Manisa 8 Eylül Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Manisa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1965 Nurlupınar Gençlergücü, 45 Manisa Yaşamspor, Kuşlubahçe Köprülüspor, Manisa Esnaf Gençlikspor, Manisa Karaköyspor FK, Manisa Lalelispor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Manisa 1A Merkez Kış B 1. Hafta 06/11/2021 11:00 Muradiye Şimşekspor 3-1 Manisa Başakşehirspor
Manisa 1A Merkez Kış B 1. Hafta 06/11/2021 13:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-4 45 Manisa Yaşamspor
Manisa 1A Merkez Kış B 1. Hafta 06/11/2021 15:00 Akgünspor 9-0 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa SAL B Grubu 1. Hafta 07/11/2021 13:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 0-0 Turgutlu İstasyon Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Kış A 1. Hafta 07/11/2021 15:00 Akmescitspor 1-1 Hamzabeylispor
Manisa 1A Merkez Kış A 2. Hafta 13/11/2021 11:00 Ulucamispor 1-2 Akmescitspor
Manisa 1A Merkez Kış A 2. Hafta 13/11/2021 13:00 Manisagücü 1-1 Yuntdağspor
Manisa 1A Merkez Kış A 2. Hafta 13/11/2021 15:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 1-3 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A Merkez Kış B 2. Hafta 14/11/2021 11:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 0-7 Muradiye Şimşekspor
Manisa 1A Merkez Kış B 2. Hafta 14/11/2021 13:00 45 Manisa Yaşamspor 0-2 Akgünspor
Manisa SAL A Grubu 2. Hafta 14/11/2021 15:00 Manisa Karaköyspor FK 9-0 Mecidiyeköy Tarım Kredispor
Manisa 1A Merkez Kış B 3. Hafta 20/11/2021 11:00 Manisa Başakşehirspor 4-2 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Kış B 3. Hafta 20/11/2021 13:00 Akgünspor 1-2 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa 1A Merkez Kış B 3. Hafta 20/11/2021 15:00 Muradiye Şimşekspor 0-0 45 Manisa Yaşamspor
Manisa 1A Merkez Kış A 3. Hafta 21/11/2021 11:00 Akmescitspor 0-2 Kuşlubahçe Köprülüspor
Manisa SAL B Grubu 3. Hafta 21/11/2021 13:00 1975 Maltaspor 2-2 Turgutlu İstasyon Gençlikspor
Manisa SAL B Grubu 3. Hafta 21/11/2021 15:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 5-0 Çatalköprüspor
Manisa 1A Merkez Kış A 4. Hafta 27/11/2021 13:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 4-1 Hamzabeylispor
Manisa 1A Merkez Kış A 4. Hafta 27/11/2021 15:00 Manisagücü 2-0 Akmescitspor
Manisa 1A Merkez Kış B 4. Hafta 28/11/2021 13:00 45 Manisa Yaşamspor 2-1 Manisa Başakşehirspor
Manisa SAL A Grubu 4. Hafta 28/11/2021 15:00 Manisa Karaköyspor FK 6-0 Kırkağaç Acar İdman Yurdu
Manisa 1A Merkez Kış B 5. Hafta 04/12/2021 11:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 1-4 45 Manisa Yaşamspor
Manisa 1A Merkez Kış B 5. Hafta 04/12/2021 13:00 Manisa Başakşehirspor 1-5 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa SAL A Grubu 5. Hafta 04/12/2021 15:00 Manisa Karaköyspor FK 2-0 Saruhanlı Belediyespor FK
Manisa 1A Merkez Kış A 5. Hafta 05/12/2021 11:00 Ulucamispor 0-2 Kuşlubahçe Köprülüspor
Manisa 1A Merkez Kış A 5. Hafta 05/12/2021 13:00 Akmescitspor 1-2 Yuntdağspor
Manisa SAL B Grubu 5. Hafta 05/12/2021 15:00 1975 Maltaspor 8-0 Çatalköprüspor
Manisa 1A Merkez Kış A 6. Hafta 11/12/2021 13:00 Manisagücü 1-0 Ulucamispor
Manisa SAL B Grubu 6. Hafta 11/12/2021 15:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3-0 Aşağı Çobanisa Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış B 6. Hafta 12/12/2021 13:00 Akgünspor 0-1 Muradiye Şimşekspor
Manisa 1A Merkez Kış B 6. Hafta 12/12/2021 15:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 3-0 Manisa Başakşehirspor
Manisa 1A Merkez Kış B 7. Hafta 18/12/2021 11:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 3-0 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A Merkez Kış B 7. Hafta 18/12/2021 13:00 Manisa Başakşehirspor 1-1 Akgünspor
Manisa SAL A Grubu 7. Hafta 18/12/2021 15:00 Manisa Karaköyspor FK 2-0 Gördes Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış A 7. Hafta 19/12/2021 13:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 1-1 Manisagücü
Manisa 1A Merkez Kış A 7. Hafta 19/12/2021 15:00 Ulucamispor 1-1 Yuntdağspor
Manisa 1A Merkez Kış B 8. Hafta 25/12/2021 13:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 3-1 Akgünspor
Manisa SAL A Grubu 8. Hafta 25/12/2021 15:00 Manisa Karaköyspor FK 4-0 Manisa Lalelispor
Manisa 1A Merkez Kış A 8. Hafta 26/12/2021 11:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 1-0 Yuntdağspor
Manisa SAL B Grubu 8. Hafta 26/12/2021 13:00 1975 Maltaspor 0-3 Aşağı Çobanisa Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış A 8. Hafta 26/12/2021 15:00 Ulucamispor 2-1 Karaoğlanlıspor
Manisa SAL B Grubu 9. Hafta 08/01/2022 13:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 10-0 Çepniderespor
Manisa 1A Merkez Kış A 9. Hafta 08/01/2022 15:00 Akmescitspor 0-1 Ulucamispor
Manisa 1A Merkez Kış B 9. Hafta 09/01/2022 13:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 2-3 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa 1A Merkez Kış B 9. Hafta 09/01/2022 15:00 Akgünspor 3-0 45 Manisa Yaşamspor
Manisa 1A Merkez Kış B 10. Hafta 15/01/2022 13:00 45 Manisa Yaşamspor 2-4 Muradiye Şimşekspor
Manisa SAL A Grubu 10. Hafta 15/01/2022 15:00 Manisa Karaköyspor FK 3-1 Kayalıoğluspor
Manisa 1A Merkez Kış A 10. Hafta 16/01/2022 11:00 Ulucamispor 0-4 Hamzabeylispor
Manisa 1A Merkez Kış A 10. Hafta 16/01/2022 13:00 Manisagücü 1-0 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A Merkez Kış A 10. Hafta 16/01/2022 15:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 3-0 Akmescitspor
Manisa 1A Merkez Kış A 11. Hafta 22/01/2022 15:00 Akmescitspor 1-5 Manisagücü
Manisa 1A Merkez Kış B 11. Hafta 23/01/2022 13:00 Akgünspor 1-3 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A Merkez Kış B 11. Hafta 23/01/2022 15:00 Manisa Başakşehirspor 2-1 45 Manisa Yaşamspor
Manisa 1A Merkez Kış B 12. Hafta 29/01/2022 13:00 45 Manisa Yaşamspor 2-0 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Kış B 12. Hafta 29/01/2022 15:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-9 Muradiye Şimşekspor
Manisa 1A Merkez Kış A 12. Hafta 30/01/2022 13:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 1-0 Ulucamispor
Manisa 1A Merkez Kış A 12. Hafta 30/01/2022 15:00 Manisagücü 2-1 Hamzabeylispor
Manisa 1A Merkez Kış A 13. Hafta 05/02/2022 13:00 Akmescitspor 2-0 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A Merkez Kış A 13. Hafta 05/02/2022 15:00 Ulucamispor 0-3 Manisagücü
Manisa 1A Merkez Kış B 13. Hafta 06/02/2022 11:00 Manisa Başakşehirspor 3-1 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A Merkez Kış B 13. Hafta 06/02/2022 13:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 4-1 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa SAL A Grubu 13. Hafta 06/02/2022 15:00 Manisa Karaköyspor FK 9-0 Halitpaşa Belediyespor
Manisa 1A Merkez Kış B 14. Hafta 12/02/2022 13:00 Akgünspor 1-3 Manisa Başakşehirspor
Manisa 1A Merkez Kış A 14. Hafta 13/02/2022 11:00 Yuntdağspor 4-1 Ulucamispor
Manisa 1A Merkez Kış A 14. Hafta 13/02/2022 13:00 Manisagücü 1-1 Kuşlubahçe Köprülüspor
Manisa SAL B Grubu 14. Hafta 13/02/2022 15:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3-0 1975 Maltaspor
Manisa 1A Play-Off Kış 1. Hafta 20/02/2022 14:00 Salihli Razlıspor 1-1 Avşar Bilgi Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 1. Hafta 26/02/2022 13:00 Manisa Ayyıldızspor 7-0 Manisa Esnaf Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 1. Hafta 27/02/2022 11:00 Kayapınar Çevikspor 1-1 Hacıhalliler Gedizspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 1. Hafta 27/02/2022 13:00 Muradiyespor 4-0 Maltaspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 1. Hafta 27/02/2022 15:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 4-3 Alaybey İdman Yurdu
Manisa 1A Merkez Yaz B 2. Hafta 05/03/2022 13:00 Alaybey İdman Yurdu 5-0 Kayapınar Çevikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 2. Hafta 05/03/2022 15:00 45 Barbaros Gençlikspor 6-0 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 2. Hafta 06/03/2022 14:00 Maltaspor 1-1 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 3. Hafta 12/03/2022 13:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 1-6 Merkez Efendi Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 3. Hafta 12/03/2022 15:00 Manisa Ayyıldızspor 1-1 45 Barbaros Gençlikspor
Manisa SAL Play-Off 2. Hafta 13/03/2022 14:00 Manisa Karaköyspor FK 0-0 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Kadınlar 3.Lig E Grubu 1. Hafta 19/03/2022 12:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 0-4 Karşıyaka BESEM
Kadınlar 3.Lig E Grubu 1. Hafta 19/03/2022 12:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-19 Bornova Hitabspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 4. Hafta 19/03/2022 13:00 45 Barbaros Gençlikspor 3-0 Manisa Esnaf Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 4. Hafta 19/03/2022 15:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-4 Manisa Ayyıldızspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 5. Hafta 27/03/2022 12:00 Merkez Efendi Gençlikspor 1-2 45 Barbaros Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 5. Hafta 27/03/2022 14:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 0-4 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 5. Hafta 27/03/2022 16:00 Alaybey İdman Yurdu 4-3 Maltaspor
Kadınlar 3.Lig E Grubu 3. Hafta 30/03/2022 12:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 1-8 Selçuk Çamlıkspor
Kadınlar 3.Lig E Grubu 3. Hafta 30/03/2022 14:30 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-6 Karşıyaka BESEM
Kadınlar 3.Lig E Grubu 4. Hafta 02/04/2022 12:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 8-1 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 6. Hafta 02/04/2022 14:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 1-5 Merkez Efendi Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 6. Hafta 02/04/2022 16:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 7-3 Kayapınar Çevikspor
Kadınlar 3.Lig E Grubu 5. Hafta 09/04/2022 14:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-7 Selçuk Çamlıkspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 7. Hafta 10/04/2022 12:00 45 Barbaros Gençlikspor 3-0 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 7. Hafta 10/04/2022 14:00 Alaybey İdman Yurdu 0-5 Muradiyespor
Manisa 1A Merkez Yaz A 7. Hafta 10/04/2022 16:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 2-2 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 8. Hafta 16/04/2022 14:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 2-5 Manisa Ayyıldızspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 8. Hafta 17/04/2022 15:00 Alaybey İdman Yurdu 0-1 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Kadınlar 3.Lig E Grubu 7. Hafta 24/04/2022 12:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 1-8 Karabağlar FK
Kadınlar 3.Lig E Grubu 7. Hafta 24/04/2022 14:30 Manisa Esnaf Gençlikspor 1-13 Bornova Hitabspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 9. Hafta 24/04/2022 16:30 Manisa Ayyıldızspor 2-1 Merkez Efendi Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig E Grubu 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 0-3 Karabağlar FK
Manisa 1A Merkez Yaz A 10. Hafta 07/05/2022 15:00 Merkez Efendi Gençlikspor 3-4 Manisa Esnaf Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 10. Hafta 07/05/2022 17:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 3-0 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 10. Hafta 08/05/2022 14:00 Alaybey İdman Yurdu 7-5 Hacıhalliler Gedizspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 10. Hafta 08/05/2022 16:30 45 Barbaros Gençlikspor 3-1 Manisa Ayyıldızspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 12. Hafta 21/05/2022 15:00 45 Barbaros Gençlikspor 3-0 Merkez Efendi Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 12. Hafta 21/05/2022 17:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 4-1 Manisa Esnaf Gençlikspor
Manisa 1A Merkez Yaz B 13. Hafta 28/05/2022 17:00 Alaybey İdman Yurdu 5-3 Laleli Zaferspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 13. Hafta 29/05/2022 17:00 Manisa Ayyıldızspor 4-3 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa 1A Merkez Yaz A 14. Hafta 05/06/2022 17:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 2-3 45 Barbaros Gençlikspor
Manisa 1A Play-Off Yaz 1. Hafta 12/06/2022 17:00 Mütevelli 1965 Spor 2-0 Turgutlu Ege Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design