Mersin Suni Çim Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Mersin

Kapasite: 500

Evsahibi takım(lar): 1925 Akdenizspor, Akdenizgücü

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Mersin U17 A Grubu 6. Hafta     Akdenizgücü 3-0 Gülnar Belediyespor
Mersin U17 B Grubu 5. Hafta     1925 Akdenizspor 1-5 Mersin BŞB MESKİ
Mersin U17 B Grubu 7. Hafta     1925 Akdenizspor 0-3 Mersin Gençlerbirliği
Mersin U17 B Grubu 9. Hafta     1925 Akdenizspor 0-3 Toroslar Belediyespor
Mersin 1A Play-Off 8. Hafta   16:00 Mersin Ormanspor - Kuvayi Milliyespor
Mersin 2A A Grubu 5. Hafta   17:30 Demirtaşgücü - 1925 Akdenizspor
Mersin 1A Play-Off 9. Hafta   18:00 İçel TEDAŞ - Boynuincelispor
Mersin Süper Amatör 1. Hafta 14/09/2019 16:00 Mersin Yolspor 3-0 Gülnar Belediyespor
Mersin Süper Amatör 1. Hafta 15/09/2019 16:00 Akdenizgücü 1-1 Toroslar Belediyespor
Mersin Süper Amatör 3. Hafta 25/09/2019 14:00 Mersin Yolspor 0-0 Tarsus Belediyespor
Mersin Süper Amatör 3. Hafta 25/09/2019 16:00 Akdenizgücü 1-1 Mut İdman Yurdu Belediyespor
Mersin Süper Amatör 5. Hafta 05/10/2019 16:00 Mersin Yolspor 2-0 Anamur Belediyespor
Mersin Süper Amatör 5. Hafta 06/10/2019 12:00 Akdenizgücü 0-0 Karacailyas Veteranlarspor
Mersin 1A A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 14:00 İçel TEDAŞ 1-0 Türkocağı Mersinspor
Mersin 1A B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 16:00 Mersin Gençlerbirliği 1-1 Karaduvarspor
Mersin Süper Amatör 6. Hafta 13/10/2019 18:00 Mersin Yolspor 5-1 Erdemlispor
Mersin Süper Amatör 7. Hafta 20/10/2019 17:00 Akdenizgücü 0-1 Silifke Belediyespor
Mersin 1A A Grubu 2. Hafta 20/10/2019 19:00 Binevlerspor 3-1 Kargıpınarı Belediyespor
Mersin 1A B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 12:00 Mersin Gençlerbirliği 0-5 Atagüçspor
Mersin 1A A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 14:00 İçel TEDAŞ 3-0 Mersingücü GSK
Mersin Süper Amatör 8. Hafta 27/10/2019 16:00 Mersin Yolspor 2-2 Erdemli Belediyespor
Mersin 1A A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 18:00 Binevlerspor 4-1 Türkocağı Mersinspor
Mersin 1A A Grubu 4. Hafta 02/11/2019 16:00 Türkocağı Mersinspor 0-3 Kargıpınarı Belediyespor
Mersin Süper Amatör 9. Hafta 02/11/2019 18:00 Akdenizgücü 2-1 Mersin Yolspor
Mersin Süper Amatör 10. Hafta 06/11/2019 16:00 Mersin Yolspor 3-2 Akdeniz Belediyespor
Mersin 1A A Grubu 5. Hafta 10/11/2019 14:00 Türkocağı Mersinspor 1-4 Mersin Camspor
Mersin Süper Amatör 11. Hafta 10/11/2019 16:00 Akdenizgücü 1-5 Erdemli Belediyespor
Mersin 1A A Grubu 5. Hafta 10/11/2019 18:00 Binevlerspor 3-1 Mersingücü GSK
Mersin Süper Amatör 12. Hafta 16/11/2019 16:00 Mersin Yolspor 6-1 Tarsusgücü
Mersin 1A A Grubu 6. Hafta 16/11/2019 18:00 İçel TEDAŞ 2-0 Mezitli Tece Limongücü
Mersin Süper Amatör 12. Hafta 17/11/2019 16:00 Akdenizgücü 7-3 Erdemlispor
Mersin 1A B Grubu 6. Hafta 17/11/2019 18:00 Mersin Gençlerbirliği 0-3 Mersin Ormanspor
Mersin 1A A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 14:00 Binevlerspor 1-2 İçel TEDAŞ
Mersin 1A A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 16:00 Türkocağı Mersinspor 2-3 Dikilitaş Bekirdespor
Mersin 1A A Grubu 8. Hafta 08/12/2019 16:00 Binevlerspor 1-1 Mezitli Tece Limongücü
Mersin 1A A Grubu 8. Hafta 08/12/2019 18:00 Türkocağı Mersinspor 0-4 İçel TEDAŞ
Mersin 1A B Grubu 9. Hafta 14/12/2019 12:00 Mersin Gençlerbirliği 0-6 Silifke 6 Passpor
