Muş Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Muş

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 49 Muşspor, Lider Muşspor, Muş Demirspor, Muş Doğugücü, Muşspor 1917, Muşspor FC, Sungu Belediyespor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Muş 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Muş Doğugücü 0-2 Muş İdman Yurdu
Muş 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 05/10/2019 13:00 Muş İdman Yurdu 7-0 Kırköyspor
Muş 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 05/10/2019 15:00 Günerspor 2-2 Hasköy Yıldırımspor
Muş 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 13:00 Muş Karşıyaka Gençlikspor 1-2 Muş Doğugücü
Muş 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 06/10/2019 14:00 Konukbekler YBO Spor 1-9 Hasköyspor
Muş 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Muş Gençlerbirliği 0-1 Sungu Belediyespor
Muş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 12/10/2019 13:00 Muş Yurdum Gençlikspor 7-1 Muş İdman Yurdu
Muş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Muş Doğugücü 0-3 Yeşil Vartospor
Muş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Kırköyspor 0-3 Muş Karşıyaka Gençlikspor
Muş 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 19/10/2019 11:00 Muş Karşıyaka Gençlikspor 1-2 Muş Yurdum Gençlikspor
Muş 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 19/10/2019 13:00 Muş Gençlerbirliği 3-1 Günerspor
Muş 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Muş Zaferspor 4-1 Hasköyspor
Muş 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 26/10/2019 15:00 Muş Belediyespor 4-0 Muş Zaferspor
Muş 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/10/2019 13:00 Muş İdman Yurdu 1-4 Muş Karşıyaka Gençlikspor
Muş 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Muş Yurdum Gençlikspor 1-1 Yeşil Vartospor
Muş 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 11:00 Muş Doğugücü 3-1 Kırköyspor
Muş 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/11/2019 11:00 Muş Yurdum Gençlikspor 7-1 Muş Doğugücü
Muş 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Muş Karşıyaka Gençlikspor 0-2 Yeşil Vartospor
Muş 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/11/2019 12:00 Günerspor 0-4 Sungu Belediyespor
Muş 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 12:00 Muş Yurdum Gençlikspor 10-1 Kırköyspor
Muş 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 14:00 Muş İdman Yurdu 4-0 Muş Doğugücü
Muş 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 23/11/2019 12:00 Muş Belediyespor 2-0 Öz Hasköyspor
Muş 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 23/11/2019 14:00 Muş Doğugücü 0-3 Muş Karşıyaka Gençlikspor
Muş 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 24/11/2019 12:00 Muş Zaferspor 1-7 Vartospor
Muş 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 10:00 Muş Gençlerbirliği 2-0 Hasköy Yıldırımspor
Muş 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 01/12/2019 12:00 Günerspor 3-7 Bulanık Bilicanspor
Muş 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2019 12:00 Muş Karşıyaka Gençlikspor 3-0 Kırköyspor
Muş 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2019 14:00 Muş İdman Yurdu 1-3 Muş Yurdum Gençlikspor
Muş 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 07/12/2019 12:00 Muş Yurdum Gençlikspor 3-1 Muş Karşıyaka Gençlikspor
Muş 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 07/12/2019 14:00 Kırköyspor 0-3 Yeşil Vartospor
Muş 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 12:00 Günerspor 0-3 Muş Gençlerbirliği
Muş 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 08/12/2019 14:00 Muş Belediyespor 4-0 Vartospor
Muş 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 14/12/2019 10:00 Muş Zaferspor 0-8 Muş Belediyespor
Muş 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/12/2019 14:00 Sungu Belediyespor 5-6 Hasköy Yıldırımspor
Muş 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2019 11:00 Muş Gençlerbirliği 3-0 Bulanık Bilicanspor
Muş 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/12/2019 12:00 Muş İdman Yurdu 1-1 Yeşil Vartospor
Muş 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 28/12/2019 12:00 Muş Doğugücü 2-5 Muş Yurdum Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 9.Grup 8. Hafta 05/01/2020 12:00 Muş Yağmurspor 1-6 Van Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 19/01/2020 13:00 Muş Menderesspor 1-0 12 Bingölspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design