2021/22 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 12/09/2021 15:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Gema Polimer Şile Yıldızspor
TFF 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 25/09/2021 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Beyoğlu Yeniçarşıspor
TFF 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 09/10/2021 14:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-1 68 Aksaray Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 17/10/2021 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-1 Kızılcabölükspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 1. Hafta 30/10/2021 14:00 Malatya İdman Yurdu 1-0 İmamağaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 10. Hafta 31/10/2021 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-0 Siirt İl Özel İdare
TFF 3.Lig 2.Grup 12. Hafta 13/11/2021 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-2 Bayrampaşa
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Malatya İdman Yurdu 4-2 Darendespor
TFF 3.Lig 2.Grup 14. Hafta 21/11/2021 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-1 İskenderunspor AŞ
Malatya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 28/11/2021 10:30 Pütürge Gençlikspor 1-7 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Malatya İdman Yurdu 5-0 Besni Akınspor
TFF 3.Lig 2.Grup 16. Hafta 05/12/2021 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-1 Kalecik FK
Malatya 1.Amatör D Grubu 3. Hafta 11/12/2021 14:30 Çöşnük Gençlikspor 0-2 Doğanşehir Belediyespor
Malatya 1.Amatör D Grubu 3. Hafta 12/12/2021 10:30 Malatya Demirspor 4-0 Yazıhan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Malatya İdman Yurdu 3-2 Pütürge Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 18. Hafta 19/12/2021 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Çarşambaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 26/12/2021 10:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-5 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 26/12/2021 12:15 Malatya Alageyikspor 1-3 Arapgirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 26/12/2021 14:30 Malatya Anadolu Selçukluspor 2-1 Battalgazi Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 02/01/2022 10:00 Malatya Konakspor 1-0 Malatya Anadolu Selçukluspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 02/01/2022 12:15 Malatya Beydağıspor 11-0 Pütürge Gençlikspor
Malatya 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 02/01/2022 14:30 1966 Malatya Gençlikspor 1-2 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 09/01/2022 12:00 Ataköyspor 1-2 Malatya Konakspor
Malatya 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 09/01/2022 14:15 Tandoğan Gençlikspor 3-4 Kale Gençlerbirliği
TFF 3.Lig 2.Grup 20. Hafta 16/01/2022 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-1 Bitexen Düzcespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 10. Hafta 05/02/2022 12:00 Arguvan Belediyespor 3-0 Pütürge Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 05/02/2022 14:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 9-0 Malatya Konakspor
TFF 3.Lig 2.Grup 24. Hafta 06/02/2022 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-2 Kuşadasıspor
Malatya 1.Amatör D Grubu 9. Hafta 12/02/2022 14:30 1966 Malatya Gençlikspor 8-1 Çatyol Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/02/2022 11:00 Malatya Anadolu Selçukluspor 2-2 Ataköyspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Malatya İdman Yurdu 0-2 Arguvan Belediyespor
Malatya 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 19/02/2022 15:00 Tandoğan Gençlikspor 2-3 Yeşil Sürgü Gençlikspor
TFF 3.Lig 2.Grup 26. Hafta 20/02/2022 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-0 Hacettepe
Malatya 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 26/02/2022 14:30 Hatunsuyuspor 0-5 Battalgazi Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 27/02/2022 11:00 Malatya Alageyikspor 2-3 Malatyaspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Malatya İdman Yurdu 2-1 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 28. Hafta 05/03/2022 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Başkent Üni Alanya Kestelspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 06/03/2022 11:00 Karakavakspor 1-2 Ataköyspor
Malatya 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 06/03/2022 13:00 1966 Malatya Gençlikspor 2-1 Hekimhan Belediyespor
Malatya 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 06/03/2022 15:00 Çatyol Belediyespor 5-2 Çöşnük Gençlikspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 12/03/2022 15:00 Malatyaspor 1-1 Arapgirspor
Kadınlar 3.Lig K Grubu 1. Hafta 19/03/2022 15:00 Malatya Bayanlarspor 2-0 Kayseri Erenköyspor
TFF 3.Lig 2.Grup 30. Hafta 20/03/2022 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Alagöz Holding Iğdır FK
Malatya 1.Amatör Baraj Maçları 1. Hafta 22/03/2022 14:00 Arapgirspor 0-0 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 26/03/2022 12:30 Malatya Demirspor 1-3 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 26/03/2022 15:00 Akçadağspor 1-1 Arapgirspor
Malatya 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 29/03/2022 12:30 Arapgirspor 0-0 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 29/03/2022 15:00 Malatya Demirspor 0-3 Akçadağspor
TFF 3.Lig 2.Grup 22. Hafta 30/03/2022 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-0 Darıca Gençlerbirliği
Malatya 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 01/04/2022 14:30 Hekimhan Bld.Girmanaspor 1-1 Akçadağspor
Kadınlar 3.Lig K Grubu 4. Hafta 03/04/2022 12:00 Malatya Bayanlarspor 5-1 Tuzgölüspor
TFF 3.Lig 2.Grup 32. Hafta 03/04/2022 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
Malatya 1.Amatör Baraj Maçları 2. Hafta 07/04/2022 14:30 Arapgirspor 2-1 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Malatya İdman Yurdu 3-1 Viranşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 34. Hafta 13/04/2022 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-1 52 Orduspor FK
TFF 3.Lig 2.Grup 36. Hafta 24/04/2022 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Yomraspor
Kadınlar 2.Lig Play-Off 1. Hafta 19/05/2022 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 0-1 Erzincan Gençlergücü
Kadınlar 2.Lig Play-Off 1. Hafta 19/05/2022 15:00 Gazikentspor 0-1 Birfen Koleji Hatay Defnespor
Kadınlar 2.Lig Play-Off 2. Hafta 22/05/2022 16:00 Erzincan Gençlergücü 0-3 Birfen Koleji Hatay Defnespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design