Karşıyaka 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ordu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Ordu 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/11/2017 14:00 Ordu Esnafspor 0-3 Soyaspor Gençlik
Ordu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 28/11/2017 12:00 Altınordu Belediyespor 2-1 Ulubey Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 2. Hafta 09/12/2017 12:00 Soyaspor Gençlik 7-0 Ünyegücü Futbol Kulübü
Ordu 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 09/12/2017 14:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-0 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 10/12/2017 10:00 Ordu Demirspor 3-0 Ordu İdman Yurdu
Ordu 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 10/12/2017 12:00 Kirazlimanıspor 0-2 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 10/12/2017 14:00 Altınordu Belediyespor 7-0 Korganspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 17/12/2017 10:00 Doğaspor 0-5 Altınordu Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 17/12/2017 12:00 Kirazlimanıspor 1-1 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 17/12/2017 14:00 Ordu İdman Yurdu 3-6 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 23/12/2017 14:00 Ordu Demirspor 0-7 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 24/12/2017 12:00 Ordu Eskipazarspor 2-1 Soyaspor Gençlik
Ordu 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/12/2017 14:00 Altınordu Belediyespor 3-1 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 31/12/2017 12:00 Soyaspor Gençlik 2-0 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 31/12/2017 14:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-6 Altınordu Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 5. Hafta 03/01/2018 14:00 Soyaspor Gençlik 8-0 Erbaa Gençlikspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/01/2018 14:00 Doğaspor 3-1 Aybastıspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 7. Hafta 13/01/2018 14:00 Soyaspor Gençlik 1-0 Tokat TOKİ İlköğretim
Ordu 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 14/01/2018 12:00 Ordu Demirspor 1-2 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/01/2018 14:00 Kirazlimanıspor 3-2 Korganspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/01/2018 10:00 Ordu İdman Yurdu 0-2 Soyaspor Gençlik
Ordu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 20/01/2018 12:00 Altınordu Belediyespor 5-0 Kirazlimanıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/01/2018 14:00 Ordu Demirspor 2-2 Çamaşspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/01/2018 14:00 Doğaspor 6-1 Korganspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/01/2018 14:30 Ordu Esnafspor 3-2 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 27/01/2018 12:00 Kirazlimanıspor 1-1 Doğaspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 27/01/2018 14:00 Soyaspor Gençlik 1-1 Gölköyspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 28/01/2018 12:00 Ordu Eskipazarspor 3-2 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 28/01/2018 14:00 Gülyalı Turnasuyuspor 1-2 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/02/2018 14:00 Ordu İdman Yurdu 3-0 Çamaşspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 03/02/2018 14:00 Doğaspor 4-1 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 04/02/2018 10:00 Ordu Esnafspor 3-1 Ordu Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 10/02/2018 12:00 Ordu Eskipazarspor 2-1 Ordu İdman Yurdu
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 10/02/2018 14:00 Altınordu Belediyespor 6-0 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 11/02/2018 10:00 Gülyalı Turnasuyuspor 1-0 Doğaspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 11/02/2018 14:00 Kirazlimanıspor 0-1 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 11/02/2018 14:00 Ordu Demirspor 2-3 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 16/02/2018 14:00 Soyaspor Gençlik 2-2 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 17/02/2018 12:00 Ordu İdman Yurdu 2-4 Ordu Demirspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 17/02/2018 14:00 Doğaspor 0-1 Kumruspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 23/02/2018 14:00 Altınordu Belediyespor 4-0 Doğaspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 24/02/2018 10:00 Ordu Esnafspor 10-1 Ordu İdman Yurdu
Ordu 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 24/02/2018 12:00 Gülyalı Turnasuyuspor 2-7 Kirazlimanıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 25/02/2018 12:00 Ordu Demirspor 0-4 Gölköyspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 25/02/2018 14:00 Ordu Eskipazarspor 1-2 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 03/03/2018 12:00 Soyaspor Gençlik 9-2 Ordu Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 04/03/2018 12:00 Kirazlimanıspor 1-2 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 04/03/2018 14:00 Gülyalı Turnasuyuspor 0-3 Kumruspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 04/03/2018 16:00 Gölköyspor 3-2 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/03/2018 10:00 Ordu Demirspor 0-4 Soyaspor Gençlik
Ordu 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 11/03/2018 10:00 Altınordu Belediyespor 4-0 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 11/03/2018 12:30 Ordu Eskipazarspor 3-0 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 11/03/2018 15:00 Ordu Esnafspor 6-5 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/03/2018 13:00 Ünye Gençlerbirliği 4-4 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/03/2018 15:30 Soyaspor Gençlik 3-0 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 22/03/2018 13:00 Altınordu Belediyespor 2-0 Ordu Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 22/03/2018 15:30 Ulubey Belediyespor 4-1 Soyaspor Gençlik
Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 25/03/2018 13:00 Ordu Esnafspor 1-0 Çaybaşı Belediyespor
Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 25/03/2018 15:30 Gölköyspor 2-2 Kumruspor
Ordu 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 01/04/2018 11:00 Ordu Esnafspor 1-5 Altınordu Belediyespor
Ordu 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 01/04/2018 13:00 Ulubey Belediyespor 0-0 Kumruspor
Ordu 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 15/04/2018 16:30 Kotyora Futbol Kulübü 4-0 Fatsa Dumlupınarspor
Ordu 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 13/05/2018 13:30 Saraycık Belediyespor 5-3 Kabataşspor
Ordu 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/05/2018 16:00 Kotyora Futbol Kulübü 3-0 Perşembespor
Ordu 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 30/05/2018 16:30 Perşembespor 5-0 Saraycık Belediyespor
Ordu 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 01/06/2018 17:00 Çınarlıkspor 0-5 Mesudiyespor
Ordu 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 03/06/2018 16:30 Perşembespor 1-0 Mesudiyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design