Altınordu 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ordu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kotyora FK, Ordugücü FK

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Ordugücü FK 0-6 Ünye 1957 Spor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 1. Hafta 14/11/2021 11:00 Kotyora FK 3-1 Eskipazarspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 1. Hafta 14/11/2021 13:30 Kirazlimanıspor 3-1 Doğaspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 1. Hafta 14/11/2021 16:00 Kabadüz Belediyespor 9-3 Ordu İdman Yurdu
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 2. Hafta 20/11/2021 14:30 Ordu Demirspor 5-2 Ordu Merkezspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 2. Hafta 21/11/2021 10:30 Ordu İdman Yurdu 0-9 Kotyora FK
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Ordugücü FK 4-1 Söğütlü Hilalspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 2. Hafta 21/11/2021 16:00 Gülyalı Turnasuyuspor 7-0 Ordu Esnafspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 3. Hafta 27/11/2021 11:00 Saraycık Belediyespor 6-2 Kirazlimanıspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 3. Hafta 27/11/2021 13:30 Kabadüz Belediyespor 7-1 Doğaspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 3. Hafta 27/11/2021 16:00 Rusumat 4 Gençlikspor 6-0 İstanbul Boğazıspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 3. Hafta 28/11/2021 11:00 Ordu Esnafspor 0-3 Ordu Merkezspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Ordugücü FK 2-2 1926 Bulancakspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 4. Hafta 04/12/2021 11:00 Saraycık Belediyespor 0-2 Kabadüz Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 4. Hafta 04/12/2021 13:30 Ordu Merkezspor 0-7 Perşembespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 4. Hafta 05/12/2021 11:00 Gülyalı Turnasuyuspor 3-2 Rusumat 4 Gençlikspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 4. Hafta 05/12/2021 13:30 Doğaspor 1-0 Kotyora FK
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 5. Hafta 11/12/2021 11:00 Ordu Demirspor 0-3 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 5. Hafta 11/12/2021 14:00 Ordu İdman Yurdu 0-3 Gölköyspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 5. Hafta 11/12/2021 17:00 Eskipazarspor 0-0 Doğaspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 13:00 Ordugücü FK 0-2 Sebat Gençlikspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 5. Hafta 12/12/2021 15:30 Rusumat 4 Gençlikspor 0-0 Ordu Esnafspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 6. Hafta 18/12/2021 13:30 Doğaspor 11-0 Ordu İdman Yurdu
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 6. Hafta 19/12/2021 11:00 Saraycık Belediyespor 3-2 Eskipazarspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 6. Hafta 19/12/2021 13:30 Gülyalı Turnasuyuspor 2-1 Perşembespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 6. Hafta 19/12/2021 16:00 Mesudiyespor 1-0 Rusumat 4 Gençlikspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 7. Hafta 25/12/2021 11:30 Ordu Demirspor 0-5 Mesudiyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 7. Hafta 25/12/2021 13:30 Gülyalı Turnasuyuspor 9-0 İstanbul Boğazıspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 7. Hafta 25/12/2021 17:00 Kirazlimanıspor 0-3 Kotyora FK
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 7. Hafta 26/12/2021 10:00 Eskipazarspor 0-2 Kabadüz Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 13:00 Ordugücü FK 0-3 Görelespor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 7. Hafta 26/12/2021 16:00 Ordu İdman Yurdu 0-7 Saraycık Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 8. Hafta 15/01/2022 10:00 Ordu Demirspor 5-2 Rusumat 4 Gençlikspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 8. Hafta 15/01/2022 12:30 Saraycık Belediyespor 0-1 Gölköyspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 8. Hafta 15/01/2022 15:00 Gülyalı Turnasuyuspor 5-0 Ordu Merkezspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 8. Hafta 16/01/2022 15:00 Eskipazarspor 1-1 Kotyora FK
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 9. Hafta 22/01/2022 15:30 Rusumat 4 Gençlikspor 0-6 Perşembespor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 9. Hafta 22/01/2022 18:00 Kirazlimanıspor 1-0 Eskipazarspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 9. Hafta 23/01/2022 13:00 Ordu Esnafspor 1-4 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 9. Hafta 23/01/2022 15:30 Kotyora FK 2-2 Ordu İdman Yurdu
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 8. Hafta 26/01/2022 18:00 Ordu İdman Yurdu 0-7 Kabadüz Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 8. Hafta 26/01/2022 19:00 Doğaspor 6-2 Kirazlimanıspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 10. Hafta 29/01/2022 13:30 Eskipazarspor 4-2 Ordu İdman Yurdu
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 10. Hafta 30/01/2022 11:00 Kirazlimanıspor 1-3 Saraycık Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 10. Hafta 30/01/2022 16:00 Ordu Merkezspor 0-0 Ordu Esnafspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 10. Hafta 01/02/2022 13:00 Ordu Demirspor 1-0 Perşembespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 11. Hafta 05/02/2022 12:00 Rusumat 4 Gençlikspor 1-2 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 11. Hafta 06/02/2022 10:00 Kotyora FK 3-2 Doğaspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 13:00 Ordugücü FK 0-3 Eynesil Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 11. Hafta 06/02/2022 15:30 Eskipazarspor 2-1 Gölköyspor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 11. Hafta 06/02/2022 16:00 Ordu Demirspor 4-0 İstanbul Boğazıspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 12. Hafta 12/02/2022 17:30 Kirazlimanıspor 0-4 Kabadüz Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 12. Hafta 13/02/2022 11:00 Doğaspor 1-2 Eskipazarspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 12. Hafta 13/02/2022 13:30 Saraycık Belediyespor 0-1 Kotyora FK