Mersin Süper Amatör 15. Hafta 14/12/2019 16:00 Akdenizgücü 4-1 Tarsusgücü
Mersin 1A A Grubu 9. Hafta 14/12/2019 18:30 İçel TEDAŞ 0-0 Mersin Camspor
Mersin Süper Amatör 15. Hafta 15/12/2019 16:00 Mersin Yolspor 0-0 Karacailyas Veteranlarspor
Mersin Süper Amatör 16. Hafta 18/12/2019 14:00 Gülnar Belediyespor 1-3 Erdemli Belediyespor
Mersin Süper Amatör 17. Hafta 21/12/2019 16:00 Mersin Yolspor 0-4 Silifke Belediyespor
Mersin 1A A Grubu 10. Hafta 21/12/2019 18:00 Mersin Camspor 9-0 Mezitli Tece Limongücü
Mersin Süper Amatör 17. Hafta 22/12/2019 16:00 Akdenizgücü 3-3 Gülnar Belediyespor
Mersin 1A A Grubu 10. Hafta 22/12/2019 18:00 Türkocağı Mersinspor 2-2 Binevlerspor
Mersin 1A B Grubu 9. Hafta 25/12/2019 14:00 Mersin Ormanspor 2-0 Karaduvarspor
Mersin 1A A Grubu 9. Hafta 26/12/2019 18:00 Dikilitaş Bekirdespor 6-1 Mersingücü GSK
Mersin 1A B Grubu 11. Hafta 28/12/2019 12:00 Mersin Ormanspor 3-0 Atagüçspor
Mersin 1A A Grubu 11. Hafta 28/12/2019 14:00 Binevlerspor 1-4 Mersin Camspor
Mersin 1A B Grubu 11. Hafta 28/12/2019 16:00 Mersin Gençlerbirliği 1-2 Kuvayi Milliyespor
Mersin 1A A Grubu 11. Hafta 29/12/2019 18:00 İçel TEDAŞ 4-0 Dikilitaş Bekirdespor
Mersin 1A A Grubu 12. Hafta 05/01/2020 16:00 Dikilitaş Bekirdespor 0-0 Mezitli Tece Limongücü
Mersin Süper Amatör 20. Hafta 11/01/2020 16:00 Mersin Yolspor 4-2 Homurlu 1951 Spor
Mersin 1A B Grubu 13. Hafta 11/01/2020 18:00 Mersin Ormanspor 7-2 Mersin Gençlerbirliği
Mersin 1A A Grubu 13. Hafta 12/01/2020 12:00 Türkocağı Mersinspor 3-4 Mersingücü GSK
Mersin 1A A Grubu 13. Hafta 12/01/2020 14:00 Binevlerspor 8-2 Dikilitaş Bekirdespor
Mersin 1A A Grubu 12. Hafta 15/01/2020 18:00 İçel TEDAŞ 5-2 Kargıpınarı Belediyespor
Mersin 1A B Grubu 14. Hafta 18/01/2020 16:00 Mersin Gençlerbirliği 1-4 Kaleköyüspor
Mersin Süper Amatör 21. Hafta 19/01/2020 16:00 Akdenizgücü 2-0 Anamur Belediyespor
Mersin Süper Amatör 22. Hafta 22/01/2020 16:00 Mersin Yolspor 1-1 Akdenizgücü
Mersin Süper Amatör 23. Hafta 26/01/2020 16:00 Akdenizgücü 1-1 Homurlu 1951 Spor
Mersin 1A Play-Off 1. Hafta 02/02/2020 14:00 İçel TEDAŞ 1-1 Çukurova Birlik FK
Mersin Süper Amatör 24. Hafta 02/02/2020 16:00 Mersin Yolspor 1-1 Toroslar Belediyespor
Mersin Süper Amatör 19. Hafta 05/02/2020 14:00 Akdenizgücü 1-0 Tarsus Belediyespor
Mersin 1A Play-Off 2. Hafta 09/02/2020 16:00 Mersin Ormanspor 0-0 Mersin Camspor
Mersin Süper Amatör 26. Hafta 15/02/2020 16:00 Akdenizgücü 3-5 Akdeniz Belediyespor
Mersin 1A Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 16:00 İçel TEDAŞ 1-0 Tarsusspor
Mersin 2A A Grubu 1. Hafta 22/02/2020 18:00 Mersin Galataspor 1-0 Çukurova İdman Yurdu
Mersin 2A A Grubu 1. Hafta 23/02/2020 16:30 1925 Akdenizspor 1-0 Mersin Demirspor
Mersin 1A Play-Off 5. Hafta 26/02/2020 15:00 Mersin Ormanspor 3-1 Boynuincelispor
Mersin 2A A Grubu 2. Hafta 29/02/2020 15:00 Mersin Demirspor 0-4 Mersin Galataspor
Mersin 2A A Grubu 2. Hafta 29/02/2020 17:00 Kadir Efespor 0-8 1925 Akdenizspor
Mersin 1A Play-Off 6. Hafta 01/03/2020 16:00 İçel TEDAŞ 0-2 Mersin Ormanspor
Mersin 1A Play-Off 7. Hafta 07/03/2020 18:00 Mersin Ormanspor 1-1 Tarsusspor
Mersin 2A A Grubu 3. Hafta 08/03/2020 16:00 Demirtaşgücü 2-2 Çukurova İdman Yurdu
Mersin 2A A Grubu 3. Hafta 08/03/2020 18:00 Mersin Galataspor 1-0 1925 Akdenizspor
Mersin 2A A Grubu 4. Hafta 14/03/2020 16:00 Mersin Demirspor 2-0 Demirtaşgücü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design