2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-0 1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 01/10/2017 15:00 İnönü Üniversitesi 1-1 Elazığ Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 14/10/2017 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-2 Adıyaman 1954 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 İnönü Üniversitesi 0-3 62 Pertekspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-0 Şehitkamil Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:00 İnönü Üniversitesi 2-1 Araban Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 19/11/2017 13:30 İnönü Üniversitesi 4-2 1920 Maraşspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 26/11/2017 11:00 Ataköyspor 2-1 Adafı Kartalspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/11/2017 13:00 Malatya Sanayispor 0-2 Pütürge Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/11/2017 15:00 Kale Gençlerbirliği 1-3 1966 Malatya Gençlikspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/12/2017 10:30 Malatya Demirspor 4-1 Malatya Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 03/12/2017 13:30 İnönü Üniversitesi 1-2 Dersimspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 10/12/2017 11:00 Ataköyspor 4-1 Akçadağspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/12/2017 13:00 Malatya Sanayispor 1-1 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/12/2017 15:00 Battalgazi Belediyespor 0-2 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/12/2017 10:30 Malatya Demirspor 6-1 Kale Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 17/12/2017 13:30 İnönü Üniversitesi 2-2 Siverek Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/12/2017 11:00 Malatyaspor 0-6 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/12/2017 13:00 Orduzuspor 2-1 Akçadağspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/12/2017 15:00 Adafı Kartalspor 2-3 Darendespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 31/12/2017 11:00 Arguvan Belediyespor 2-0 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 31/12/2017 13:00 Malatya Demirspor 2-2 Pütürge Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 31/12/2017 15:00 Battalgazi Belediyespor 6-4 1966 Malatya Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 07/01/2018 11:00 Adafı Kartalspor 0-2 Arguvan Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 07/01/2018 13:00 Kale Gençlerbirliği 4-2 Battalgazi Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 07/01/2018 15:00 Orduzuspor 1-4 Ataköyspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 14/01/2018 13:30 İnönü Üniversitesi 1-3 Şehitkamil Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 21/01/2018 11:00 1966 Malatya Gençlikspor 5-0 Kale Gençlerbirliği
Malatya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 21/01/2018 13:00 Orduzuspor 1-3 Doğanşehir Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 21/01/2018 15:00 Adafı Kartalspor 1-3 Ataköyspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 27/01/2018 13:30 İnönü Üniversitesi 1-0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 28/01/2018 13:00 Ataköyspor 4-0 Darendespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 28/01/2018 15:00 Malatya Sanayispor 3-5 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 04/02/2018 11:00 1966 Malatya Gençlikspor 1-3 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 04/02/2018 13:00 Malatya Demirspor 0-1 Battalgazi Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 04/02/2018 15:00 Adafı Kartalspor 2-1 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 11/02/2018 10:30 Malatya Sanayispor 2-3 1966 Malatya Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 18. Hafta 11/02/2018 13:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 18/02/2018 13:30 İnönü Üniversitesi 0-1 Şanlıurfa 11 Nisanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 04/03/2018   İnönü Üniversitesi - GMH Hankendispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 18/03/2018   İnönü Üniversitesi - Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 01/04/2018   İnönü Üniversitesi - Adıyaman 1954 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design