Altınordu 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ordu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kotyora FK

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Altınordu Belediyespor 1-3 Ünye 1957 Spor
Ordu 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/10/2018 18:00 Ordu Esnafspor 0-3 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/10/2018 12:00 Yenimahalle 52 Spor 0-3 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/10/2018 14:00 Ordu Eskipazarspor 2-1 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 28/10/2018 12:00 Gülyalı Turnasuyuspor 2-2 Gölköyspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 28/10/2018 14:00 Orduspor 3-0 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/10/2018 16:00 Doğaspor 1-2 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2018 12:00 Doğaspor 6-0 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2018 14:00 Ordu Esnafspor 2-2 Çamaşspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2018 16:00 Ordu Eskipazarspor 5-1 Korganspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/11/2018 16:00 Yenimahalle 52 Spor 0-1 Kumruspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/11/2018 10:00 Kirazlimanıspor 1-3 Doğaspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/11/2018 12:00 Ordu Demirspor 5-1 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/11/2018 14:00 Ordu Esnafspor 0-5 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 11/11/2018 16:00 Gülyalı Turnasuyuspor 2-4 Ünye Gençlerbirliği
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 1. Hafta 17/11/2018 14:00 Yenimahalle 52 Spor 21-0 Erbaa Gençlikspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/11/2018 12:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-1 Fatsa Dolunayspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/11/2018 14:00 Kotyora FK 2-1 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/11/2018 16:00 Doğaspor 0-0 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/11/2018 12:30 Orduspor 3-1 Yenimahalle 52 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Altınordu Belediyespor 0-0 Sinopspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/11/2018 17:00 Ordu Eskipazarspor 3-2 Kirazlimanıspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 3. Hafta 01/12/2018 10:00 Yenimahalle 52 Spor 2-0 Ordu Rusumat 4 Gençlikspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2018 11:30 Ordu Esnafspor 1-5 Ordu Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/12/2018 14:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-3 Kumruspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2018 16:00 Kirazlimanıspor 0-3 Perşembespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/12/2018 11:30 Orduspor 2-0 Kotyora FK
Ordu 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/12/2018 14:00 Yenimahalle 52 Spor 4-1 Gölköyspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 09/12/2018 11:00 Doğaspor 2-0 Ordu Eskipazarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Altınordu Belediyespor 1-0 Yeni Amasyaspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 09/12/2018 16:00 Kirazlimanıspor 2-1 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 15/12/2018 14:00 Kotyora FK 2-2 Yenimahalle 52 Spor
Ordu 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 16/12/2018 11:30 Ordu Demirspor 1-0 Kirazlimanıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 16/12/2018 14:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-4 Orduspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/12/2018 11:30 Gülyalı Turnasuyuspor 3-2 Yenimahalle 52 Spor
Ordu 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2018 11:00 Orduspor 1-0 Fatsa Dolunayspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/12/2018 13:30 Kirazlimanıspor 5-0 Korganspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/12/2018 16:00 Ordu Demirspor 3-1 Ordu Esnafspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 5. Hafta 23/12/2018 16:00 Yenimahalle 52 Spor 1-5 Tokat TOKİ İlköğretim Okulu
Ordu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/01/2019 13:00 Ordu Esnafspor 4-5 Korganspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/01/2019 15:00 Ordu Eskipazarspor 2-2 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 14/01/2019 13:00 Ulubey Belediyespor 3-0 Doğaspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/01/2019 11:00 Gülyalı Turnasuyuspor 1-0 Kotyora FK
Ordu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/01/2019 13:30 Orduspor 1-0 Kumruspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 19/01/2019 16:00 Ordu Demirspor 0-1 Perşembespor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 6. Hafta 02/02/2019 11:00 Ordu Rusumat 4 Gençlikspor 0-3 Ünyegücü FK
Ordu 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 02/02/2019 13:30 Yenimahalle 52 Spor 3-1 Aybastı Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 03/02/2019 11:00 Ordu Eskipazarspor 1-3 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 03/02/2019 13:30 Ordu Demirspor 1-0 Doğaspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 09/02/2019 14:30 Yenimahalle 52 Spor 2-2 Orduspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 10/02/2019 10:30 Kirazlimanıspor 3-3 Ordu Eskipazarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Altınordu Belediyespor 1-1 Havza Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 10/02/2019 16:30 Gülyalı Turnasuyuspor 3-1 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 17/02/2019 11:30 Ordu Eskipazarspor 1-1 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 17/02/2019 14:00 Kotyora FK 2-2 Aybastı Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 17/02/2019 16:00 Ordu Demirspor 5-1 Çamaşspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 8. Hafta 18/02/2019 17:00 Ordu Rusumat 4 Gençlikspor - Yenimahalle 52 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design