 Çatyol Belediyespor
Malatya 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/05/2017 13:00 Malatya İdman Yurdu 2-1 Arapgirspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 07/05/2017 12:00 Şire Pazarıspor 1-11 Hekimhan Belediyespor
Malatya 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 07/05/2017 14:00 Polat Belediyespor 1-6 Pütürge Belediyespor
Malatya 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 14/05/2017 13:00 Çöşnük Gençlikspor 2-6 Arapgirspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 14/05/2017 15:00 Malatya Galataspor 2-4 Malatya İdman Yurdu
Malatya 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/05/2017 15:00 Malatya İdman Yurdu 2-3 Doğanyol Belediyespor
Malatya 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/05/2017 17:00 Malatya Fenerspor 0-3 Malatya Galataspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/05/2017 15:00 Malatya Galataspor 1-2 Arapgirspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/05/2017 17:15 Çatyol Belediyespor 5-1 Şire Pazarıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design