Ertuğrul Dilek Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Manisa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1975 Maltaspor, Dış Mahalle Yıldırımspor, Horozköy Gençlik İhtisasspor, Maltaspor, Manisa İl Özel İdare, Manisa Sanayispor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Manisa SAL A Grubu 1. Hafta 06/11/2021 14:00 Manisa Lalelispor 0-5 Manisa Karaköyspor FK
Manisa 1A Merkez Kış A 1. Hafta 07/11/2021 11:00 Yuntdağspor 2-1 Kuşlubahçe Köprülüspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Manisa Sanayispor 0-2 Salihli Belediyespor
Manisa SAL A Grubu 3. Hafta 20/11/2021 14:00 Manisa Lalelispor 0-0 Saruhanlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Manisa Sanayispor 0-5 Aliağa Futbol AŞ
Manisa 1A Merkez Kış A 4. Hafta 27/11/2021 14:00 Yuntdağspor 2-1 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A Merkez Kış B 5. Hafta 04/12/2021 13:00 Muradiye Şimşekspor 4-1 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa SAL A Grubu 5. Hafta 04/12/2021 15:00 Manisa Lalelispor 0-1 Mecidiyeköy Tarım Kredispor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Manisa Sanayispor 1-0 Sivaslı Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış A 6. Hafta 11/12/2021 14:00 Yuntdağspor 2-0 Hamzabeylispor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Manisaspor 0-0 Salihli Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış B 7. Hafta 18/12/2021 13:00 45 Manisa Yaşamspor 2-0 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa SAL A Grubu 7. Hafta 18/12/2021 15:00 Manisa Lalelispor 7-3 Halitpaşa Belediyespor
Manisa SAL B Grubu 7. Hafta 19/12/2021 11:00 1975 Maltaspor 1-5 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Manisa Sanayispor 0-2 Çiğli Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış B 8. Hafta 25/12/2021 13:00 45 Manisa Yaşamspor 5-0 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A Merkez Kış B 8. Hafta 25/12/2021 15:00 Manisa Başakşehirspor 0-3 Muradiye Şimşekspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Manisaspor 1-3 Aliağa Futbol AŞ
Manisa 1A Merkez Kış A 9. Hafta 08/01/2022 14:00 Yuntdağspor 0-2 Manisagücü
Manisa 1A Merkez Kış B 9. Hafta 09/01/2022 13:00 Muradiye Şimşekspor 9-1 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa SAL A Grubu 9. Hafta 09/01/2022 15:00 Manisa Lalelispor 2-1 Kayalıoğluspor
Manisa 1A Merkez Kış B 10. Hafta 15/01/2022 13:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 0-0 Manisa Başakşehirspor
Manisa SAL B Grubu 11. Hafta 22/01/2022 14:00 1975 Maltaspor 3-0 Çepniderespor
Manisa 1A Merkez Kış B 11. Hafta 23/01/2022 13:00 Muradiye Şimşekspor 5-0 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa SAL A Grubu 11. Hafta 23/01/2022 15:00 Manisa Lalelispor 0-2 Gördes Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış A 12. Hafta 30/01/2022 13:00 Yuntdağspor 3-4 Akmescitspor
Manisa 1A Merkez Kış B 13. Hafta 05/02/2022 15:00 Muradiye Şimşekspor 2-1 Akgünspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 13:00 Manisa Sanayispor 2-0 Bölmespor
Manisa SAL A Grubu 13. Hafta 06/02/2022 15:00 Manisa Lalelispor 1-1 Kırkağaç Acar İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Manisaspor 2-0 Sivaslı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Manisa Sanayispor 5-1 Torbalıspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Manisaspor 0-2 Çiğli Belediyespor
Manisa 1A Merkez Yaz B 2. Hafta 05/03/2022 13:00 Laleli Zaferspor 0-4 Muradiyespor
Manisa 1A Merkez Yaz A 2. Hafta 05/03/2022 15:00 Merkez Efendi Gençlikspor 3-1 Manisa Ayyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Manisa Sanayispor 0-2 Manisaspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 3. Hafta 12/03/2022 15:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 8-0 Laleli Zaferspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 3. Hafta 13/03/2022 11:00 Kayapınar Çevikspor 1-4 Maltaspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 4. Hafta 19/03/2022 13:00 Maltaspor 1-1 Hacıhalliler Gedizspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 4. Hafta 19/03/2022 15:00 Laleli Zaferspor 2-0 Kayapınar Çevikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 4. Hafta 20/03/2022 11:00 Muradiyespor 3-2 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Manisaspor 0-0 Bölmespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Manisa Sanayispor 0-0 İzmirspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 5. Hafta 27/03/2022 16:15 Kayapınar Çevikspor 0-3 Muradiyespor
Manisa 1A Merkez Yaz B 6. Hafta 02/04/2022 14:00 Laleli Zaferspor 0-2 Alaybey İdman Yurdu
Manisa 1A Merkez Yaz B 6. Hafta 02/04/2022 16:00 Muradiyespor 6-0 Hacıhalliler Gedizspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Manisaspor 1-0 Torbalıspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 7. Hafta 10/04/2022 15:00 Maltaspor 3-0 Laleli Zaferspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 8. Hafta 16/04/2022 15:00 Merkez Efendi Gençlikspor 7-0 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 8. Hafta 17/04/2022 15:00 Maltaspor 1-6 Muradiyespor
Manisa 1A Merkez Yaz B 9. Hafta 23/04/2022 12:00 Muradiyespor 8-1 Laleli Zaferspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 9. Hafta 23/04/2022 14:00 Kayapınar Çevikspor 3-5 Alaybey İdman Yurdu
Manisa 1A Merkez Yaz B 9. Hafta 23/04/2022 16:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 4-1 Maltaspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 10. Hafta 08/05/2022 14:00 Laleli Zaferspor 1-3 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Maltaspor 2-2 Kayapınar Çevikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 11. Hafta 14/05/2022 13:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 1-4 45 Barbaros Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 11. Hafta 14/05/2022 15:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 0-3 Muradiyespor
Manisa 1A Merkez Yaz B 11. Hafta 14/05/2022 17:00 Kayapınar Çevikspor 0-5 Laleli Zaferspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 11. Hafta 15/05/2022 16:00 Manisa Ayyıldızspor 2-3 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 12. Hafta 22/05/2022 15:30 Maltaspor 3-11 Alaybey İdman Yurdu
Manisa 1A Merkez Yaz B 12. Hafta 22/05/2022 17:30 Laleli Zaferspor 2-1 Hacıhalliler Gedizspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design