23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Muradiye Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Manisa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Muradiye Şimşekspor, Muradiyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu 1. Hafta 17/09/2023 15:30 Yunus Emre Belediyespor 1-2 Burhaniye Belediyespor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 1. Hafta 30/09/2023 12:00 45 Manisa Yaşamspor 0-3 Develi Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 2. Hafta 08/10/2023 13:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 9-0 Donatımspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Yunus Emre Belediyespor 0-0 Manisa 1965 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Yıldızspor 45 FK 2-2 Çeşme Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Yunus Emre Belediyespor 1-2 Yıldızspor 45 FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Yıldızspor 45 FK 2-1 Tavşanlı Tepecikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 5. Hafta 08/11/2023 14:00 Yunus Emre Belediyespor 1-2 Alaçatıspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 12/11/2023 14:00 Yıldızspor 45 FK 1-0 Bilecik 1969 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 7. Hafta 19/11/2023 14:00 Yunus Emre Belediyespor 2-1 Kütahya İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 14:00 Yıldızspor 45 FK 0-3 Belediye Bolvadin Termalspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 9. Hafta 03/12/2023 14:00 Yunus Emre Belediyespor 1-2 Çeşme Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 06/12/2023 14:00 Yıldızspor 45 FK 3-3 Asarlık Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 12. Hafta 20/12/2023 14:00 Yunus Emre Belediyespor 1-1 İzmirspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 8. Hafta 23/12/2023 12:00 Maltaspor 0-1 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:00 Yıldızspor 45 FK 2-2 Alaçatıspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:00 Yunus Emre Belediyespor 0-0 Tire 2021 FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:00 Yıldızspor 45 FK 6-1 Kütahya İl Özel İdare
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 12. Hafta 20/01/2024 12:00 Maltaspor 4-2 45 Barbaros Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 16. Hafta 21/01/2024 14:00 Akgünspor 3-3 Urganlı Gedizspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:00 Yıldızspor 45 FK 1-0 Emirdağspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 14. Hafta 03/02/2024 13:00 Maltaspor 5-1 Manisa Lalelispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 17. Hafta 04/02/2024 14:00 Yunus Emre Belediyespor 1-0 Asarlık Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 18. Hafta 11/02/2024 14:00 Yıldızspor 45 FK 0-1 Yunus Emre Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 19. Hafta 18/02/2024 14:00 Yunus Emre Belediyespor 2-0 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 20. Hafta 25/02/2024 14:00 Yıldızspor 45 FK 0-2 İzmirspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 21. Hafta 03/03/2024 14:00 Yunus Emre Belediyespor 2-2 Bayındırspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 22. Hafta 10/03/2024 14:00 Yıldızspor 45 FK 2-3 Tire 2021 FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 24. Hafta 24/03/2024 15:00 Yıldızspor 45 FK 1-4 Manisa 1965 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 26. Hafta 07/04/2024 15:00 Yunus Emre Belediyespor 2-0 Tavşanlı Tepecikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 27. Hafta 21/04/2024 15:00 Yıldızspor 45 FK - TKİ Tavşanlı Linyitspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |