Toroslar Suni Çim Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Mersin

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1925 Akdenizspor, Akdenizgücü

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Mersin SAL B Grubu 1. Hafta 30/10/2021 15:00 Arpaçsakarlarspor 2-5 Kuvayi Milliyespor
Mersin SAL B Grubu 1. Hafta 31/10/2021 16:00 Akdenizgücü 3-2 Çukurova Birlik FK
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 1.Grup 2. Hafta 06/11/2021 14:00 Mersin 33 FK 1-1 Niğde Belediyesispor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 1.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 İdman Yurdu 1925 Spor 0-1 Silifke Belediyespor
Mersin SAL B Grubu 3. Hafta 13/11/2021 14:00 Arpaçsakarlarspor 0-2 Mersin Camspor
Mersin 1A B Grubu 1. Hafta 13/11/2021 16:00 Demirtaşgücü 0-2 1925 Akdenizspor
Mersin 1A A Grubu 1. Hafta 13/11/2021 18:00 Binevlerspor 4-0 Atagüçspor
Mersin SAL B Grubu 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Akdenizgücü 3-1 Kuvayi Milliyespor
Mersin 1A B Grubu 1. Hafta 14/11/2021 16:00 Mersin Galataspor 1-1 Çay Çilekspor
Mersin SAL A Grubu 4. Hafta 17/11/2021 17:00 Mersin Yolspor 1-4 Homurlu 1951 Spor
Mersin 1A D Grubu 2. Hafta 20/11/2021 14:00 Çukurova İdman Yurdu 1-2 Erdemli Limonspor
Ampute 1.Lig 3. Hafta 21/11/2021 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 3-0 Bursa Ampute S. K.
Mersin SAL B Grubu 5. Hafta 21/11/2021 14:00 Akdenizgücü 1-2 Mersin Camspor
Mersin 1A B Grubu 3. Hafta 26/11/2021 18:00 Kadir Efespor 4-3 Mersin Galataspor
Mersin SAL B Grubu 6. Hafta 27/11/2021 14:00 Arpaçsakarlarspor 1-2 Akdenizgücü
Mersin 1A B Grubu 3. Hafta 28/11/2021 14:00 Demirtaşgücü 2-0 Çay Çilekspor
Mersin SAL A Grubu 2. Hafta 02/12/2021 16:00 Mersin Yolspor 0-0 Tarsus Belediyespor
Mersin 1A D Grubu 4. Hafta 04/12/2021 14:00 Çukurova İdman Yurdu 3-5 Kargıpınarıspor
Mersin 1A A Grubu 4. Hafta 04/12/2021 16:00 Atagüçspor 4-2 Mersin Gençlerbirliği
Mersin 1A B Grubu 4. Hafta 04/12/2021 18:00 1925 Akdenizspor 3-0 Mersingücü GSK
Ampute 1.Lig 5. Hafta 05/12/2021 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 1-1 İstanbul 1453 Fatih Engelliler
Mersin SAL B Grubu 7. Hafta 05/12/2021 14:00 Akdenizgücü 3-1 Mersin Ormanspor
Mersin 1A B Grubu 4. Hafta 05/12/2021 16:00 Mersin Galataspor 1-5 Demirtaşgücü
Mersin 1A A Grubu 5. Hafta 11/12/2021 16:00 Mersin Gençlerbirliği 1-2 Mersin Demirspor
Mersin SAL B Grubu 8. Hafta 12/12/2021 14:00 Arpaçsakarlarspor 0-3 Çukurova Birlik FK
Mersin 1A B Grubu 5. Hafta 12/12/2021 16:00 Demirtaşgücü 4-1 Kadir Efespor
