Altınordu 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ordu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kotyora FK

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 15. Hafta   10:30 Rusumat 4 Gençlikspor - Orduspor 1967
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Altınordu Belediyespor 2-0 Ünye 1957 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Altınordu Belediyespor 1-1 Cumhuriyet Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Altınordu Belediyespor 1-0 Ladik Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 27/10/2019 11:00 Eskipazarspor 0-5 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 27/10/2019 13:30 Orduspor 1967 2-0 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 27/10/2019 16:00 Kirazlimanıspor 0-4 Çamaşspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/11/2019 11:00 Ordu Demirspor 3-1 Kabadüz Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/11/2019 13:30 Kirazlimanıspor 6-1 Aybastıspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Altınordu Belediyespor 1-1 Kastamonu Özel İdare
Ordu 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/11/2019 16:00 Ordu Esnafspor 1-3 Korgan Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/11/2019 10:00 Eskipazarspor 6-1 Kirazlimanıspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Altınordu Belediyespor 0-1 Boyabat 1868 Spor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 1. Hafta 10/11/2019 16:00 Orduspor 1967 5-1 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San.
Ordu 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 17/11/2019 11:00 Orduspor 1967 3-0 Kotyora FK
Ordu 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 17/11/2019 13:30 Ordu Demirspor 1-0 Perşembespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/11/2019 16:00 Doğaspor 2-1 Gülyalı Turnasuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Altınordu Belediyespor 1-1 Osmancık Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 3. Hafta 24/11/2019 16:00 Orduspor 1967 1-1 Ufuk Keleş Gençlikspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 01/12/2019 11:00 Doğaspor 5-0 Kirazlimanıspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 01/12/2019 13:30 Eskipazarspor 2-4 Çamaşspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 01/12/2019 16:00 Kabadüz Belediyespor 0-2 Fatsa Yaşamspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 4. Hafta 01/12/2019 16:00 Orduspor 1967 3-4 Ünyegücü FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 12. Hafta 08/12/2019 14:00 Altınordu Belediyespor 0-1 Niksar Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/12/2019 16:00 Kotyora FK 1-3 Perşembespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/12/2019 11:00 Ordu Esnafspor 1-3 Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/12/2019 13:30 Doğaspor 9-1 Korgan Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/12/2019 16:00 Kirazlimanıspor 0-7 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 22/12/2019 11:00 Ordu Demirspor 0-1 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/12/2019 13:30 Gülyalı Turnasuyuspor 8-2 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 22/12/2019 16:00 Kabadüz Belediyespor 1-1 Mesudiyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 7. Hafta 29/12/2019 14:00 Orduspor 1967 6-0 Sinop Kuzeyspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/01/2020 11:00 Gülyalı Turnasuyuspor 4-0 Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/01/2020 13:30 Doğaspor 4-1 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/01/2020 16:00 Ordu Esnafspor 0-3 Kumruspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 19/01/2020 12:00 Kabadüz Belediyespor 0-2 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 19/01/2020 14:30 Eskipazarspor 1-4 Doğaspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 25/01/2020 13:30 Doğaspor 3-2 Kumruspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 26/01/2020 11:00 Kirazlimanıspor 2-3 Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/01/2020 16:00 Orduspor 1967 8-0 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/02/2020 11:00 Gülyalı Turnasuyuspor 2-0 Doğaspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/02/2020 13:30 Ordu Esnafspor 4-1 Çamaşspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 10. Hafta 02/02/2020 16:00 Orduspor 1967 0-0 Rusumat 4 Gençlikspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 16/02/2020 11:00 Kirazlimanıspor 3-6 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 16/02/2020 13:30 Kabadüz Belediyespor 1-0 Kotyora FK
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 16/02/2020 16:00 Doğaspor 1-1 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 23/02/2020 11:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-4 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 23/02/2020 13:30 Ordu Demirspor 5-0 Fatsa Dolunayspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 19. Hafta 23/02/2020 14:00 Altınordu Belediyespor 1-1 1074 Çankırıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 23/02/2020 16:00 Kotyora FK 4-3 Mesudiyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 27/02/2020 10:00 Ordu Esnafspor 4-3 Kirazlimanıspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 11. Hafta 28/02/2020 20:00 Orduspor 1967 6-2 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San.
Ordu 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 01/03/2020 11:00 Eskipazarspor 2-1 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 01/03/2020 13:30 Gülyalı Turnasuyuspor 1-4 Çamaşspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 01/03/2020 16:00 Orduspor 1967 5-2 Mesudiyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 08/03/2020 14:00 Kirazlimanıspor 4-4 Korgan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 22. Hafta 15/03/2020 14:00 Altınordu Belediyespor 1-0 1926 Bulancakspor
Ordu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 15/03/2020 16:00 Ordu Demirspor 1-1 Gülyalı Turnasuyuspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design