Milas İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Muğla

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Milas Dörtyol Gençlikspor, Milas Gençlikspor, Milasgücü, Yeni Milasspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Muğla Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 06/11/2021 14:00 Milas Bld.Beçin Gençlikspor 7-1 Karaovaspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 14/11/2021 12:00 Yeni Milasspor 2-7 Milas Gençlikspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 14/11/2021 14:00 Milas Bld.Beçin Gençlikspor 2-2 Ula Belediyespor
Muğla Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 21/11/2021 14:00 Milas Gençlikspor 2-0 Karaovaspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 28/11/2021 14:00 Milas Bld.Beçin Gençlikspor 0-3 Milas Gençlikspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 04/12/2021 14:00 Yeni Milasspor 1-2 Milas Bld.Beçin Gençlikspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 05/12/2021 14:00 Milas Gençlikspor 0-1 Düğerek Güneşspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 19/12/2021 12:00 Yeni Milasspor 1-2 Düğerek Güneşspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 19/12/2021 14:00 Milas Gençlikspor 4-2 Ula Belediyespor
Muğla Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 26/12/2021 14:00 Milas Gençlikspor 2-3 Yeni Milasspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 09/01/2022 12:00 Yeni Milasspor 4-0 Ula Belediyespor
Muğla Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 09/01/2022 14:30 Milas Bld.Beçin Gençlikspor 1-2 Düğerek Güneşspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 15/01/2022 14:00 Milas Gençlikspor 2-1 Milas Bld.Beçin Gençlikspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 23/01/2022 14:00 Milas Bld.Beçin Gençlikspor 2-2 Yeni Milasspor
Muğla 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 16/02/2022 14:00 Marmaris Belediyespor 1-0 Gündoğanspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/02/2022 12:00 Milas Dörtyol Gençlikspor 1-0 Ortakent Yahşi Gençlikspor
Muğla Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 20/02/2022 14:00 Milas Gençlikspor 1-3 Dalyanspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/02/2022 14:00 Boğaziçi Bargilyaspor 0-1 Bodrum Gençspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 06/03/2022 14:00 Milas Dörtyol Gençlikspor 1-0 Yatağan Sportif
Muğla 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 13/03/2022 12:00 Boğaziçi Bargilyaspor 1-1 Yatağan Sportif
Muğla Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 13/03/2022 14:00 Milas Gençlikspor 1-3 Düğerek Güneşspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/03/2022 14:00 Milas Dörtyol Gençlikspor 2-4 Boğaziçi Bargilyaspor
Muğla Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 27/03/2022 14:00 Milas Gençlikspor 1-4 Ortaca Belediyespor
Muğla 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/03/2022 16:00 Boğaziçi Bargilyaspor 1-1 Menteşe Yerküpe Beşpınarspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 03/04/2022 15:00 Milas Dörtyol Gençlikspor 1-4 Menteşe Yerküpe Beşpınarspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/04/2022 15:00 Boğaziçi Bargilyaspor 0-1 Ortakent Yahşi Gençlikspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 17/04/2022 15:00 Milas Dörtyol Gençlikspor 8-0 Bodrum Gençspor
Muğla 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/04/2022 15:00 Boğaziçi Bargilyaspor 1-2 Milas Dörtyol Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design