Mersin 1A D Grubu 6. Hafta 18/12/2021 14:00 Çukurova İdman Yurdu 1-1 Mezitli Tece Limongücü
Mersin 1A B Grubu 6. Hafta 18/12/2021 16:00 Türkocağı Mersinspor 0-6 1925 Akdenizspor
Ampute 1.Lig 7. Hafta 19/12/2021 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 1-3 Melikgazi Belediye Engelliler
Mersin 1A A Grubu 7. Hafta 26/12/2021 12:00 Atagüçspor 2-2 Kazanlı İdman Yurdu
Mersin SAL A Grubu 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Mersin Yolspor 6-1 Boynuincelispor
Mersin 1A B Grubu 7. Hafta 26/12/2021 16:00 1925 Akdenizspor 4-0 Çay Çilekspor
Mersin SAL A Grubu 10. Hafta 28/12/2021 14:00 Mersin Yolspor 2-0 Toroslar Belediyespor
Ampute 1.Lig 9. Hafta 02/01/2022 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 0-3 Antalya BŞB ASAT
Mersin SAL B Grubu 11. Hafta 08/01/2022 14:00 Arpaçsakarlarspor 3-0 Tarsusgücü
Mersin 1A D Grubu 8. Hafta 08/01/2022 16:00 Çukurova İdman Yurdu 4-3 Davultepespor
Mersin 1A B Grubu 8. Hafta 08/01/2022 18:00 Demirtaşgücü 1-0 Karaduvarspor
Mersin SAL B Grubu 11. Hafta 09/01/2022 14:00 Akdenizgücü 3-1 Karacailyas Veteranlarspor
Mersin 1A B Grubu 8. Hafta 09/01/2022 16:00 Mersin Galataspor 2-6 1925 Akdenizspor
Mersin 1A A Grubu 9. Hafta 15/01/2022 14:00 Mersin Gençlerbirliği 1-2 Binevlerspor
Mersin 1A B Grubu 9. Hafta 15/01/2022 16:00 Türkocağı Mersinspor 3-2 Mersin Galataspor
Mersin SAL A Grubu 12. Hafta 16/01/2022 14:00 Mersin Yolspor 1-0 Akdeniz Belediyespor
Mersin 1A B Grubu 9. Hafta 16/01/2022 16:00 1925 Akdenizspor 1-2 Kadir Efespor
Mersin 1A A Grubu 9. Hafta 16/01/2022 18:00 Atagüçspor 2-1 Huzurkentspor
Mersin SAL B Grubu 14. Hafta 25/01/2022 14:00 Arpaçsakarlarspor 0-2 Mersin Ormanspor
Mersin 1A D Grubu 9. Hafta 04/02/2022 19:00 Davultepespor 3-3 Çeşmelispor
Mersin 1A B Grubu 11. Hafta 05/02/2022 14:00 Demirtaşgücü 6-0 Türkocağı Mersinspor
Mersin SAL B Grubu 16. Hafta 06/02/2022 14:00 Arpaçsakarlarspor 0-2 Tarsusspor
Mersin 1A D Grubu 10. Hafta 08/02/2022 18:00 Çukurova İdman Yurdu 1-4 Çeşmelispor
Mersin 1A B Grubu 12. Hafta 12/02/2022 12:00 Türkocağı Mersinspor 0-2 Kaleköyüspor
Mersin 1A A Grubu 12. Hafta 12/02/2022 14:00 Atagüçspor 1-5 Burhanspor
Mersin 1A B Grubu 12. Hafta 12/02/2022 16:00 Mersin Galataspor 8-1 Kadir Efespor
Mersin SAL A Grubu 17. Hafta 13/02/2022 14:00 Mersin Yolspor 3-0 Erdemlispor
Mersin 1A B Grubu 12. Hafta 13/02/2022 16:00 1925 Akdenizspor 1-1 Karaduvarspor
Mersin 1A A Grubu 13. Hafta 19/02/2022 14:00 Mersin Gençlerbirliği 3-0 Atagüçspor
Mersin 1A B Grubu 13. Hafta 19/02/2022 16:00 Demirtaşgücü 2-1 Mersin Galataspor