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 12. Hafta 13/02/2022 16:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-0 Ordu Demirspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 13. Hafta 19/02/2022 15:30 Kotyora FK 1-2 Kabadüz Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 13. Hafta 19/02/2022 17:30 Ordu Demirspor 1-1 Ordu Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 13:00 Ordugücü FK 0-3 Erdoğduspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 13. Hafta 20/02/2022 15:30 Eskipazarspor 2-3 Saraycık Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 13. Hafta 20/02/2022 17:30 Rusumat 4 Gençlikspor 1-5 Mesudiyespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 14. Hafta 26/02/2022 15:30 Ordu Esnafspor 6-3 Perşembespor
Ordu Umut Hastanesi 1A A Grubu 14. Hafta 26/02/2022 18:00 Rusumat 4 Gençlikspor 2-1 Ordu Merkezspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 14. Hafta 27/02/2022 13:00 Kotyora FK 2-2 Kirazlimanıspor
Ordu Umut Hastanesi 1A B Grubu 14. Hafta 27/02/2022 15:30 Saraycık Belediyespor 5-0 Ordu İdman Yurdu
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 1. Hafta 07/03/2022 14:00 Kabadüz Belediyespor 6-0 Fatsa Dumlupınarspor
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 1. Hafta 08/03/2022 13:00 Kotyora FK 3-1 Ünye FK
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 1. Hafta 08/03/2022 15:30 Gülyalı Turnasuyuspor 3-1 Çamaşspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 15. Hafta 20/03/2022 13:00 Ordugücü FK 2-7 Ulubey Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 2. Hafta 23/03/2022 14:00 Yeşilordu FK 1-2 Ordu Galataspor
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 1. Hafta 23/03/2022 15:00 Gölköyspor 1-1 Korgan Belediyespor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 2. Hafta 23/03/2022 16:00 Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi 11-1 Fatsaspor
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 1. Hafta 25/03/2022 14:00 Saraycık Belediyespor 1-3 Ünye Gençlerbirliği
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 1. Hafta 25/03/2022 16:00 Ordu Demirspor 0-3 Kumruspor
Kadınlar 3.Lig M Grubu 2. Hafta 26/03/2022 15:30 Rusumat 4 Gençlikspor 5-0 52 Yalıköyspor
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 2. Hafta 29/03/2022 14:00 Kabadüz Belediyespor 0-0 Kotyora FK
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 2. Hafta 29/03/2022 16:00 Gülyalı Turnasuyuspor 2-1 Aybastıspor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 1. Hafta 31/03/2022 16:00 Yeşilordu FK 2-3 Gürgentepespor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 1. Hafta 31/03/2022 18:30 Ordu Galataspor 2-0 Adem Aksoy Boztepe
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 2. Hafta 01/04/2022 15:00 Kotyora FK 2-3 Kabadüz Belediyespor
Kadınlar 3.Lig M Grubu 4. Hafta 02/04/2022 12:00 Rusumat 4 Gençlikspor 3-0 Rize Yeşil Çayspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Ordugücü FK 0-4 Trabzon DSİ Karadenizspor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 4. Hafta 03/04/2022 16:30 Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi 5-1 Yeşilordu FK
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 3. Hafta 04/04/2022 15:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-0 Kumruspor
Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off 3. Hafta 07/04/2022 15:00 Kabadüz Belediyespor 3-1 Ünye Gençlerbirliği
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 5. Hafta 09/04/2022 15:00 Ordu Galataspor 9-0 Fatsaspor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 5. Hafta 10/04/2022 13:30 Adem Aksoy Boztepe 4-3 Yeşilordu FK
Kadınlar 3.Lig M Grubu 6. Hafta 16/04/2022 13:00 Rusumat 4 Gençlikspor 1-0 Trabzon 1923 Spor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 6. Hafta 17/04/2022 14:00 Yeşilordu FK 2-2 Fatsaspor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 7. Hafta 20/04/2022 16:00 Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi 1-0 Ordu Galataspor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 8. Hafta 24/04/2022 16:00 Adem Aksoy Boztepe 2-2 Ordu Galataspor
Kadınlar 3.Lig M Grubu 8. Hafta 27/04/2022 13:00 Rusumat 4 Gençlikspor 7-0 Trabzon Kardelenspor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 9. Hafta 01/05/2022 16:00 Ordu Galataspor 2-1 Yeşilordu FK
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 10. Hafta 05/05/2022 18:00 Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi 0-1 Adem Aksoy Boztepe
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 11. Hafta 08/05/2022 14:00 Adem Aksoy Boztepe 7-2 Fatsaspor
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 11. Hafta 08/05/2022 16:30 Yeşilordu FK 1-2 Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 12. Hafta 15/05/2022 16:00 Yeşilordu FK 2-6 Adem Aksoy Boztepe
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 14. Hafta 22/05/2022 15:00 Gürgentepespor 1-3 Adem Aksoy Boztepe
Ordu Umut Hastanesi 2.Amatör 14. Hafta 22/05/2022 17:30 Ordu Galataspor 1-1 Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design