Mersin SAL B Grubu 13. Hafta 20/02/2022 14:00 Akdenizgücü 3-0 Tarsusgücü
Mersin 1A D Grubu 10. Hafta 24/02/2022 19:00 Davultepespor 1-2 Erdemli Limonspor
Mersin 1A D Grubu 14. Hafta 27/02/2022 12:00 Çukurova İdman Yurdu 0-1 Tömük Esnafspor
Mersin SAL B Grubu 15. Hafta 27/02/2022 14:00 Akdenizgücü 3-1 Arpaçsakarlarspor
Mersin 1A B Grubu 14. Hafta 27/02/2022 16:00 Mersin Galataspor 1-6 Kaleköyüspor
Mersin 1A B Grubu 15. Hafta 05/03/2022 12:00 1925 Akdenizspor 8-0 Türkocağı Mersinspor
Mersin 1A A Grubu 15. Hafta 05/03/2022 14:00 Atagüçspor 2-6 Mersin Demirspor
Mersin SAL B Grubu 18. Hafta 06/03/2022 14:00 Akdenizgücü 1-2 Tarsusspor
Mersin SAL B Grubu 18. Hafta 06/03/2022 16:00 Arpaçsakarlarspor 1-1 Karacailyas Veteranlarspor
Mersin 1A B Grubu 16. Hafta 12/03/2022 16:00 Demirtaşgücü 2-1 Kaleköyüspor
Mersin 1A B Grubu 16. Hafta 13/03/2022 14:00 Mersin Galataspor 5-1 Mersingücü GSK
Mersin 1A D Grubu 16. Hafta 13/03/2022 16:00 Çukurova İdman Yurdu 1-2 Çeşmeli İdman Yurdu
Mersin 1A B Grubu 17. Hafta 20/03/2022 16:00 1925 Akdenizspor 3-1 Mersin Galataspor
Mersin 1A B Grubu 18. Hafta 26/03/2022 16:00 Demirtaşgücü 1-0 Mersingücü GSK
Mersin 1A A Grubu 18. Hafta 26/03/2022 18:00 Binevlerspor 5-0 Mersin Gençlerbirliği
Mersin 1A B Grubu 18. Hafta 27/03/2022 14:00 Mersin Galataspor 6-4 Türkocağı Mersinspor
Ampute 1.Lig 11. Hafta 03/04/2022 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 0-3 Yenimahalle Alves Kablo Ampute S. K.
Mersin 1A Play-Off 1. Hafta 10/04/2022 17:00 Demirtaşgücü 0-2 Mut İdman Yurdu Belediyespor
Ampute 1.Lig 13. Hafta 17/04/2022 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 1-1 MP Samsun Engelliler Gücü
Ampute 1.Lig 15. Hafta 30/04/2022 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 2-0 Uysal Hydrolıc Konya BESK
Mersin 1A Play-Off 5. Hafta 08/05/2022 18:00 Demirtaşgücü 0-1 Silifke İdman Yurdu
Ampute 1.Lig 17. Hafta 15/05/2022 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 1-2 Başakşehir Ampute FK
Mersin 1A Play-Off 7. Hafta 19/05/2022 18:00 Demirtaşgücü 3-3 Erdemli Limonspor
Mersin 1A Play-Off 8. Hafta 22/05/2022 18:00 Demirtaşgücü 2-3 Tarsus Reşadiyespor
Mersin 1A Play-Off 13. Hafta 15/06/2022 17:00 Demirtaşgücü 3-1 Tarsus Kanalspor
Mersin 1A Play-Off 14. Hafta 19/06/2022 18:00 Binevlerspor 0-2 Erdemli Limonspor
Mersin 1A Play-Off 15. Hafta 22/06/2022 18:00 Demirtaşgücü 2-1 Binevlerspor
Mersin 1A Play-Off 18. Hafta 30/06/2022 18:00 Binevlerspor 2-2 Mezitli 33 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design